Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Parfemi

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.12.2007. 12:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hypnose Lancome,mmmm,dobar:) trenutno ga koristim...priželjkujem si Euphoriu od CK.taj me oduševio!sexy i mističan...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jenna24
Offline
Ukupno postova: 13
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.12.2007. 13:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marrai je napisao/la: ›
Hypnose Lancome,mmmm,dobar:) trenutno ga koristim...priželjkujem si Euphoriu od CK.taj me oduševio!sexy i mističan...

jel i ti koristis samo originale? Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.12.2007. 13:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jenna24 je napisao/la (Pogledaj post): ›
marrai je napisao/la: ›
Hypnose Lancome,mmmm,dobar:) trenutno ga koristim...priželjkujem si Euphoriu od CK.taj me oduševio!sexy i mističan...

jel i ti koristis samo originale? Smile



Podrazumijeva se.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.12.2007. 14:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dobila sam od dragoga za Božić Mexxov Fly High i stvarno mi je super.. a priželjkujem si ponovno CK Truth.. predivan je.. a jedini koji konstantno kupujem kako ga i potrošim je Flowers by Kenzo... taj miris jednostavno obožavam, pogotovo u ljetno doba..

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.12.2007. 15:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja općenito kozmetiku(dekorativnu i preparativnu),pa tako i parfeme djelim na zimsku i ljetnu...taj flowers by kenzo je i meni divan ljetni miris,dok ovi orjentalni s drvenastim notama izvrsno pristaju zimi...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.12.2007. 17:49 
Naslov:  Re: Parfemi
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Obssession od Calvin Kleina koristim kao br. 1 već godinama, a sviđa mi se jako jedan Bvlgarijev, dobila sam jednom tester, i imao je crnu ružu, ili ambalažu crnu s ružom, ne sjećam se, uglavnom ga ne mogu naći, jer ne znam kako se zove. Pisalo je samo BVLGARI. Da li netko zna gdje se to može naći? Flower by Kenzo mi je mrak.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.12.2007. 19:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne znam na koji misliš,ali mi je Omnia u smeđoj bočici-presavršen!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.12.2007. 10:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marrai je napisao/la: ›
ja općenito kozmetiku(dekorativnu i preparativnu),pa tako i parfeme djelim na zimsku i ljetnu...


I ja to radim..Lagani mirisi za ljeto, a malo teži poput Burberrya i D&G BY za zimu. Pa tako imam i ljetni puder i zimski puder i tekući i u prahu i u kuglicama.. imam ljetnu dnevnu kremu, imam zimsku dnevnu kremu.. Smile a preparativnu i dekorativnu kozmetiku zadnje 3 godine koristim samo Vichyjevu. Normaderm kolekciju za skidanje šminke i noćnu njegu te Thermal fix light dnevnu kremu i Normateint tekući puder. Preporučujem ih svima koji imaju problematičnu kožu.. Istina da su skupi ali vrijede svake kune koju daš za njihovu kremu ili puder..

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.12.2007. 11:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E super,s parfema na kozmetiku! sviđa mi se ovaj skok,sad sam na svom terenu...Smile

Vichy,La Roche Posay,Avene se mogu svrstati u slične brendove zahvaljujući visokom postotku termalne vode koju sadrže,koristim uglavnom Avene u kombinaciji s nekim drugim proizvodima,a od Vichya sam zadnje uzela onaj kućni set za micro-d(malo jači piling+krema+termalna voda u spreju+maska),jednom tjedno se koristi,krema svakodnevno(AHA).Pitam se pitam,zašto je Vichy povukao Reti C,možda rade redizajn kremice:)uglavnom nakon te kreme(noćne)koža zablista....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.12.2007. 12:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marrai je napisao/la: ›
Pitam se pitam,zašto je Vichy povukao Reti C,možda rade redizajn kremice:)uglavnom nakon te kreme(noćne)koža zablista....


Nisu ju povukli nego su joj samo promijenili naziv. Tako su i ovoj mojoj Thermal fix dnevnoj kremi već tri puta promijenili ime. Možda teta u ljekarni gdje si bila nije baš dobro upućena u njihov asortiman pa ti preporučujem da odeš u ljekarnu na samom početku Županijske ulice ako ideš od Trga.. Tamo cure koje rade znaju apsolutno sve o Vichyu i često su tamo i njihovi stručnjaci koji ti pregledaju lice i preporuče ti pravu njegu za tvoju kožu. Moja koža se preporodila otkako sam počela koristiti samo Vichy po njihovoj preporuci.

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.12.2007. 12:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

<da,misliš na Prima Pharma ljekarnu,ja sam tamo stalna mušterija:) Uvijek dobijem i hrpu testerčića kod njih,izuzetno su ljubazne,stručne i pouzdane...kod njih uzimam preparativu,al ovo za Vichy tada kad sam bila mi nisu znale reći,no dobro super što nisu povukli kremu nego samo promijenili ime(meni ta krema odlična vitaminska kura po zimi,u kombinaciji s retinolom čini čuda).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.12.2007. 13:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Imala sam samo tester te kreme tako da ne mogu sa sigurnošću tvrditi koliko je dobra.
Ne znam da li si bila sad prije Božića kod njih u ljekarni ali imali su super poklon pakete Vichya. Npr. Normaderm dnevna krema sa testnim uzorcima gela za umivanje, noćne kreme i gela za isušivanje prištića za 128 kn, a samo ta krema košta 126 kn.. i sve je bilo zapakirano u veliku plastičnu kuglu koja je, kad ju izvadiš iz kutije, izgledala kao kuglica za bor.. (naravno, opljačkala sam mamu za taj paket Wink ). A onaj koji sam kupila sama koštao je 148 kn, a sadržavao je dnevnu kremu Thermal fix (koja sama inače košta 145 kn), tester seruma za bore oko očiju, tonik za skidanje šminke i sjajilo za usta sa nekom forom protiv bora...
Naravno bilo je tamo raznih kombinacija, ovisno o tome što koristiš i koja ti krema treba..

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.12.2007. 14:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nisam bila,nažalost. Znači sad imaš Vichy kuglicu na boru,hehehe Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.12.2007. 14:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne jednu, dvije.. plavu i zelenu.. Very Happy al nažalost ne vise na boru jer su ipak prevelike.. Wink

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sisibla
Offline
Avatar

Ukupno postova: 245
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.12.2007. 15:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo za Božić dobila i Diorov Poison .. mmmh
Jaaako dobar .. Very Happy

_________________
Ho perso le parole, oppure sono loro che perdono me.
Io so che dovrei dire cose che sai,
che ti dovevo, che ti dovrei.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: