Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Top-zanimanja

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.09.2007. 18:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la: ›
alanis je napisao/la: ›
kopile je napisao/la: ›
alanis je napisao/la: ›
koji izlaze turisticki na ispite jer misle da je ekonomija macji kasalj. i tocka! usklicnik!
A kao ekonomija je silno težak fakultet.

a kao ti ides mozda na ekonomiju??? a i ako ides sigurno skupljas labudove?!
Ne ja idem na pravo,koje je usput nekoliko puta teže od ekonomije.

moj je teži.. ne, moj je faks teži... bla bla... svaki faks je težak na svoj način, a svaki je isto tako i podcijenjen od strane ljudi koji ne idu na taj faks.. znam ljude koji studiraju prehrambeno-tehnološki, s kojim se mnogi sprdaju.. no, međutim, ti ljudi ne znaju da ovi na prehrambenom imaju toliko kemije i ful teških kolegija, od kojih bi se mi ovdje svi zajedno lijepo z.a.s.r.a.l.i. Svakom nešto ide.. meni koja ne znam razliku između mrkve i peršina bilo bi teško studirati, recimo, nekakvo vrtlarstvo.. stoga.. how old are you? twelve ? !

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
paperje
Offline
Avatar

Ukupno postova: 794
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.09.2007. 18:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la: ›
paperje je napisao/la: ›
učitelji osoba s poremećajima u ponašanju?!?!?!????????????????????????
WTF?

izgaram od želje da saznam gdje se spomenuti obrazuju! Smile


e, vidiš imamo čak jednu forumašicu koja je to završila! Smile

znam na kog misliš, ali ne bih rekla da se njeno zanimanje baš tako zove Smile ona je inače prof. socijalni pedagog.

mvarga je napisao/la: ›
paperje je napisao/la: ›
učitelji osoba s poremećajima u ponašanju?!?!?!????????????????????????
WTF?



Diplomirani defektolozi. U osobe s poremećajima ponašanja spadaju mnoge osobe -agresivne, hiperaktivne, dementne, osobe koje se teško koncentriraju i osobe s čitavim nizom urođenih mana.



ne bih se složila s tobom! zanimanje defektolog NE POSTOJI! možeš biti prof. rehabilitator, prof. socijalni pedagog ili prof. logoped (ili pak sve to u skladu s bolonjskim procesom)...

samo, naš zavod za zapošljavanje uopće niti ne zna koga zapošljava, oni bi defektologe pod svaku cijenu

_________________
ne moras biti super-optimist, ali ako na sve gledas crno, za tebe sunce zalazi vec ujutro
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.09.2007. 18:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

paperje je napisao/la: ›
zanimanje defektolog NE POSTOJI!

zanimanje defektolog itekako postoji, i to upravo tim izrazom - defektolog, tj. diplomirani defektolozi, kako je netko ranije već objasnio..

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.09.2007. 18:59 
Naslov:  Re: Top-zanimanja
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ERFZovko, G.: 30 godina Fakulteta za defektologiju, Zagreb, 1992. ... Materijali znanstvenog skupa Fakulteta za defektologiju: Defektologija, br.1-2, vol.18, ...
www.erf.hr/studij/teorija_rehab.htm - 33k - Spremljeno u privremenu memoriju - Slične stranice
[ Više rezultata za www.erf.hr ]
paperje je napisao/la: ›
Poppy je napisao/la: ›
paperje je napisao/la: ›
učitelji osoba s poremećajima u ponašanju?!?!?!????????????????????????
WTF?

izgaram od želje da saznam gdje se spomenuti obrazuju! Smile


e, vidiš imamo čak jednu forumašicu koja je to završila! Smile

znam na kog misliš, ali ne bih rekla da se njeno zanimanje baš tako zove Smile ona je inače prof. socijalni pedagog.

mvarga je napisao/la: ›
paperje je napisao/la: ›
učitelji osoba s poremećajima u ponašanju?!?!?!????????????????????????
WTF?



Diplomirani defektolozi. U osobe s poremećajima ponašanja spadaju mnoge osobe -agresivne, hiperaktivne, dementne, osobe koje se teško koncentriraju i osobe s čitavim nizom urođenih mana.



ne bih se složila s tobom! zanimanje defektolog NE POSTOJI! možeš biti prof. rehabilitator, prof. socijalni pedagog ili prof. logoped (ili pak sve to u skladu s bolonjskim procesom)...

samo, naš zavod za zapošljavanje uopće niti ne zna koga zapošljava, oni bi defektologe pod svaku cijenu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
paperje
Offline
Avatar

Ukupno postova: 794
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.09.2007. 19:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gle, srećo, studiram na erfu preko nekoliko godina i tamo VIŠE ne možeš postati defektolog! razuvjerit ćeš me jedino ako se na sljedećem prijemnom upišeš na smjer defektologija koji, btw, ne postoji Smile e pa sretno! Smile

_________________
ne moras biti super-optimist, ali ako na sve gledas crno, za tebe sunce zalazi vec ujutro
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 26.09.2007. 19:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

davorccc je napisao/la: ›
A da malo u Osijeku otvore više fakultetskih smjerova, pa će se narod obrazovati za Arhitekte, Geodete, Geologe i još kojekakvih smjerova kojih nema u Osijeku.


tako je.nas dvoje geodeta možemo se slikati.imamo zvanje ok.geodetski tehničari smo....a jedino u zagrebu postoji taj fakultet i nema teorije da upadnemo tamo bez ogromne štele i par tisuća eura u koverti...a i tako ćemo teško upasti jer će nas sjebati...
navodno...ali navodno u sklopu građevinskog fakulteta će za par godina biti i geodetski...živi bili pa vidjeli...prva sam koja će se prijaviti....... Embarassed

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.09.2007. 19:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

paperje je napisao/la: ›
gle, srećo, studiram na erfu preko nekoliko godina i tamo VIŠE ne možeš postati defektolog! razuvjerit ćeš me jedino ako se na sljedećem prijemnom upišeš na smjer defektologija koji, btw, ne postoji Smile e pa sretno! Smile


1. Prijemni-ispiti.com - on-line prijemni ispiti za fakultete. Arhitektura, ekonomija, filozofija, farmacija, pravo, defektologija, medicina..
www.prijemni-ispiti.com/ - 28k

2. UNIVERZITET U ISTOČNOM SARAJEVU. MEDICINSKI FAKULTET FOČA. RANG LISTA, II upisni rok školske 2007/08. Studijski program: Defektologija i zdravstvena njega ...

3.DEFEKTOLOGIJA ZA OSEBE Z MOTNJAMI V DUŠEVNEM RAZVOJU IN OSEBE Z MOTNJAMI ..... V univerzitetni študijski program Defektologija (DP-FIBO in SURDO-LOGO) se ...
www.see-educoop.net/education_in/pdf/pef-studij2004/defektologija/defektologija.pdf

4.nici od institutot za defektologija, drugite instituti pri Filozofskiot ... Sekoja uebna godina na Institutot za defektologija so polagawe ...
www.fzf.ukim.edu.mk/en/defektologija/pdf/Spisanija/1998%201%20DTP/Ajdinski-09-13.pdf

5. Projekat "Fenomenologija smetnji i poremećaja u razvoju" Defektološkog fakulteta u Beogradu, započet pre dve godine, zabrinjava i trenutnim rezultatom i ...

6. Institut za defektologija, Filozofski fakultet, Skopje. 02-116-520 (236). [email protected]. Spiroski Mirko. Institut za imunologija, Instituti, ...

7. Faculty of Defectology - relevant department and defectology studies. A teacher of pupils ... degree from the Faculty of Defectology – relevant. department ...
www.proz.com/kudoz/807176

8. Bulgaria News, Sofia News: The Sofia Echo - Bulgaria English ..."To everybody's surprise, including myself, I chose to study defectology (abnormal psychology read more ·

9. The Education System in the Czech Republic (2003/2004 ...In the 1950s it was renamed "defectology" and would-be teachers could choose between the studies of mental "defectology"




P.S. Kao što vidiš upisati mogu ali mi se ne da.

_________________
Što sam to uočio?

1. Na vlasti je opet HDZ
2. Na portalu se vrti OSTV
3. Sve je poskupilo ali nitko iz vlasti to ne priznaje
4. Zemlja je okrugla, al' na svakom ćošku neka glupost
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.09.2007. 19:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dajte dosta s tom defektologijom,stvarno to nikog nije briga.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Deez
Offline
Avatar

Ukupno postova: 414
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.09.2007. 20:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Top zanimanje po mom mišljenju je Čuvar Državnog Pečata!

_________________
www.excalibur.hr
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.09.2007. 20:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la (Pogledaj post): › Dajte dosta s tom defektologijom,stvarno to nikog nije briga.


Baš! EOD

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.09.2007. 20:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Deez je napisao/la (Pogledaj post): › Top zanimanje po mom mišljenju je Čuvar Državnog Pečata!


Je, je. Ali da bi to bio moraš se prezivati Milas i imati frenda Franju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.09.2007. 8:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mvarga je napisao/la: › faksa.
davorccc je napisao/la: › Da je ikome imalo stalo do kvalitete, profesori poput Jelinica, Proklina, Crnjca i slicnih bi odavno bili akademski past tense...
Ništa bolji nisu ni drugi. Zašto ove izdvajati?
Prvom recenicom relativiziras neciju nesposobnost i izjednacavas one koji su zasluzili pohvale s onima koji su zasluzili giljotinu. Ovu trojku sam izdvojio jer se u mojoj karijeri isticu svojim negativnim profesorskim osobinama.

Citat: › Hebeš to kad samo kritiziraš loše. Nikad kraja. I ništa osobno.
No prob, u pravu si, ali ne mislim da bi hvaljenje drugih trebalo abolirati pacijente.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
domagoj
Offline
Avatar

Ukupno postova: 77
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.09.2007. 10:05 
Naslov:  Re: Top-zanimanja
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leon je napisao/la (Pogledaj post): › Diplomirani inženjer elektrotehnike, doznajemo iz osječkog Zavoda za zapošljavanje, uvjerljivo je najtraženiji visokoobrazovani kadar na našem području. Slijede ga diplomirani ekonomisti,...


IN YOUR FACE svima koji pljuju po ekonomiji!

Dragi moji, kad je to toliko bezvezan fakultet, dajte upišite tu ekonomiju i završite. Zaposlit ćete se ODMAH nakon ETF-ovaca!

A kao što na svakom faksu ima iznimaka, tako ima i na ekonomiji. Ali, oni su u manjini. Većina ljudi je OK, osim ako ne učiš. Onda su ti svi krivi, loši, i pokvareni!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
El-Fatih
Offline
Avatar

Ukupno postova: 208
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.09.2007. 11:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ej prica kaze sljedece....fakultet koji zavrsite uopce nema nikakve poveznice koja vas definira kao dobrog radnika....drugo....ako si zavrsio fakultet, ne mora nuzno znaciti da si pametan i da si poseban i da ces biti bolji udarnik od nekog drugog ko nije gubio vrijeme na nesto sto ga uopce ne zanima, nego je isao po kojekakvim tecajima i ulagao sam u svoje obrazovanje.
Danas vam nije bitan stupanj obrazovanosti nego stupanj snalazljivosti.

U ostalom, mislim da je standard iskvario ljude.....

_________________
Vjerujem u boljitak, ali u svoju glavu, srce, ruke i lopatu jos vise!!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
paperje
Offline
Avatar

Ukupno postova: 794
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.09.2007. 14:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la: ›
Dajte dosta s tom defektologijom,stvarno to nikog nije briga.

baš me zanima hoćeš li tako govoriti i kad ti dijete bude imalo cerebralnu paralizu...

_________________
ne moras biti super-optimist, ali ako na sve gledas crno, za tebe sunce zalazi vec ujutro
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: