Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



slavonci - licemjeri i potrošači

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.08.2005. 17:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hm, ne znam. Kad pogledam Osjecanke, dodji mi da se nikada ne ozenim. Gdje su nestale one ribe sto ne gledaju svijet kroz materijalno, sto ne citaju Elle, Cosmo i ostala brainwash sranja?!

Kad godi negdje vidim, cujem, pricam s nekom zenskom osobom koja nije iz Osijeka i Hrvatske, dobijem dojam da su sve ribe u drugim drzavama drugacije od nasih domacih, i to bas po onim kvalitativnim elementima koji su meni pri vrhu ljestvice prioriteta.

Jel' u pitanju samo egzotika koja mi preko ociju baca veo i zamagljuje vid, ili je rijec o tome da ovdje zaista nesto dubinski ne stima?! Jel' problem mozda u meni?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chiara
Offline
Avatar

Ukupno postova: 97
Lokacija: CH
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.08.2005. 18:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Hm, ne znam. Kad pogledam Osjecanke, dodji mi da se nikada ne ozenim. Gdje su nestale one ribe sto ne gledaju svijet kroz materijalno, sto ne citaju Elle, Cosmo i ostala brainwash sranja?!

Kad godi negdje vidim, cujem, pricam s nekom zenskom osobom koja nije iz Osijeka i Hrvatske, dobijem dojam da su sve ribe u drugim drzavama drugacije od nasih domacih, i to bas po onim kvalitativnim elementima koji su meni pri vrhu ljestvice prioriteta.

Jel' u pitanju samo egzotika koja mi preko ociju baca veo i zamagljuje vid, ili je rijec o tome da ovdje zaista nesto dubinski ne stima?! Jel' problem mozda u meni?


mozda si se zasitio osijeka... dodi ovamo, pa da vidis punasne tete u tajicama i kratkim majcama i nadobudne teenagerke, koje su zamalterisane make-upom, a spika im je totalno retardirana, opce znanje nulla, prema tome nije ni ovdje bolje... e a one sto nisu materijalno orientirane se vjerojatno sakrivaju po kucama kako bi izbjegle tu sramotu i cekaju da mogu na godisnji Smile Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.08.2005. 22:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@chiara, moguce da sam se zasitio svega toga. Inace, nije ni tvoj opis daleko od onoga sto se ovdje moze vidjeti. Sto je jos gore, pored rretardirane spike takve ribe za seb misle za su supersposobne, superpametne, savrsene zene po koje ce iz tih kretenoidnih casopisa iskociti princevi na konjima i odvesti ih u svoja carstva.

Sto se tice onih drugih, pozeljnih riba, ja ne znam gdje su takve, ali ih rijetko kada srecem ili su starije...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bulya
Offline
Ukupno postova: 11
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.08.2005. 22:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zanimljiv tekst Sashe, samo mi upada u oči ono Sarajevo! Nije Osijek za usporedbu s tim gradom! Koliko sam čuo Sarajevo je od rata u puno većoj banani od Osijeka prvenstveno zbog velike promjene u stanovništvu. OK-ovo nije tema...
Studenti? Ma gdje još studenti nose promjene, pa ovo je 21.stoljeće-važnije je zatvoriti se na turnir u Starcraftu ili što-već-igraju nego nešto sudbinski mijenjeti u ovom ili onom gradu.
Zanimljivo mi je ono Osijek-uštogljen! To ne ide(da je bar tako)!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.08.2005. 22:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@buyla, nisam bio u Sarajevu, ali ono sto sam cuo od ljudi koji su tamo bili ponesto vise vremena, i od ljudi koji su zivjeli prije rata i zive i danas - nije to isto Sarajevo kao nekada... a i danas su svi vise-manje u kurcu... kao i u Osijeku... PTSP nije samo privilegija onih koji su bili na bojisnici. Svi smo, do odredjene mjere, najebali od promjene u glavi.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chiara
Offline
Avatar

Ukupno postova: 97
Lokacija: CH
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.08.2005. 22:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@leteci, pa dovoljno da otvore usta pa da skuzis kakve su... a mozda se kreces u krvivom drustvu, mislim radi onih pozeljnih... a i to ti je sve stvar ukusa...Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.08.2005. 23:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@chiara, o otvaranju usta i govorim, upravo se od toga i najezim kod mnogih. Krecem se u ok drustvu, ali ribe s kojima mi se zivotne silnice sudaraju jednostavno nemaju nesto zbog cega bi ih pozelio zadrzati. Mozda je problem u meni, tko zna. Znam samo da ne dijelimo podjednak sustav vrijednosti, i jebiga...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chiara
Offline
Avatar

Ukupno postova: 97
Lokacija: CH
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.08.2005. 6:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@leteci, pa nedaj im onda da otvaraju usta Smile
ma zezam, to bi bilo najgore sto bi mogao napraviti, mislim bar po mom misljenu.... ali to ti je danas valjda tako.... nemam pojma, cisti nihilizam... a stas, i to je zivot....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anchica
Post Postano: 06.08.2005. 9:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ujebote! chiara dobro ti zezanje

Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.08.2005. 9:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jes, čula sam kasnije za sarajevo, da je u banani, i da ono kako se nama turistima čini, nije ni blizu stvarnom stanju stvari ljudi koji su prisiljeni živjeti tamo.
Mungos, vjerujem da je isto s tobom i stranjskim curama: egzotika (još uvijek mislim da imamo jednak postotak materijalnih Cosmo- riba, možda čak i manji, jer se nema para za toliko isfuravanja, nego vani. To vjerujem samo, daklem, podložno je kritici...) Al evo, dižem ruku, ne bi mi palo na pamet kupit kozmo(disk:)) i njegovu instant filozofiju za uhvatit tipa, pa onda dva broja kasnije, kako ostavit tipa. Znaš- bolje smo mi od toga (samo nas, hebote, treba natjerat da mislimo svojim glavama! Budi dovoljno zanimljiv i dovoljno neuračunljiv da izvučeš tu fanki curu iz svake cure na svjetlo dana! Smile ) Best regards!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chiara
Offline
Avatar

Ukupno postova: 97
Lokacija: CH
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.08.2005. 10:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@alana mislim da obrazovanje u cijeloj toj prici igra jako veliku ulogu... a to za ekzotiku vjerojatno stima, uvijek ti je zanimljivije ono sto ne mozes imati... tj. sto ti je malo strano i drugacije, zar ne...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.08.2005. 10:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@chiara, ovo je lukavo. Ta tvoja rečenica samo sugerira da ništa nije nemoguće. ;-)

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chiara
Offline
Avatar

Ukupno postova: 97
Lokacija: CH
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.08.2005. 14:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@gemi upravo tako, samo moras biti dovoljno otvoren za tako nesto.... a ja prva nisam.... kocim malo Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.08.2005. 14:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nema ti tu pravila. Ne postoji ono sto se ne moze imati. Pitanje je samo koliko ti odgovara zajebancija i koliko truda si spreman uloziti da bi bio s tim nekim. Stavis sve pro et contra i odvazes.
Pa onda ili uskocis naglavacke...ili odustanes bjezeci glavom bez obzira.

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gost
Post Postano: 10.09.2005. 20:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Za svake promjene ključan je novac,a novaca studenti uglavnom nemaju,a ako ga imaju, imaju i zagarantiranu zabavu.Zašto ne krenete s šromjenama ovdje? Što danas ima od noćnog života vani? Zašto to ne piše? I cure ovdje su doista u kurcu,ogromna većina ih je totalno nepristupačna,paraju oblake nosom.Da ne pričam da su najednom 75% plavuše.I živcirate me svi vi sa ovim patetičkim postovima i naklapanjima.Pa jel kreveljenje u kafiću nešto što će podići ovaj grad na noge? I kakvi studenti? Zgadio mi se i studentski život i studenti i ono što će postati kada i ako završe faks. I kako se boriti? Gdje naći posao? Zašto raditi ovdje ako ću u Zagrebu za isti posao dobiti duplo,a još mi je i svaki dio Hrvatske pod nosom,ima autocesta do svakog vikend-naselja. Zar studenti čine većinu glasačkog tijela? Dal smo mi po stoti put izabrali iste ljude da nas vuku i dalje u provaliju,crnu rupu?Nismo i ne mogu se smatrati odgovornim.I da,mislim da policija ima prevelike ovlasti.Gdje dalje na svijetu se na partyima vrše kolektivna SKIDANJA posjetitelja nebi li se pronašlo 10 bonkosa ili koji gram trave? U kojem to gradu policija blokira cijeli dio grada da bi testirala vozače na alkohol?A da ne spominjem da je isto i na Divaltovoj,Gundulićevoj,Vukovarskoj,Hutlerovoj i ne znam ni ja di još.U redu je provoditi zakon,ali onda neka se prvo riješe ubojstva kojih ima milijun,neka se riješi prometni kolaps,nek se izgradi normalna dvorana!!! Sport nam je u kurcu,kulturne priredbe su svake godine iste,jadne.Nemamo ni JEDAN disko-club!!Pa kako ne bi bili mrtvi!?!

Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: