Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Info-centar za mlade Osijek: "Grad po mojoj mjeri"

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65758
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.09.2022. 15:56 
Naslov:  Info-centar za mlade Osijek: "Grad po mojoj mjeri"
23.09.2022. 16:00
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Info-centar za mlade Osijek te poziva na sudjelovanje u aktivnosti Grad po mojoj mjeri. Pošalji fotografiju aktivnosti ili mjesta ili situacije, koja pokazuje koliko su mladi aktivni ili neaktivni i uz dvije rečenice objasni što je to potrebno da mladi budu aktivni građani našega grada. I kako im Grad Osijek u tomu može pomoći.

Svaka osoba može poslati samo jednu fotografiju. Ukoliko želiš, rečenice možeš i sam/a dodati uz fotografiju u nekom od programa za obradu fotografije. Ukoliko ne, tekst jednostavno pošalji u inbox. Fotografija može biti i starijeg datuma, bitno da je riječ o nečemu što je i sada aktualno.

Fotografije i tekst uz njih možeš poslati do 23. rujna 2022. na e-mail: [email protected]; Facebook stranicu Info-centra za mlade (inbox) ili na Instagram profil (inbox). Na iste kontakte im se možeš obratiti ukoliko imaš dodatnih pitanja.

Pitanja, komentari, preporuke, savjeti i ideje koje im pošalješ putem fotografije proslijedit će Savjetu mladih Grada Osijeka i predstavnicima Grada Osijeka.

Nakon toga imat ćeš priliku sudjelovati u na završnoj konferenciji projekta "Mladi za grad", 26. rujna 2022. u 10 sati, u Staroj Pekari, u raspravi u kojoj ćeš, zajedno s predstavnicima Savjeta mladih i Grada Osijeka, pokušati naći odgovore kako bi i oni bili dio novog gradskog Programa za mlade, koji je trenutno u izradi.

Ova aktivnost se organizira u sklopu projekta Regionalni info-centar za mlade Osijek koji je financiran sredstvima Središnjeg državnog ureda za demografiju i mlade.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: