Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Novogradnja je poluprazna, Osječanima su stanovi preskupi

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.09.2007. 12:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
ja sam živio u toj zgradi, u srednjem ulazu. odlični stanovi!


pa onda smo si bili susjedi!! ja sam živjela iznad Tiffanija do prije 9 mjeseci kada sam uletila u ogroman kredit i kupila stan u novoj Hypo zgradi preko puta Slavije u DG.. kvadrat platila 1200 € jer zgrada još nije bila gotova a sada je cijena tih stanova 1270 €... previše..
i onda kad digneš taj fucking kredit jedva ti ostane za život, a ne mogu se žaliti da mi je plaća mala.. plaća mi je ok, ali me kredit ubi.. i kuhinja koju otplaćujem još samo 3 mjeseca po 1000 kn...
nije čak ni toliki problem kupti stan koliki je problem cijelog ga namjestiti..

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.09.2007. 14:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne znam čemu briga oko skupih stanova. Evo slijedeće godine izaći će ih barem 1000 na tržište, pa ako se ne budu mogli prodati, cijena će pasti.

Nisu građevinarci multimilijunaši, dapače, većina njih će upasti u gadne probleme ako ne prodaju stanove (odn. barem pola u zgradi). Zato je ovaj članak besmislen, pa nisu ljudi retardirani da grade stanove koji će ostati prazni. U stručnim krugovima procjenjuje se da će doći do diferencijacije cijena u odnosu na lokaciju, bolje rečeno, dobre lokacije će držati cijenu, loše ne. To mogu potvrditi svi sugrađani koji se jutrom voze iz smjera Retfale prema gradu, a platili su stan 1200-1300 eura. Živio tržišni kapitalizam, taj dobri duh koji se brine da sve bude u najboljem redu (odnosno, ako hoćete jeftine stanove, pokrenite revoluciju i uspostavite novu vlast naroda).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
VESP
Offline
Ukupno postova: 285
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.09.2007. 22:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Blofeld je napisao/la: ›
Ne znam čemu briga oko skupih stanova. Evo slijedeće godine izaći će ih barem 1000 na tržište, pa ako se ne budu mogli prodati, cijena će pasti.

Nisu građevinarci multimilijunaši, dapače, većina njih će upasti u gadne probleme ako ne prodaju stanove (odn. barem pola u zgradi). Zato je ovaj članak besmislen, pa nisu ljudi retardirani da grade stanove koji će ostati prazni. U stručnim krugovima procjenjuje se da će doći do diferencijacije cijena u odnosu na lokaciju, bolje rečeno, dobre lokacije će držati cijenu, loše ne. To mogu potvrditi svi sugrađani koji se jutrom voze iz smjera Retfale prema gradu, a platili su stan 1200-1300 eura. Živio tržišni kapitalizam, taj dobri duh koji se brine da sve bude u najboljem redu (odnosno, ako hoćete jeftine stanove, pokrenite revoluciju i uspostavite novu vlast naroda).
Cijene nece pasti! Cijena ce rasti!Ja sam vec godinu dana u kupnji stana i svakih 6 mj cijena raste 50 E!Ulazimo u uniju,zato ljudi ne budite naivni nego tko moze neka kupi SADA!A to da dolazi 1000 stanova pa ce cijena pasti ,to su price za babe i za naivne!Graditelji nece radje prodati stanove nego im rusiti cijenu!A to da se ne prodaju stanovi HHHHHAAAAHHHHAAAA! Vec godinu dana trazim odgovarajuci stan,i gdje god mi se svidjao bili su prodani prije nego sto se pocelo graditi i u medjuvremenu samo poskupljuju!Investitor proda polastanova i vec se pokrio sa troskovima i nije mu sila prodavati stanove za manju cijenu i rusiti je!Dok se gradi znaci da ima potraznje!!! I nema tu filozofije!Zato u SHOPING!!!DOK NIJE KASNO!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
VESP
Offline
Ukupno postova: 285
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.09.2007. 22:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I ako ste primjetili jedinog koga pitaju za misljenje je iz agencije Ljubek!On je u Glasu izjavljivao prije 2-3 godine kako su cijene dosegle svoj maximum(1000e) i kako ce padati i kako Os nije Zg i sl!Ja vidim da su cijene skocile ni manje ni vise nego 30-tak %!Zato ne treba slusati to laprdanje koje sluzi za zavaravanje ljudi nego treba kupiti SADA stan!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: