Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Bubalo: Zračna luka Sanaderova sramota

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.09.2007. 13:57 
Naslov:  Re: Bubalo: Zračna luka Sanaderova sramota
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Blofeld je napisao/la: ›
U suštini je svejedno gdje je otišao taj aparatić. Važno je da nije došao u Osijek, i to upravo zbog Glavaša i Bubala. Stoga, ako hoće da se nešto pokrene, jasno je, moraju otići.

Ovo je samo još jedan u nizu primjera katastrofalno štetnog utjecaja Glavaša na Osijek. Inati se Slavonijo, samo se inati...
lufus je napisao/la: ›
Blofeld a tko kaže da im možda i slijedeća "garnitura" neće smetat i onda opet pušimo?


Ljudi moji. Kao osobni svjedok druge čistke u Županiji kad je 2004. Glavaš nakon izvanrednih izbora zasjeo u stolac predsjednika Županijske Skupštine moram Vas ispraviti i uputiti na moj prvi post. Glavaš i Bubalo su krivi bez obzira na valst u Državi (podsjećam tada je vladao SDP, poslije HDZ - u kojem su tada bili i Bubi i Glavaš pa tek onda je nastao razlaz). Možete i ne morate mi vjerovati ali Bu-bi-ju je po Glavaševom nalogu najurio onu ekipu iz Županijskih službi koja je to mogla riještiti. Neću Vas daviti s pojedinostima ali pogledajte stranice Županijske kronike i službeni glasnik sa treće sjednice novoizabranog poglavarstva u 2004. godini i vidjet ćete imena osoba koje su smijenjene i najurene i nakon toga od 300 činovnika u županiji nema nikog tko to može projektno uobličiti. TO JE SVA ISTINA I KRIVNJA JE SAMO GLAVO-BUBIJA ili BUBO-GLAVE. Bolje zvuči Bubo-glava ili Bibi-glava ili bubi-glava ili... Stavite TOPIC pa da se sprdamo, JEEEEEEE


Zadnja promjena: mvarga; 22.09.2007. 14:07; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.09.2007. 14:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mvarga je napisao/la: ›
TO JE SVA ISTINA I KRIVNJA JE SAMO GLAVO-BUBIJA ili BUBO-GLAVE. Bolje zvuči Bubo-glava


BUBA-GLAVA osijek031.com smile
Sinoć sam baš gledao Bug, znam da je OT, al' eto, smiješno mi Smile
Eh, glede zadarskog ILS-a, nije li spika zamijeniti taj ILS onime s Plesa, budući da se HRZ iseljava van zbog proširenja kapaciteta civilnoga dijela? U tom slučaju zadarski ILS stiže u Klisu. No, ovo kažem isključivo na temelju glasina...

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.09.2007. 14:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la: ›
Blofeld a tko kaže da im možda i slijedeća "garnitura" neće smetat i onda opet pušimo?


Nitko ne može garantirati da će slijedeća garnitura bolje proći. No problem ove je u tome što ju nitko ne podnosi. Prema tome, tko god pobijedio na parlamentarnim izborima, sigurno neće surađivati sa Hdssb-om, a kako čujemo u zadnje vrijeme (glas za Hsp je glas protiv Hdz-a), neće ni sa Hsp-om.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.09.2007. 14:52 
Naslov:  Re: Bubalo: Zračna luka Sanaderova sramota
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mvarga je napisao/la (Pogledaj post): ›
Blofeld je napisao/la: ›
U suštini je svejedno gdje je otišao taj aparatić. Važno je da nije došao u Osijek, i to upravo zbog Glavaša i Bubala. Stoga, ako hoće da se nešto pokrene, jasno je, moraju otići.

Ovo je samo još jedan u nizu primjera katastrofalno štetnog utjecaja Glavaša na Osijek. Inati se Slavonijo, samo se inati...
lufus je napisao/la: ›
Blofeld a tko kaže da im možda i slijedeća "garnitura" neće smetat i onda opet pušimo?


Ljudi moji. Kao osobni svjedok druge čistke u Županiji kad je 2004. Glavaš nakon izvanrednih izbora zasjeo u stolac predsjednika Županijske Skupštine moram Vas ispraviti i uputiti na moj prvi post. Glavaš i Bubalo su krivi bez obzira na valst u Državi (podsjećam tada je vladao SDP, poslije HDZ - u kojem su tada bili i Bubi i Glavaš pa tek onda je nastao razlaz). Možete i ne morate mi vjerovati ali Bu-bi-ju je po Glavaševom nalogu najurio onu ekipu iz Županijskih službi koja je to mogla riještiti. Neću Vas daviti s pojedinostima ali pogledajte stranice Županijske kronike i službeni glasnik sa treće sjednice novoizabranog poglavarstva u 2004. godini i vidjet ćete imena osoba koje su smijenjene i najurene i nakon toga od 300 činovnika u županiji nema nikog tko to može projektno uobličiti. TO JE SVA ISTINA I KRIVNJA JE SAMO GLAVO-BUBIJA ili BUBO-GLAVE. Bolje zvuči Bubo-glava ili Bibi-glava ili bubi-glava ili... Stavite TOPIC pa da se sprdamo, JEEEEEEE


Glavaš je unakazio grad, tu se ne treba posebno prisjećati prošlosti. Koliko znam, taj sustav Ils je u nadležnosti državne kontrole leta, ili tako nešto (ako netko zna točnu situaciju, neka me ispravi). Mislim, stoga, kad bi i bilo mogućnosti za ugradnju sustava u ZLO, Sanader bi to blokirao, sve dok je Glavaš u igri. Osim toga , radi se o smiješnim novcima za državu, da hoće kupili bi novi sustav za čas.

Ja znam za jedan sličan problem, i tu sam poprilično upućen u stvar, a to je autocesta do Osijeka. Naime, tehnički, cesta je već mogla biti ovdje. No Sanader je odlučio blokirati lovu kad se razišao sa Glavašem, iako se radi o relativno malom iznosu u odnosu na neke druge autoceste u Hrvatskoj. Dionica do Đakova također se usporavala, uostalom već je gotova, jer su odlučili maksimalno približiti otvorenje izborima. Đapić je čak imao pravo kada je rekao da sukob s državom ne može koristiti ovoj regiji. Mislim da je nužno maknuti Hdssb sa vlasti, ma što mi mislili o bilo kome.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.09.2007. 16:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Blofeld je napisao/la: ›
Mislim da je nužno maknuti Hdssb sa vlasti, ma što mi mislili o bilo kome.


To je suština. Slažem se. Tko god bio poslije gori od Glavaša teško da će biti, a sigurno će puno više love biti investirano kad on ode. Čak i Steve Bubalo čeka da se Glavaš makne.

_________________
Što sam to uočio?

1. Na vlasti je opet HDZ
2. Na portalu se vrti OSTV
3. Sve je poskupilo ali nitko iz vlasti to ne priznaje
4. Zemlja je okrugla, al' na svakom ćošku neka glupost
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.09.2007. 17:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mvarga je napisao/la (Pogledaj post): ›
Blofeld je napisao/la: ›
Mislim da je nužno maknuti Hdssb sa vlasti, ma što mi mislili o bilo kome.


To je suština. Slažem se. Tko god bio poslije gori od Glavaša teško da će biti, a sigurno će puno više love biti investirano kad on ode. Čak i Steve Bubalo čeka da se Glavaš makne.


Koje konstatacije...Zar smo došli do toga da netko svoje frustracije(Sanader) liječi na taj način da se osvećuje cijelom jednom dijelu Hrvatske? To sa HDSSB-om i sukobima je trenutačno stanje,ali vjerujte da ukoliko dotični ostvare dobar rezultata na izborima biti će poželjni partneri svima kao i IDS. regionalna stranka nama je istinski potrebna. HDSSB ima dosta pametnih ljudi u svojim redovima,a ima i zaostalog, pomalo iskvarenog kadra,ali u kojoj stranci nije tako? Danas je dobro Šišljagć rekao u nedjeljom u 2...da imje stalo do vlasti, fotelja, novca nebi izlazili iz sigurnog HDZ-a i išli u nesigurne luke, ne bi raskidali koaliciju sa HSP-om...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.09.2007. 20:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pernabukano je napisao/la: ›

Koje konstatacije...Zar smo došli do toga da netko svoje frustracije(Sanader) liječi na taj način da se osvećuje cijelom jednom dijelu Hrvatske? To sa HDSSB-om i sukobima je trenutačno stanje,


Ma baš nisi shvatio. HDSSB je destruktivan i onemougućuje ili uklanja ljude koji mogu napraviti projekt kojeg onda Vlada ili EU financiraju. Shvati da nijedna vlada ne testira mišiće na Osijeku nego je kroničan manjak dobrih projekata za financiranje. Nije projekt pismo kojeg potpisuje župan u kojem plače da mu treba ILS. Projekti nisu dolazili u ZG ili Bruxelles jer je Glavaš po samo sebi znanim kriterijima razjurio stručne ljude koji su znali pisati projekte.

_________________
Što sam to uočio?

1. Na vlasti je opet HDZ
2. Na portalu se vrti OSTV
3. Sve je poskupilo ali nitko iz vlasti to ne priznaje
4. Zemlja je okrugla, al' na svakom ćošku neka glupost
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.10.2007. 20:27 
Naslov:  Re: Bubalo: Zračna luka Sanaderova sramota
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Završetak novog putničkog terminala Zračne luke Zagreb do 2011.

ZAGREB - Petnaest je godina otkako se vinuo u visine prvi let domaće avio kompanije Croatia Airlines. A premijer Ivo Sanader i zagrebački gradonačelnik Milan Bandić 15-ak minuta prije svečanog obilježavanja obljetnice, potpisali su protokol za izgradnju novog putničkog terminala Zračne luke Zagreb.

Terminal bi trebao biti gotov za nešto više od tri godine. Tim bi se projektom osigurao prijem 3,3 milijuna putnika godišnje. Prva faza projekta realizirat će se do kraja iduće godine, a druga - završna do konca 2011., rekao je premijer Sanader.

Izgradnja treminala koštat će 212 milijuna eura. Sufinancirat će je Zračna luka sa 47 milijuna, 52 će osigurati država, a Zagreb, Zagrebačka županija i Velika Gorica preostalih 112 milijuna eura. Potvrdio je to i gradonačelnik Milan Bandić.

A suvremeni Kongresni centar počet će se graditi iduće godine, najavio je Bandić. Time će se, kaže, Zagreb još približiti Europi i svijetu.

(Obiteljski radio)

A vi dragi Slavonci čekajte neka bolja vremena...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.10.2007. 20:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

... tko čeka, taj ne dočeka....

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: