Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Nogometašice Osijeka započele pripreme za nastavak sezone

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65705
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.01.2023. 9:31 
Naslov:  Nogometašice Osijeka započele pripreme za nastavak sezone
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nakon zasluženog odmora, seniorke ŽNK Osijek istrčale su na travnjak u sklopu prvog treninga uoči nastavka sezone.

ŽNK Osijek „A“ ekipu okupili su: glavni trener, Goran Ljubojević, pomoćna trenerica, Ivona Knezović, trener vratara, Vjeran Dokonal i kondicijski trener, Igor Majlinger. Uz podršku stručnog tima Škole nogometa u sastavu: Vanja Kovač, Tamara Androš, Nikola Mravinac i Tea Tolić.

Igračice i stručni stožer u sklopu zimske „prozivke“ pozdravio je predsjednik Uprave ŽNK Osijek, Bojan Bodražić.

Ciljevi ove ekipe su jasni – osvajanje dvostruke titule. Ništa manje od toga. Deset uzastopnih pobjeda u prvom dijelu sezone govore da mi to možemo. Pripreme će biti intenzivne, a uz treninge obuhvati će i utakmice s jakim protivnicima. Potrebno je puno truda, rada i osobnog zalaganja svake igračice da bi se odlični rezultati nastavili. Vjerujem da to neće izostati“, poručio je Bodražić.

Sastav koji je započeo pripreme čine: Maja Belaj, Anela Lubina, Kristina Nevrkla, Lorena Balić, Maria Kunštek, Merjema Medić, Helena Štimac, Martina Šalek, Mateja Bulut, Maja Joščak, Mateja Andrlić, Klara Barišić, Barbara Živković, Ivana Bojčić, Karla Boljkovac, Ana Bodza, Ivana Deže, Andreja Jelić, Ana Marija Maras, Klara Žuljević, Lea Maričić i Izabela Lojna. Dodatno, ŽNK Osijek seniorkama uskoro će se pridružiti i Nikolina Vujadin, ponajbolja igračica u aktualnom formatu prve BiH ženske nogometne lige koja je s prvim danom prijelaznog roka postala bijelo-plava djevojka.

Na njenom ŽNK Osijek dresu bit će otisnut broj 20, a nosit će ga prema ugovoru do 30. lipnja 2026. godine. Svakako dovoljno da pokaže što zna, te da bude dodatni vjetar u leđa ŽNK Osijek ekipi za osvajanje titula.

Vjerujem da ću se dobro uklopiti u ekipu, nikada mi to do sada nije bio problem. Upoznala sam i trenera, Gorana Ljubojevića. Mogu reći da je na mene ostavio odličan prvi dojam. Ima mentalitet kakav meni kao igračici odgovara. Sada je moj red da se dokažem, opravdam ukazano povjerenje i zaslužim mjesto u ekipi. Želja mi je da na kraju sezone zajedno podignemo prvenstveni pehar i na jesen igramo Ligu prvaka“, poručuje Vujadin.

ŽNK Osijek redove pak privremeno napušta Ena Pernar zbog majčinstva.

Na račun vremenskih uvjeta „prozivka“ i prvi trening održani su na SC Lio, gdje će se 4. veljače igrati i prva pripremna utakmica protiv ŽFK Spartak. Nakon toga, 12. veljače, u Ljubljani, slijedi prijateljski ogled sa ŽNK Olimpija.

Prvu službenu utakmicu ŽNK Osijek igra 25. veljače, protiv ŽNK Agram. Riječ je o osmini finala Hrvatskog nogometnog kupa za žene.

Budite uz nas i u nastavku sezone!


Tekst i foto: ŽNK Osijek

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: