Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Potraga za dobrim zubarom!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: bojite li se zubara?

da
48%
 48%  [ 63 ]
ne
51%
 51%  [ 68 ]
Ukupno glasova : 131


Autor Poruka
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.05.2008. 14:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

studentica je napisao/la (Pogledaj post): › Jel netko možda kod veselinovića? Kakav je i jel prima privatno?

Ja sam čuo da Veselinovićka prima privatno, ali za Veselinovića nisam čuo da prima... Laughing

Ali nikad se nezna, Bože gdje ide taj današnji svijet?! Wink

Moj izbor je PićPr, on neprima, oženjen je i dobar je zubar (ma šta god to značilo)! Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.05.2008. 14:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Glede bojaznosti, Treba se bojati uzroka, a ne posljedice... ona je ionako neminomna... Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nemo1
Offline
Avatar

Ukupno postova: 70
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.05.2008. 11:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kvalitetne plombe? Ha, ha. Pa ne prave to zubari kod kuće, od vlastite smjese - pa kako ispadne. Ima gore iznad pregršt dobrih zubara, i svi će odraditi privatno bilo koji posao. To što imaju ugovor s Zavodom, ne znači da ne rade privatno.[/quote]

Znam da ih ne prave kod kuće, ali ih mogu nabavljati od različitih proizvođača, (npr.iz Rusije ili Njemačke), zatim mogu imati cijele palete boja (poput onih za krečenje zidova) ili naručiti nekoliko osnovnih, pa kako bude! Sigurno ima još razlika, ali mi to nije struka, pa pišem o onome što sam vidjela.... Ah da, ta boja pllombe je vrlo bitna kod prednjih zubi, a što je bilo i pitanje na koje sam odgovorila! Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Raziel
Offline
Ukupno postova: 9
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.05.2008. 15:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hvala na preporukama, a jel netko zna da li u Osijeku ima zubar koji radi terapiju ozonom? To je ovo http://www.maretic.hr/healozone_hr.php

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eldiablo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 713
Lokacija: so high
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.05.2008. 8:51 
Naslov:  Re: potraga za dobrim zubarom!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dr. Helbauer - zagrebacka ulica - jako dobra - bar sam ja super zadovoljan
samo sto ona je privatnik tj. sve placas

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Layla
Offline
Ukupno postova: 20
Lokacija: Mjesec
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.06.2008. 22:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Najbolji zubar je DR. VLADIMIR HARING, na Vukovarskoj! ! ! Kod njega se više nikada nećete bojati zubara! Ima strahovito dobru aparaturu, svemirsku ordinaciju i totalno je ispravan!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
FunkyLady
Offline
Ukupno postova: 613
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.06.2008. 22:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni je Andreja najbolja Very Happy Al ne znam ni kak se preziva niti išta...

Panično se bojim zubara, al ima taktiku za takve ko ja pa bude ok i vidimo se svakih 6 mjeseci Very Happy

_________________
„Koja se to bit otkriva nakon što svi društveni snovi iščeznu, a čovjek uvidi da su "mogućnosti vjere za njega posve dokinute"? Tijelo. Samo ecce homo, očiti patetični, konkretni čovjek. Jer "jedno je sigurno: meso smo, potencijalne lešine. Kad god uđem u mesnicu začudim se što nisam ondje, umjesto tih životinja."“
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aggy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.10.2008. 17:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zna li netko kakav je dr Čes? Tek sam se prebacila pa ono da znam sto me ceka...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
paperje
Offline
Avatar

Ukupno postova: 794
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.10.2008. 13:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

idem ja kod česa još dok je kod mille bio i odličan je! moja cijela obitelj je kod njega i svi smo zadovoljni. jako je strpljiv i nježan, uvijek prvo pita treba li ti anestezija, a ako je ne primiš, stvarno nije strašno. i doktorica koja s njim radi je isto odlična. ma toplo preporučam, nećeš se razočarati!

_________________
ne moras biti super-optimist, ali ako na sve gledas crno, za tebe sunce zalazi vec ujutro
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 25.10.2008. 16:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dobar je Čes,idem i ja kod njega,popravio mi je par zuba i zbilja sam zadovoljan,ima drugačiju tehniku od dr.Mille al je sasvim ok,preporučujem ga i ja,
a i još k tome moš ga i sresti vanka negdje pa se dogovoriti...

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aggy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.10.2008. 13:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

paperje je napisao/la (Pogledaj post): › idem ja kod česa još dok je kod mille bio i odličan je! moja cijela obitelj je kod njega i svi smo zadovoljni. jako je strpljiv i nježan, uvijek prvo pita treba li ti anestezija, a ako je ne primiš, stvarno nije strašno. i doktorica koja s njim radi je isto odlična. ma toplo preporučam, nećeš se razočarati!


je, odlican je, profesionalan i drag. nisam uopce imala osjecaj da sam kod zubara. bila kod njega i u 20 min mi spasio zub kojeg je budala iz doma zdravlja skoro demolirala. samo mi je zao sto se nisam ranije prebacila.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Clea
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.10.2008. 17:28 
Naslov:  Re: Potraga za dobrim zubarom!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da ne postoji osoba koja se boji zubara više od mene. Jebi ga , ja bih radije da mi oči vade pletećim iglama ! Grozna sam znam , ali ne mogu si pomoći. Ja sam kod dr.Zobundžije ...nemam zamjerki zaista, ali imam jedno glupo pitanje. Uživotu me 2 puta bolio zub tako da sam morala hitno na intervenciju. Prvi put me Zobundžija primio - sjela ja na vruću stolicu i u glavi si mantram "sad će proći...sad će proći" , kad li gospodin zabije neku alatku direktno u taj užsno-bolni-jadni zub - ne moram ni spomenuti da sam vidjela svjetlo na kraju tunela od boli. Kad sam se vratila među žive dao mi je injekciju i nastavio raditi-stavio mi lijek i vidjeli smo se ponovo za 2 tjedna.
Taj osjećaj pamtim dan danas i vjerujte mi radije bih si sama isčupala zub nego ponovo doživjela takvu bol.
Drugi put sam završila kod jednog drugog zubara, također me uhvatila strašna bol - čovjek je pogledao ( nije ništa dirao) i odmah mi dao injekciju i nastavio svoj posao.

Sad mene zanima jel to "pipkanje" bolnog zuba neophodno ili zubar može odmah dati injekciju? (U oba slučaja je bilo evidentno koji me zub boli tj.koji je pokvaren)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ymarko
Offline
Ukupno postova: 20
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.11.2008. 17:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jel ima negativnih iskustava s Dr. Mihaljevićem iz Čepina ?
pozz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Renchi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 22
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.11.2008. 13:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nemo1 je napisao/la: ›
Dr.Polak. Obzirom da sam obišla dosta zubara mogu ti reći da se pokazao kao vrlo strpljiv, ima "laganu ruku", kvalitetne plombe. Pokušaj. Nije preskup. Ordinacija pored glavne pošte, preko puta Magisa (ako nije došlo do nekih promjena), 210-033.


Ma daj kreten dok je radio u cepini se jednom tako izderao na mene da ono..
Sva sreca pa sam bio jos mali mali.. Nada Mihaljicic, samo da kazem da se zena prekrstila kada sam sjeo i otvorio usta.. U 27g sqam bio 10šuta kod zubara, u Zadnjih 7g Niti 1 !!! Zubi su mi bili horor maltene ko onim likovima sto su se na rtl par puta prijavili.. I da skratim Zbog Te zene sam izgubio svaki Strah od Zubara!!! Skidam joj kapu do poda..I da nikad mi nista ne naplati osim umjetnog zuba/navalaka i most cu sad jedan radit...Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nemo1
Offline
Avatar

Ukupno postova: 70
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.12.2008. 12:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Renchi je napisao/la: ›
nemo1 je napisao/la: ›
Dr.Polak. Obzirom da sam obišla dosta zubara mogu ti reći da se pokazao kao vrlo strpljiv, ima "laganu ruku", kvalitetne plombe. Pokušaj. Nije preskup. Ordinacija pored glavne pošte, preko puta Magisa (ako nije došlo do nekih promjena), 210-033.


Ma daj kreten dok je radio u cepini se jednom tako izderao na mene da ono..
Sva sreca pa sam bio jos mali mali.. Nada Mihaljicic, samo da kazem da se zena prekrstila kada sam sjeo i otvorio usta.. U 27g sqam bio 10šuta kod zubara, u Zadnjih 7g Niti 1 !!! Zubi su mi bili horor maltene ko onim likovima sto su se na rtl par puta prijavili.. I da skratim Zbog Te zene sam izgubio svaki Strah od Zubara!!! Skidam joj kapu do poda..I da nikad mi nista ne naplati osim umjetnog zuba/navalaka i most cu sad jedan radit...Smile

Mislim da si pogriješio, u vrijeme dok si bio" mali, mali" i on je bio mali. Možda je riječ o njegovom ocu, ali on je već 30-tak godina na Poliklinici.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: