Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Autobusi kasne, vozači nepristojni, a u GPP-u peru ruke...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
yoomie
Offline
Avatar

Ukupno postova: 28
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.09.2007. 8:13 
Naslov:  Re: Autobusi kasne, vozači nepristojni, a u GPP-u peru ruke.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissConception je napisao/la (Pogledaj post): › Ovo danas je bilo... to je bio... pokušaj ubojstva!!!!! Podne. Vani sigurno 27 stupnjeva. Bus iz Laslova dotad nikad viđen, poput onih međugradskih, s debelim presvučenim sjedalima, bez jednog. jedinog. prozora. Bez šibera. Bez (upaljene) klime. Kraj prvih vrata na displayu piše koliko je sati i temperatura u busu. 36 znojnih-smrdljivih-vrelih-usranih stupnjeva. Kad sam konačno izašla na svježih 27 stupnjeva doslovce mi se znoj cijedio s lica. Nekih 20-30 metara nakon izlaska iz busa sam se smijuljila jer.. jednostavno je bilo preglupo i nejverojatno. Plus, osjećala sam se ko idiot s onako crvenom i mokrom facom.
Onda sam zaključila da, iako ne znam zašto, oni se nas žele riješiti. Potamaniti nas. Attempted murder, I tell you! Pogotovo kad se sjetim onog sudara od prošlog tjedna kad sam lupila glavom u sjedalo ispred, a i koljeno sam tak zbombala da kako sad stvari stoje mislim da nikad neće prestat boljeti.


AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Crying or Very sad
Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissConception
Offline
Avatar

Ukupno postova: 426
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.09.2007. 22:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

^^ Eeeeeeeeee pa lako se smijat kad živiš u gradu i imaš bajk.... ts.
Eeeeee....

_________________

On a Quest for Love like the Proceed drummer
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
snaša
Offline
Avatar

Ukupno postova: 820
Lokacija: 7 km od centra
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.09.2007. 12:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma ljudi moji jednostavno se NE VRIJEDI ŽALITI.
Žalila sam se osobno direktoru i pisala na vjeće u gradsku četvrt...i moju žalbu pročitali ...i baš ih briga.Ništa se nije dogodilo.
Autobusni red vožnje neće "podebljati" i točka. Jer nema dovoljno autobusa.Što njih briga što za naše mjesto zadnji autobus kreće u 17,10. I mi smo kao neki dio grada?!

_________________
Niti jedan dokaz ne podupire tezu da je život ozbiljan.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marshall-T
Offline
Avatar

Ukupno postova: 525
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.09.2007. 13:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

snaša je napisao/la: ›
Žalila sam se osobno direktoru i pisala na vjeće u gradsku četvrt...i moju žalbu pročitali ...i baš ih briga.Ništa se nije dogodilo.
Tako daleko baš nisam čuo da netko ide,ali svaka čast!Što se svega toga tiče.Mislim da ljudi zbog tako nekih razloga kartu ne žele niti platiti,a onda kad ti uleti kondor ili još gore kondorica zapuca ti kaznu od 150 kuna sa smiješkom!!!!-a ti sada njoj pokušaj objasniti što ti je vozač napravio,moš mislit što će ti vjerovati!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
travulja
Offline
Avatar

Ukupno postova: 16
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.07.2008. 0:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sister je napisao/la: ›
uuuuuuuu.....de molim te on se buni što mu bus nije došo...a sljedeći mu za deset minuta....šta bi rekao kad bi mu bus išao svakih sat vremena pa ga nema...pa čekaj 2h ko idiot na stanici...


Slažem se s jednim dijelom....Puno buseva kasne po sat vremena pa čak i dva a ovi koji imaju bus svakih 10 min nemaju se šta žalit...teško pričekat..

_________________
Kako je lijepo biti mlad ...živi punim plućima... osijek031.com smile osijek031.com smile .osijek031.com smile!!!!TRAVULJA!!! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: