Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



upucavanje - sa zenske strane

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.09.2007. 0:13 
Naslov:  Re: upucavanje - sa zenske strane
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): › pitanje je koje su prave namjere cure koja zove na cugu. nisam siguran šta vi cure kad pozivate na cugu imate na pameti Question


Bravo a kolko znam nisam vražji čitač misli, ni ja ni ostali dio muške populacije,

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.09.2007. 0:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la: ›
To onda nije upucavanje nego goli kurac.Upucavanje je kad dođeš pred nekog i kažeš oćeš nećeš.

OVO ne bih nazvala upucavanjem..
ja pod upucavanjem smatram onak neko škicanje, tj. barenje.. ispočetka.. pa onda dođeš pa se upoznaš, pa započneš nekakav razgovor valjda.. ? meni osobno nikad nije bio bed prići nekom dečku i pozvat ga na cugu.. a pritom nisam imala apsolutno nikakvih skrivenih namjera tipa-e ovo je čovjek koji će me ženiti.. ovdje je riječ o upucavanju, zar ne?!

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.09.2007. 0:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e vidiš...to škicanje može puno toga značiti...da ti se lik sviđa,ili da je lik smiješan pa ga gledaš...ili si bzvz bacila oko na lika tek tolko da vidiš kog ima okolo...brate mili...dođeš,kažeš...e curo ovo ono,lijevo desno,ti se meni sviđaš...a vi bi se škicale...ne moš pobijedit tako Smile

_________________
TIII ZNAŠ ŠTA JE ISTINA...........IMA...U OVOJ DRŽAVI....KO JE ZADUŽEN....ZA ISTINU !!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.09.2007. 0:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

adebisi-jug2 je napisao/la: ›
e vidiš...to škicanje može puno toga značiti...da ti se lik sviđa,ili da je lik smiješan pa ga gledaš...ili si bzvz bacila oko na lika tek tolko da vidiš kog ima okolo...brate mili...dođeš,kažeš...e curo ovo ono,lijevo desno,ti se meni sviđaš...a vi bi se škicale...ne moš pobijedit tako Smile

naravno da je to škicanje samo uvod.. joj... a šta ću ti doći i reći-e, momak, bi ti mene karo malo? mislim, ono osijek031.com smile

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.09.2007. 0:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa dobro...ne baš karo...kažeš...lega,JEBI ME Smile
želim vidjet tvoje njihalo strave u meni...idemo do mene... Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
TIII ZNAŠ ŠTA JE ISTINA...........IMA...U OVOJ DRŽAVI....KO JE ZADUŽEN....ZA ISTINU !!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.09.2007. 0:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

šalu na stranu...pa ne karo...al dođeš i kažeš,ćao...jel te zanima koja kavica sa mnom...ili,brate mili sad mi palo na pamet...malo se potrudiš i nabaviš od njega broj mobitela i pozoveš ga porukom na kavu,ako te je već stid uživo pitat Smile issse,kako sam se ovog samo sjetio,u momentu...

_________________
TIII ZNAŠ ŠTA JE ISTINA...........IMA...U OVOJ DRŽAVI....KO JE ZADUŽEN....ZA ISTINU !!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jeff Murdock
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1502
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.09.2007. 0:34 
Naslov:  Re: upucavanje - sa zenske strane
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): › pitanje je koje su prave namjere cure koja zove na cugu. nisam siguran šta vi cure kad pozivate na cugu imate na pameti Question


Bravo a kolko znam nisam vražji čitač misli, ni ja ni ostali dio muške populacije,

Steve: "Look, it is not physically possible for a man to know what a woman wants. Which is very unfair. Because you always know what we want.".
Patrick: "Yeah, because we always have the common decency to only ever want one thing. And do you ever thank us for making it so simple? Never!".

_________________
Zbirka poezije: Na rubu ljubavi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.09.2007. 7:24 
Naslov:  Re: upucavanje - sa zenske strane
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): › pitanje je koje su prave namjere cure koja zove na cugu. nisam siguran šta vi cure kad pozivate na cugu imate na pameti Question


Bravo a kolko znam nisam vražji čitač misli, ni ja ni ostali dio muške populacije,


svašta...pa isto što i vi,,,,

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.09.2007. 8:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

insomnia je napisao/la (Pogledaj post): › ma mi se vama upucavamo.. samo što vama, brate, dok skužite... prošo voz Wink


Djelomično je i ovo točno, bar u mom slučaju. Ja priznam da sam malo sporiji Embarassed

Ali isto tako je žensko upucavanje tako neuobičajeno, kao zgoditak na lotu. Znam, jer mi se par puta to dogodilo. Da ženska prva nešt pokrene, onako klasično na izlasku, preko cijele prostorije pogledavanja pa micpomic je bliže dok na kraju nije kod mene pa neka spika krene. Onda mi se u glavi počnu dešavati monolozi "WTF?? ovo se ne događa, ko me zajebava, šta sad ova mala tu...????" dok pokušavam održavati neku koherentnu komunikaciju.Za to vrijeme svojim držanjem i prostim rečenicama odajem dojam seoskog idiota, što je totalno ugas za poletnu curu. Ona obično onda brzo odustaje, a meni sljedeća dva dana padaju na pamet inteligentne stvari koje sam mogao reći, kako sam ju mogao obrlatiti i sl....Kad se samo sjetim Neutral

_________________
The voices are back. Excellent.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
davorccc
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1400
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.09.2007. 8:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

insomnia je napisao/la: ›
ma mi se vama upucavamo.. samo što vama, brate, dok skužite... prošo voz Wink


Očito nešalješ dobre signale.

_________________
Sranje osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.09.2007. 8:47 
Naslov:  Re: upucavanje - sa zenske strane
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fairy je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): ›
Bravo a kolko znam nisam vražji čitač misli, ni ja ni ostali dio muške populacije,


svašta...pa isto što i vi,,,,


Ne mora biti. Samo pogledaj šta se sve može dogoditi ako mislite da se razumijemo.

_________________
The voices are back. Excellent.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Korina
Offline
Avatar

Ukupno postova: 416
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.09.2007. 8:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hahaha Kopile je zakon osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.09.2007. 10:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

allein je napisao/la (Pogledaj post): ›
insomnia je napisao/la (Pogledaj post): › ma mi se vama upucavamo.. samo što vama, brate, dok skužite... prošo voz Wink


Djelomično je i ovo točno, bar u mom slučaju. Ja priznam da sam malo sporiji Embarassed

Ali isto tako je žensko upucavanje tako neuobičajeno, kao zgoditak na lotu. Znam, jer mi se par puta to dogodilo. Da ženska prva nešt pokrene, onako klasično na izlasku, preko cijele prostorije pogledavanja pa micpomic je bliže dok na kraju nije kod mene pa neka spika krene. Onda mi se u glavi počnu dešavati monolozi "WTF?? ovo se ne događa, ko me zajebava, šta sad ova mala tu...????" dok pokušavam održavati neku koherentnu komunikaciju.Za to vrijeme svojim držanjem i prostim rečenicama odajem dojam seoskog idiota, što je totalno ugas za poletnu curu. Ona obično onda brzo odustaje, a meni sljedeća dva dana padaju na pamet inteligentne stvari koje sam mogao reći, kako sam ju mogao obrlatiti i sl....Kad se samo sjetim Neutral


Eto priznam, i ja sam mal sporiji, i ti vaši "ženski signali" nekad mogu bit jako slabi čisto onak ko svjetlo kroz gustu maglu iako vi mislite da dajete sve od sebe, i vjerovatno si onda kontate pa kak to on ne vidi, dajte taj ženski potenciometar za barenje okrenite na max, i mi muški nekad zaslužujemo da nas se bari Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.09.2007. 10:35 
Naslov:  Re: upucavanje - sa zenske strane
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="allein";p="100625"]
fairy je napisao/la (Pogledaj post): › Samo pogledaj šta se sve može dogoditi ako mislite da se razumijemo.


Dada, učimo svi na mom primjeru Wink

Hm, istina je da većina muškaraca krivo tumači neke "signale". Ja se stvarno više nikome ne smijem nasmiješiti jer nakon toga imam milijun muka kako da ga se riješim. Katastrofa!

Jedan primjer... Zaštitar u banci. Ja sam, plavuša, stala u totalno krivi red, tj. van reda. Dolazi zaštitar i pokaže mi da se moram pomaknuti. Ispala sam glupa (o, Bože, opet Wink ) pa sam se nasmijala i pomaknula... NAkon toga ga nisam mogla skinuti s vrata i tražio je moj broj kad sam izlazila. Ovakve i slične stvari mi se neprestano događaju.

Zaključak je da se više ne smijem smješkati. U čemu je stvar? Možda u tome što su ljudi uglavnom nadrkani jer se svima uvijek negdje žuri pa se običan, ljubazan osmjeh shvaća kao "barenje" jer je to, kao, nešto neobično?

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
:::Bruno:::
Offline
Avatar

Ukupno postova: 203
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.09.2007. 12:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

insomnia je napisao/la (Pogledaj post): › ma mi se vama upucavamo.. samo što vama, brate, dok skužite... prošo voz Wink

makakvi... to što namignete skrivajuči se iza svoje šape se neračuna :d ...rijetko koja ima muda bilo šta napraviti, a onda kukaju "kako da dođem do njega?" ... jednostavno! priđeš i bok! ... starije cure su malo opuštenije u tome, dođu, kažu i to je to! Smile ... ako ne subotom i želite pozvati na kavicu pošaljite sms makar jer ja mislim da bi svakome liku bilo drago kad bi dobio takvu porukicu gdje ga cura zove na kavicu neku Wink ... nema se tu šta izgubiti! ako je bilo šanse dobit ćete ju, a ako nije bilo šanse nečete ju ni dobiti Cool

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: