Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



upucavanje - sa zenske strane

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 31.07.2008. 14:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja se ne znam upucavati Sad

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
liberta
Offline
Ukupno postova: 35
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.07.2008. 15:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne brini.....nije to neka mudrost....ja znam sebe popijem 2 piva i poljubac u obraz mi je upucavanje hahahahaha.......sitni kontakt za pocetak.....osmijeh....razgovor....kontakt ocima.... sve to sam da je paznja na tebi sad ak ce bit sto bit ce ak ne jbg....zaletila si se na pedera

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 31.07.2008. 15:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

liberta je napisao/la: ›
ne brini.....nije to neka mudrost....ja znam sebe popijem 2 piva i poljubac u obraz mi je upucavanje hahahahaha.......sitni kontakt za pocetak.....osmijeh....razgovor....kontakt ocima.... sve to sam da je paznja na tebi sad ak ce bit sto bit ce ak ne jbg....zaletila si se na pedera


ne smeta meni što se ja ne znam upucavati...meni frajeri kad mi se upucavaju budu tak slatki tako smotani...tak da ja pustim uvijek drugu stranu da krene prva..
trebala bi mi gajba piva da ja prva krenem u akciju Very Happy

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
liberta
Offline
Ukupno postova: 35
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.07.2008. 15:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jep i ja obozavam taj osjecaj kad znam da ispadam totalna budala u ocima zenske....al jebiga ak ispadnem dovoljno velika budala mozda mi se smiluje......hehe

al opet inponira mi to kad me zenska naganja sad si lovina malo ono cudno, nekima strasno, a onima koji gledaju sastrane smijesno, ali meni kao da zec vuku u usta samo nikad nisam siguran tko je zec, a tko vuk u toj prici.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 92
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.08.2008. 0:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

freshLegica je napisao/la (Pogledaj post): › ...hm...
muski.kako bi voljeli da vam se cura ponudi a da ne pomislite da je nimfomanka?


pametna spikica. Shocked Embarassed Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
NinjaTurtle
Offline
Ukupno postova: 365
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.08.2008. 1:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

liberta je napisao/la: ›
ne brini.....nije to neka mudrost....ja znam sebe popijem 2 piva i poljubac u obraz mi je upucavanje hahahahaha.......sitni kontakt za pocetak.....osmijeh....razgovor....kontakt ocima.... sve to sam da je paznja na tebi sad ak ce bit sto bit ce ak ne jbg....zaletila si se na pedera


Znači ak te odbije peder je? Nisi pomislila da mu se možda ne sviđaš ili da ima curu?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rockeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 661
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.08.2008. 11:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma daj nema nikakve sramote,ni prva ni zadnja koja me odbila,ne moss se svakom svidit

_________________
crk'o nam Marshall-mislim na pojačalo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eldiablo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 713
Lokacija: so high
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.09.2008. 8:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eo tipican primjer mlade osjecanke koja "bari"
http://www.osijek031.com/viewtopic.php?t=15069

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
josephine01
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2125
Lokacija: ispred ogledala
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.09.2008. 23:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a da sad... nećemo se vrijeđat Razz

_________________
Za mene je svinja kralj životinja dok ne probam lava.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jazuji
Offline
Ukupno postova: 2
Lokacija: Kloštar Ivanić
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.11.2008. 9:17 
Naslov:  Re: upucavanje - sa zenske strane
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="wendy";p="100688"]
allein je napisao/la (Pogledaj post): ›
fairy je napisao/la (Pogledaj post): › Samo pogledaj šta se sve može dogoditi ako mislite da se razumijemo.


Dada, učimo svi na mom primjeru Wink

Hm, istina je da većina muškaraca krivo tumači neke "signale". Ja se stvarno više nikome ne smijem nasmiješiti jer nakon toga imam milijun muka kako da ga se riješim. Katastrofa!

Jedan primjer... Zaštitar u banci. Ja sam, plavuša, stala u totalno krivi red, tj. van reda. Dolazi zaštitar i pokaže mi da se moram pomaknuti. Ispala sam glupa (o, Bože, opet Wink ) pa sam se nasmijala i pomaknula... NAkon toga ga nisam mogla skinuti s vrata i tražio je moj broj kad sam izlazila. Ovakve i slične stvari mi se neprestano događaju.

Zaključak je da se više ne smijem smješkati. U čemu je stvar? Možda u tome što su ljudi uglavnom nadrkani jer se svima uvijek negdje žuri pa se običan, ljubazan osmjeh shvaća kao "barenje" jer je to, kao, nešto neobično?


Milo moje da nisi toliko opsjednuta poslom i brzinom vremena u kojem zivimo mozda nebi stala u krivi red i razmislila da taj zastitar moze procitati to sto pises i pomisliti da slijedeci puta nece niti pitati neku curu za kavu, budi obazrivija sa tuđim srcem jer ljudi podsvjesno osjete to što misliš. Znam da nije niti vama curama jednostavno uzmemo li u obzir pažnju koju dobivate, slava dosadi brzo znam, no ipak generalno ide ovako, čast iznimkama : Brad, George, Matt.... bla bla you get the youtube video post može, običan šljaker prosječnog izgleda dobiva permanentnu, i ne mislim frizuru.
P.S. Ne žali se kada te trebaju jer ćeš shvatiti oko tridesete kako je to kada dođu mlađe, dakle uživaj u životu i u pažnji koju ti SVI ljudi nude.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gazh
Offline
Ukupno postova: 33
Lokacija: Darda
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.03.2009. 14:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eto moja bivsa je meni prisla. Za proslu novu te cure se utrpale kod nas za stol i nisam ju cijelu noc primjetio, cak sam bario jednu drugu, sve dok nije morala ic kuc. Dosla do mene i jednostavno rekla da joj se svidjam, a ja budala jos zaboravio trazit broj jel sam bio zuja. i za mjesec dana zove mene lega van iz pivnice kao trebaju te neke cure, a to ona i jos ove njezine i onda smo razmjenili brojeve. Bili smo zajedno skoro 6 mjeseci. Poslje toga isto u pivnici, ja pijan da se nisam sjeco pola subote, javi se meni u nedjelju preko fejsa jedna cura da smo se upoznali juce i znam da je ona meni prisla. Nasli smo se par puta poslje toga

Zelim samo rec svaka cast tim curama na hrabrosti, bas mi se svidjaju takve cure dok one sto glume nedodrljivost nezelim ni pogledat ma kolko lijepe bile.

I da napomenem, znam da je to nesto takvo bilo spominjano, nisu ispale nimalo droljaste nego bas zanimljive

Stoga dame moje samo u akciju

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 22.03.2009. 16:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja najviše volim dromfike i pohotnice sumnjivog morala koje nakon 3 piva odmah hoće kare, to su najbolje ribe, jebo sve ostalo..

xD

_________________
..vama ne treba govorit, vama treba zapovjedit, neću se borit sa bjednikom kad nemam šta pobjedit.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.03.2009. 18:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

men je jednom jedna prišla, mislila da sam stariji, a ja mislio da ona mlađa, (još je bilo te večeri da sam odustao od svakog oblika komunikacije sa svima,bio sam premazan i sjeban)... na kraju neka spika kao premlad sam (4-5 godina je ona starija) al ipak nije smetalo Very Happy

jednom sam sreo neku bivšu u nekom kafu sa novim dečkom, ode ona na toalet, odem i ja i onda me uvatila tamo i slinili smo jedno po drugom ko nikad i onda izašli ko da ništ nije bilo...

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
little_bee
Offline
Avatar

Ukupno postova: 234
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.03.2009. 11:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

exHOP3on je napisao/la (Pogledaj post): ›
jednom sam sreo neku bivšu u nekom kafu sa novim dečkom, ode ona na toalet, odem i ja i onda me uvatila tamo i slinili smo jedno po drugom ko nikad i onda izašli ko da ništ nije bilo...


o moj boze.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: