Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[FOTO] Završila je "Moja" Zemlja bez granica

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65861
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.09.2023. 7:51 
Naslov:  [FOTO] Završila je "Moja" Zemlja bez granica
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moja povijest“ u Valpovu, „Moja Baranja“ u Belom Manastiru i „Moja škola“ u Đakovu zajedno su činile tri velike sastavnice ovogodišnje Zemlje bez granica. Iako je put izvan Osijeka za Udrugu Breza bio neizvjestan i s mnogo više pitanja nego odgovora, djeca i roditelji, u sva tri grada, bez imalo napora izbrisali su svaku dvojbu treba li se Zemlja bez granica proširiti u različite dijelove Osječko-baranjske županije.

Od posjećenosti i angažiranosti, do sudjelovanja u večernjim programima, sve generacije uključile su se u radionice i programe u svome gradu. Bilo je i dosta Osječana koji su sudjelovanje u Zemlji bez granica povezali s obiteljskim izletom u obližnji grad.

Galerija 031: Zemlja bez granica: Đakovo, Beli Manastir, Valpovo
[Foto: Zemlja bez granica][Đakovo, Beli Manastir, Valpovo]
Napomena: Fotke pregledavate KLIKOM na fotku ili strelicama lijevo-desno, kao na Facebooku ;-)

Večernji program ponovno je bio posebno atraktivan. Marina Orsag te Meritas i Jelena Radan nastupile su u Valpovu, Teatar Loft je nastupio u Belom Manastiru i Đakovu, Igor Delač imao je koncert u Belom Manastiru, dok su u Đakovu nastupili Ivanka i Mrle sa svojim rock koncertom za djecu, Matylda Gorska, scenska performerica iz Poljske, i Iva Prester. Posebna atrakcija bile su male životinje OPG-a Duša Baranje.

Zemlja bez granica ne bi mogla biti održana bez velike podrške TZ Valpova, OŠ Matije Petra Katančića iz Valpova i OŠ Ivana Gorana Kovačića iz Đakova, plesnih klubova, glazbenih škola i drugih udruga, učitelja, profesora i odgojitelja te velikog broja umjetnika i volontera koji su ugradili svoj rad, vrijeme i znanje u sve dijelove ovogodišnjeg programa, na čemu im iz Udruge Breza posebno zahvaljuju.

Festival je organizirala osječka Udruga Breza uz podršku Osječko-baranjske županije i Zaklade „Hrvatska za djecu“ te gradova Valpovo, Beli Manastir i Đakovo, kao i Općine Ernestinovo.



Tekst i foto: Zemlja bez granica


Najava: Festival Zemlja bez granica [2023.]

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: