Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zasto nam zene zavide? (penis envy)

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.09.2007. 10:27 
Naslov:  Zasto nam zene zavide? (penis envy)
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

http://www.dick-tricks.com/


Citat: ›

The helicopter is strangely enough the most well-known dick trick. Most people have heard of it but few have actually seen it. This regular version can be done with or without helping hands, but without hands it can be difficult to start the rotation. Some people claim that the helicopter dick trick was born as a reaction to the 50´s Hula Hoop revolution. The feeling of freedom mixed with exercise could be combined with a perhaps necessary breeze in the genital area. Funny and useful are still important words in the world of today.

Take one penis. With both hands, get a grip around the root and spin your penis around like the rotors of a helicopter. Without hands it is more difficult to get the penis spinning. If you don’t succeed it might help to stand on one leg and lean while jumping to get the package going.







Citat: ›
Meet spring in Paris! Great! Drink Pernod in a café and observe the people strolling by in the shadow of the Eiffel tower. Now you can recreate this feeling with a refreshing dick trick that is guaranteed to arouse sweet memories in French-lovers and others who have enjoyed the fruits of Paris. If you feel like it, do your entrance dressed in beret, blue-white striped sweater, red scarf and with a baguette smartly under your arm. A faint smell of garlic could also be an asset. Foreskin is preferred, but the trick works without it as well.



Take one penis, preferably with a foreskin. Take a broad grip of the scrotum with your left hand. Take the foreskin in your right hand. Pull your penis upwards with your right hand. Pull you left hand with the scrotum downwards. Voilá!


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.09.2007. 11:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osijek031.com smile osijek031.com smile umirem od ljubomore

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.09.2007. 11:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovaj mi je favorit:





The classic way to surprise your beloved and prove your love is to bring flowers and chocolates. But no matter how much you love someone, it’s easy to forget about everyday romance. Now there are no excuses for the romance-killers who keep forgetting to stop by the flower shop. The solution is closer than you think. If you know how to do this trick there is always an appreciated surprise in your pants.


Take one penis with a foreskin. Get a tight grip down at the base of the penis shaft. Push upwards so that all the loose skin follows and the pleats will form a fleshy rose. Surprise someone you love.


_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.09.2007. 11:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma sve te akrobacije su kul, ali definitivno sam najviše ljubomorna zbog stojećeg pišanja....
ne moramo sad ponovno otvarati temu o ženskom stojećem pišanju, to smo već raspravili - moguće je, ali još uvijek puno kompliciranije Wink ... i teže za otresti osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
paperje
Offline
Avatar

Ukupno postova: 794
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.09.2007. 14:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kad sam na drugoj godini učila razvojnu psihologiju, u ruke mi je došla jedna skripta iz spomenutog predmeta. sve je bilo baš super: sistematično, jasno i ozbiljno. kad dođemo do onoga gdje gospon freud objašnjava kako se klinci spolno razvijaju i opet je sve ozbiljno. kad, dođem do opisa te zavisti zbog penisa. sjećam se ko da je jučer bilo, tamo je pisalo A JADNA MALA NEMA BOGATI KURCA!!!!! Smile

_________________
ne moras biti super-optimist, ali ako na sve gledas crno, za tebe sunce zalazi vec ujutro
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.09.2007. 14:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja ću KREPAT od smijeha... zašto ovak nečeg nema u udžbenicima prirode? osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Niandra Lades
Offline
Avatar

Ukupno postova: 26
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.09.2007. 13:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

paperje je napisao/la: ›
kad sam na drugoj godini učila razvojnu psihologiju, u ruke mi je došla jedna skripta iz spomenutog predmeta. sve je bilo baš super: sistematično, jasno i ozbiljno. kad dođemo do onoga gdje gospon freud objašnjava kako se klinci spolno razvijaju i opet je sve ozbiljno. kad, dođem do opisa te zavisti zbog penisa. sjećam se ko da je jučer bilo, tamo je pisalo A JADNA MALA NEMA BOGATI KURCA!!!!! Smile


ne mogu vjerovati!!! istu skriptu sam imala i ja prošle godine na Razvojnoj... Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
davorccc
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1400
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 27.09.2007. 13:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Baš sam s kolegicama razglabao o ovoj temi, i složile se da je ljepše biti muško, ne zbog kite već zbog nekih drugim razloga, ima podeblji popis.

_________________
Sranje osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.09.2007. 13:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

davorccc je napisao/la: ›
Baš sam s kolegicama razglabao o ovoj temi, i složile se da je ljepše biti muško, ne zbog kite već zbog nekih drugim razloga, ima podeblji popis.

iako i nježniji spol ima svoje prednosti, morat ću se složiti s napisanim... Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_Jimmy_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1375
Lokacija: Legagrad
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.09.2007. 13:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma najviše nam zavide što možemo piškiti stojećki ...

_________________
Lock 'n' Load Baby Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.09.2007. 20:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

insomnia je napisao/la (Pogledaj post): › ja ću KREPAT od smijeha... zašto ovak nečeg nema u udžbenicima prirode? osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile


A zašto se OVOne uči crtati na satovima likovnog?????? Evil or Very Mad Evil or Very Mad

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.09.2007. 20:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la: ›
insomnia je napisao/la (Pogledaj post): › ja ću KREPAT od smijeha... zašto ovak nečeg nema u udžbenicima prirode? osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile


A zašto se OVOne uči crtati na satovima likovnog?????? Evil or Very Mad Evil or Very Mad

ja sam se, naravno, bila šalila..
_Jimmy_ je napisao/la: ›
ma najviše nam zavide što možemo piškiti stojećki ...

s ovime se slažem!

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.09.2007. 20:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa dobar prijedlog barem ne bi bilo markiranja

klik

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: