Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[VIDEO] Tamburaški sastav "Ravnica" objavio spot za pjesmu "Još mi možemo"

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65861
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.09.2023. 8:24 
Naslov:  [VIDEO] Tamburaški sastav "Ravnica" objavio spot za pjesmu "Još mi možemo"
22.09.2023. 19:30
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poznati osječki tamburaški sastav "Ravnica" slavi 30 godina postojanja te su tim povodom snimili novi spot za pjesmu "Još mi možemo", kojom će se predstaviti na festivalu "Zlatne žice Slavonije" 03. rujna 2023. u Požegi.

Glazbu i tekst napisao je Saša Rališ, a aranžman Stjepan Rudinski. Spot je snimio i režirao Mario Šulina, a sniman je u Royal Hills vinariji obitelji Borojević u Aljmašu.

TS "Ravnica" je nastala davne 1993. godine na inicijativu Miroslava Škore, a kroz 30 godina kroz njega je prošlo 15-ak vrhunskih svirača i pjevača.

Povodom svog jubileja, održat će slavljenički koncert pod imenom "Naših prvih 30 godina" u petak 01.09.2023. u sklopu festivala "Zlatne žice Slavonije" u Požegi.

Uz današnju "Ravnicu", na koncertu će gostovati Željko Barba, Željko Witowski, Vlatka Kopić-Tena te Mia Dimšić.

Svečanim koncertom 22.09.2023. u HNK-u u Osijeku, TS "Ravnica" će zaokružiti proslavu svojih prvih 30 godina, uz sve svoje bivše i sadašnje članove.

Pjesmu možete poslušati ovdje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: