Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



25-godišnjak provaljivao u kuće, spremišta, podrume, automobile, tvrtke..

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 71301
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.09.2023. 11:33 
Naslov:  25-godišnjak provaljivao u kuće, spremišta, podrume, automobile, tvrtke..
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nakon razriješenih osam provala, policijski službenici PU osječko-baranjske otkrili nove počinitelje serije kaznenih djela.

Naime, provedenim kriminalističkim istraživanjem policijskih službenika II. policijske postaje Osijek utvrđena je osnovana sumnja da je 25-godišnjak iz Dalja tijekom prošle i ove godine na postajnom području počinio 11 provala i četiri krađe od kojih je dvije provale počinio zajedno s 25-godišnjakom iz Osijeka.

Osumnjičenik je provaljivao u obiteljske kuće, spremišta, podrume, automobile, tvrtke, čamce i pritom je pričinio ukupnu materijalnu štetu od gotovo 7.900 eura.

A provedenim kriminalističkim istraživanjem policijskih službenika Policijske postaje Beli Manastir utvrđena je osnovana sumnja da je maloljetnik na postajnom području počinio dvije provale, jednu u ugostiteljski objekt, a drugu u frizerski salon.

Slijede prijave nadležnim državnim odvjetništvima u Osijeku. - izvijestili su iz policije.


Foto: Osijek031.com/Arhiv

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: