Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Seks bez osjećaja?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.09.2007. 13:25 
Naslov:  Re: Seks bez osjećaja?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la (Pogledaj post): › pošalji mail simi, možda ti čovjek pomogne Wink
http://bigblog.tportal.hr/simo


Hehe, da, baš Wink Dovoljno mi je što sam s vama prodiskutirala, sasvim. Ipak, hvala na savjetu Wink

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.09.2007. 14:21 
Naslov:  Re: Seks bez osjećaja?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E ovo se zove sex bez osjećaja, sex buddy, vide se svaki dan al ne gaje osjećaje jedan prema drugom, čisto obostrano zadovoljstvo osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.09.2007. 14:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Trebaš ti, @wendy, fino naći nekog dobrog momka da zaliječi tvoje rane.. samo pazi da ne bude one night.. Wink i odmah ćeš zaboraviti na ovoga..

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Korina
Offline
Avatar

Ukupno postova: 416
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.09.2007. 16:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e pa ovak..sve ovisi o tome kak se postaviš..i što očekuješ..i kak se taj s kojim spavaš ponaša prema tebi..ja volim iskrenost-pa ak mi priđe tip i kaže u nekoj daljnjoj konverzaciji da želi samo sex,onda ja fino imam izbora želim li to napraviti ili ne želim..najgore je zapravo kada je frajer dvoličan i umiljava se,glumi nježnost i kao da mu je stalo do tebe a zapravo te samo želi nategnuti..pa prema tome ako je on prema tebi jedan dan bio divan a drugi te ignorirao,mislim da se on dvolično ponašao i da zapravo on nije mogao odlučiti kako će se prema tebi ponašati..ja mislim da bi muški i ovce i novce tj. maženje i osjećajnost kad to njima odgovara i naravno čisti sex,opet samo kad to njima odgovara..e pa ne može!!!ja volim imati izbora i mislim da se svi tak otvoreno trebaju postavit jedni prema drugima, a ne igrati jadne igrice i zavaravati ljude, to mi je jadno i kukavički...nažalost, puno se ljudi tako ponaša..

_________________
dobro, gdje je taj kulen? osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.09.2007. 17:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="wendy";p="100296"]
ela je napisao/la (Pogledaj post): ›
wendy je napisao/la (Pogledaj post): › ma u biti ima i takvih tipova koji znaju jako dobro glumiti i da i me je stalo,čak će te nekim svojim ljigavim nagonima navesti i na maženje i nekako se javiti ali s vremenom se shvati da je to samo predigra za neki ponovni susret i njihovo čisto istresanje nakupljenuh izlučevina, valda je stvarno do mozga...očito si ti imala sreće naletiti baš na takvog ...


Baš to i je najveći problem. Oboje smo, vjerojatno, htjeli FB dnos. Lažna predigra za ponovne susrete nije mu bila potrebna. Ma, sve OK. Nasjela sam, pa šta? I to se treba proživjeti.

Kao što kaže fatcat, nešto sam iz tog iskustva naučila. Dakle, u suštini je iskustvo pozitivno, sve ovisi iz kojeg kuta na njega gledaš. Wink

Sad je na tebi da uvježbaš za slijedeću takvu odluku,potrošiti i nogom u gujscu...

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.09.2007. 18:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e, Wendy, a zaš si ti tak lako predaješ?! Natjeraj ga da te voli! Mislim, ne toljagom ko Ela, već onako lukavo, ženski... Ma znaš! Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.09.2007. 18:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la (Pogledaj post): › e, Wendy, a zaš si ti tak lako predaješ?! Natjeraj ga da te voli! Mislim, ne toljagom ko Ela, već onako lukavo, ženski... Ma znaš! Wink


Hehe... da, predaleko je on od mene (fizički) da bih imala prostora za manevriranje... Wink U suprotnom bi slučaju priča tekla drugim tokom, obožavam biti lovac, u ulozi plijena se osjećam podčinjeno Wink

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dadicster
Offline
Avatar

Ukupno postova: 92
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.09.2007. 19:23 
Naslov:  Re: Seks bez osjećaja?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sex bez osjećaja?
Nikako!Ne znam ne ide mi jedno bez drugoga,znači moram imati neke osjećaje prema osobi s kojom namjeravam leći u krevet...
Čisto moje iskustvo Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.09.2007. 21:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la (Pogledaj post): › e, Wendy, a zaš si ti tak lako predaješ?! Natjeraj ga da te voli! Mislim, ne toljagom ko Ela, već onako lukavo, ženski... Ma znaš! Wink

osijek031.com smile malo zjb Poppy ,Ela nije tip lovca.old school- više volim biti lovina,avatar je ono što bi Ela trebala biti Wink
Već zaključismo u nekom drugom topicu da nikog nemožeš natjerati da te voli.
osobno idem logikom tko mene ne treba,ne trebam ja njega 3 puta više..ali to sam ja ,vjerovatno imam previše samopoštovanja..kako prođu oni koji plazaju zbog nečije neuzvraćene ljubavi nebih znala ali ne želim saznati


Zadnja promjena: ela; 27.09.2007. 23:40; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.09.2007. 23:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zenama treba razlog za seksualni odnos.
Muskarcima jedino treba mjesto.

točka Wink

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marshall-T
Offline
Avatar

Ukupno postova: 525
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.09.2007. 2:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Seks bez osjećaja???-pa to je smeće!-evo jedna mudra: SEKS JE VAŽAN I PRIJELOMAN TRENUTAK U SVAČIJEM ŽIVOTU! - po tome seks na način na koji si ga ti izvela baš i nije dobrodošao ni na koji način i kako god ti to okreneš. Možda ti je u tom trenutku bilo lijepo,ali sigurno nije vrijedilo toga što sada proživljavaš.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.09.2007. 9:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ela je napisao/la (Pogledaj post): › Zenama treba razlog za seksualni odnos.
Muskarcima jedino treba mjesto.

točka Wink


Stvarno su promiskuitetni ti muškarci Wink

Ne, mene je ovdje jaaako zanimalo i muško i žensko razmišljanje o zadanoj temi, upravo zbog toga što je uvriježeno mišljenje da oni to gledaju puno jednostavnije. Na kraju se topic poveo uglavnom u "pomozimo wendy" smjeru Very Happy

Ipak, mislim da bi svakome od nas, bilo da smo muško ili žensko, u nekim situacijama bio potreban razlog, a u nekima dovljno mjesto.

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.09.2007. 9:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Marshall-T je napisao/la (Pogledaj post): › po tome seks na način na koji si ga ti izvela baš i nije dobrodošao ni na koji način i kako god ti to okreneš.


Hej, ma nemoj? Ne znaš ti kako sam ja to izvela Wink

Nije stvar u izvedbi, hani, nego u tome što nisam imala hladnu glavu prije toga. A on je. Znači, kratki spoj je bio negdje u dogovoru Very Happy

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.09.2007. 10:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da svarno moraš biti bedevija da na dulje vrijeme održavaš s nekim takav odnos ,a da ništa ne osjećaš prema njemu....ono što meni nije jasno je slijedeće: Kako obično biva, uvijek jedna strana zaželi nešto više i dublje,,,,,pitanje je zašto samo jedna strana, zašto su rijetki slučajevi ili ne postoje da obje strane požele isto,,,,,zašto u rijetkim situacijama ljubavnički odnos preraste u ljubavni?

_________________
Riding high, when I was king
Played it hard and fast, cause I had everything
Walked away, won me then
But easy come and easy go
And it would end
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.09.2007. 10:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fairy je napisao/la (Pogledaj post): › Mislim da svarno moraš biti bedevija da na dulje vrijeme održavaš s nekim takav odnos ,a da ništa ne osjećaš prema njemu...


Da, time sam se i ja tješila dok sam smišljala najbolji major fault, štono bi rekao mungos. I baš kad je upalilo, momak se javio sa zaključkom da bi me jako volio vidjet. Ma, tko tu koga jebe? Ja više stvarno ne znam Confused

Što se tiče toga da ljubavnički odnos rijetko prerasta u ljubavni... ne znam... nisam sigurna da je to baš tako. Kako uopće razgraničiti, na samom početku veze, ljubavnički od ljubavnog odnosa? U srednjoj je to bilo poprilično lako, ali kad se dođe do faze kada ti ne trebaju mjeseci vodanja za ruke prije seksa...

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: