Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



''volim te'' prebrzo?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.09.2007. 13:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nikad nije prerano reći volim te, al ko što je neko reko to se ne govori to se pokazuje jer je u većini slučajeva čisto izrečeno "volim te" par praznih riječi koje mogu biti i čista laž kojom se treba doć do "močinga" , volim te, to mogu reć i klošaru koji nateže litru brlje sljepuše na piji, puno je teže pokazati svoju ljubav prema osobi nego iz gubice ispustit dvije riječi, zato se prava ljubav ne govori nego pokazuje

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.09.2007. 13:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › Nikad nije prerano reći volim te, al ko što je neko reko to se ne govori to se pokazuje jer je u većini slučajeva čisto izrečeno "volim te" par praznih riječi koje mogu biti i čista laž kojom se treba doć do "močinga" , volim te, to mogu reć i klošaru koji nateže litru brlje sljepuše na piji, puno je teže pokazati svoju ljubav prema osobi nego iz gubice ispustit dvije riječi, zato se prava ljubav ne govori nego pokazuje


Bravo monstrume,,,,bravo,,, Bravo i znaš zašt je to dobro? Da te neko ne dovede u situaciju da ti kaže da te voli, a ti znaš da to nije istina jer ni na jedan jedini jednijacki način nije pokazao,,,,pa ti dođe da mu kažeš,,,,,serešš.....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.09.2007. 13:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fairy je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › Nikad nije prerano reći volim te, al ko što je neko reko to se ne govori to se pokazuje jer je u većini slučajeva čisto izrečeno "volim te" par praznih riječi koje mogu biti i čista laž kojom se treba doć do "močinga" , volim te, to mogu reć i klošaru koji nateže litru brlje sljepuše na piji, puno je teže pokazati svoju ljubav prema osobi nego iz gubice ispustit dvije riječi, zato se prava ljubav ne govori nego pokazuje


Bravo monstrume,,,,bravo,,, Bravo i znaš zašt je to dobro? Da te neko ne dovede u situaciju da ti kaže da te voli, a ti znaš da to nije istina jer ni na jedan jedini jednijacki način nije pokazao,,,,pa ti dođe da mu kažeš,,,,,serešš.....


Najgori osjećaj je baš povezan s nepokazivanjem ljubavi nego sa praznim trabunjanjem "volim te, volim te", i onda ti kaže "volim te" bez da je dugo ikako pokazala svoju ljubav i šta da ti sad njoj kažeš, ak kažeš "ne volim te jer nisam još siguran u svoje osjećaje prema tebi" ispadaš najgora svinja na ovom svijetu, ak kažeš "volim te" ispadaš isti ko i ta osoba i samim tim rušiš svoje ja, ako prešutiš ništa više nije kao prije i sumnja i nemir se uvuče u vezu, kad malo bolje pogledaš to su zapravo dvije najgluplje riječi koje se mogu stavit zajedno u kontekst, ne kažem da netreba nekad reći volim te ali svakodnevno izdrkavanje dopizdi i bogu i vragu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.09.2007. 13:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): ›
fairy je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › Nikad nije prerano reći volim te, al ko što je neko reko to se ne govori to se pokazuje jer je u većini slučajeva čisto izrečeno "volim te" par praznih riječi koje mogu biti i čista laž kojom se treba doć do "močinga" , volim te, to mogu reć i klošaru koji nateže litru brlje sljepuše na piji, puno je teže pokazati svoju ljubav prema osobi nego iz gubice ispustit dvije riječi, zato se prava ljubav ne govori nego pokazuje


Bravo monstrume,,,,bravo,,, Bravo i znaš zašt je to dobro? Da te neko ne dovede u situaciju da ti kaže da te voli, a ti znaš da to nije istina jer ni na jedan jedini jednijacki način nije pokazao,,,,pa ti dođe da mu kažeš,,,,,serešš.....


Najgori osjećaj je baš povezan s nepokazivanjem ljubavi nego sa praznim trabunjanjem "volim te, volim te", i onda ti kaže "volim te" bez da je dugo ikako pokazala svoju ljubav i šta da ti sad njoj kažeš, ak kažeš "ne volim te jer nisam još siguran u svoje osjećaje prema tebi" ispadaš najgora svinja na ovom svijetu, ak kažeš "volim te" ispadaš isti ko i ta osoba i samim tim rušiš svoje ja, ako prešutiš ništa više nije kao prije i sumnja i nemir se uvuče u vezu, kad malo bolje pogledaš to su zapravo dvije najgluplje riječi koje se mogu stavit zajedno u kontekst, ne kažem da netreba nekad reći volim te ali svakodnevno izdrkavanje dopizdi i bogu i vragu

Odličan,,,sjedni, pet....sviđa mi se način na koji razmišljaš....i dobro ćeš ti proći ako budeš tako razmišljao znaš? Nadam se da imaš djevojku koja to cijeni,,,

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.09.2007. 14:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fairy je napisao/la (Pogledaj post): ›
Odličan,,,sjedni, pet....sviđa mi se način na koji razmišljaš....i dobro ćeš ti proći ako budeš tako razmišljao znaš? Nadam se da imaš djevojku koja to cijeni,,,


Hvala, ako malo bolje pogledaš kontam si da dosta ljudi tako razmišlja, a što se tiče cure jednostavno nisam još naletio na neku istih pogleda na život kao ja, neku koja ima istu spiku ko ja, ima vremena i nigdje mi se ne žuri, biće cura i biće puno čak i previše vremena u životu za pokazivanje ljubavi.
Kad sam bio pican i zaljubljen do ušiju u jednu curu, i tak ja i ona šetamo, praznih džepova, od para ni p, i prolazimo tamo pored dvorišta kapucinske crkve, kod supera i vidim ti ja lijepe crvene ruže, taman procvjetale, miomiris ludilo, osjeti se u krugu od po kilometra, ja ni pet ni šest, hop preko zida, podero se ko konj na bodljikavu žicu, skoro slomio nogu kad sam se zaljepio za pod, kradem ružu za nju, ova viče se druge strane zida "de šta radiš pa nisi normalan", izleće neka časna, vrišti na mene, prijeti se policijom ja umirem od smijeha, maznuo ružu i bris, cura poslje rekla da joj je ta ruža 100 puta draža od svih volim te što je u životu čula, sreo sam ju poslje preko nekoliko godina, kaže da još uvijek čuva ružu Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
malecka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1383
Lokacija: stol...i stolica..na tavanu desno pored dnevne sobe
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.09.2007. 15:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
maznuo ružu i bris, cura poslje rekla da joj je ta ruža 100 puta draža od svih volim te što je u životu čula, sreo sam ju poslje preko nekoliko godina, kaže da još uvijek čuva ružu Very Happy


ajuj kako slatko....priznajem takve geste znače više nego išta.... (sam što kakva sam ja ja bi propala u zemlju od stida...slatko mi je to kad se drugima događa)....

_________________
I felt every ounce of me screaming out,
But the sound was trapped deep in me osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.09.2007. 22:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

adebisi-jug2 je napisao/la: ›
da dokažem ovoj insomniji da godine nisu bitne...ona ne bi sa mnom raspravljala zato sto sam još maloljetan...doooobro...pamti pa vrati Smile (kad budem punoljetan) SmileSmile

ajde de... da i maloljetnici razmišljaju.. o osjećajima.. ? Wink

Monstrum je napisao/la: ›
maznuo ružu i bris, cura poslje rekla da joj je ta ruža 100 puta draža od svih volim te što je u životu čula, sreo sam ju poslje preko nekoliko godina, kaže da još uvijek čuva ružu Very Happy

ajme.. too cute to be true.. i ja bi da meni netko tako.. bila bih sva.. Embarassed

Monstrum je napisao/la: ›
Nikad nije prerano reći volim te, al ko što je neko reko
to se ne govori to se pokazuje jer je u većini slučajeva čisto izrečeno "volim te" par praznih riječi koje mogu biti i čista laž kojom se treba doć do "močinga" ..
zato se prava ljubav ne govori nego pokazuje

ok, tu si mi malo proturječan.. nikad nije prerano da se to kaže, ali to se ne govori.. dakle, ono što je općeniti cilj ovog topica je da li i kada to reći.. na što mi nitko do sada nije dao odgovor..
kontam da zapravo mi nitko ni ne znamo.. ? Rolling Eyes ok, pokazati.. ali DA LI I REĆI i KADA?? Šta ti, Monstrume, kažeš?

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.09.2007. 22:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

:::Bruno::: je napisao/la: ›
upravo to.. netreba uopče reči to!... pokazati da, ali ne i reči... Wink

znači ,ti si za NE REĆI UOPĆE.. zašto?

MacaPapucharica je napisao/la: ›
pokazati...ali i reci...

a ti za POKAZATI, ALI I REĆI.. zašto?

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.09.2007. 22:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

insomnia je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la: ›
Nikad nije prerano reći volim te, al ko što je neko reko
to se ne govori to se pokazuje jer je u većini slučajeva čisto izrečeno "volim te" par praznih riječi koje mogu biti i čista laž kojom se treba doć do "močinga" ..
zato se prava ljubav ne govori nego pokazuje

ok, tu si mi malo proturječan.. nikad nije prerano da se to kaže, ali to se ne govori.. dakle, ono što je općeniti cilj ovog topica je da li i kada to reći.. na što mi nitko do sada nije dao odgovor..
kontam da zapravo mi nitko ni ne znamo.. ? Rolling Eyes ok, pokazati.. ali DA LI I REĆI i KADA?? Šta ti, Monstrume, kažeš?


Šta ja mislim o tome....hm....reći "volim te" odmah u prvih tjedan dva i više ne, nikako, jer se praktički neznate i može doć do jako neugodne situacije kako za mene tako i za nju, al ako imate ono nešto zajedničko, oči to najbolje pokazuju Very Happy, ako kontaš "ti si mog života glavna uloga" zašto ne reći jednom pa nek se zna za sva vremena, i ne treba ponavljati, ako sam reko da te volim pa voliću te do groba nemoram ti trubit o tome svaki dan, cijeli dan, od izreke pa nadalje to ću ti pokazivat, svaki dan cijeli dan ako treba Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.09.2007. 22:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
Šta ja mislim o tome....hm....reći "volim te" odmah u prvih tjedan dva i više ne, nikako, jer se praktički neznate i može doć do jako neugodne situacije kako za mene tako i za nju, al ako imate ono nešto zajedničko, oči to najbolje pokazuju Very Happy, ako kontaš "ti si mog života glavna uloga" zašto ne reći jednom pa nek se zna za sva vremena, i ne treba ponavljati, ako sam reko da te volim pa voliću te do groba nemoram ti trubit o tome svaki dan, cijeli dan, od izreke pa nadalje to ću ti pokazivat, svaki dan cijeli dan ako treba Very Happy

ahm.. ok, hvala Very Happy

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.09.2007. 22:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

insomnia je napisao/la (Pogledaj post): ›
ahm.. ok, hvala Very Happy


ahm....molim Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marshall-T
Offline
Avatar

Ukupno postova: 525
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.09.2007. 0:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
"ti si mog života glavna uloga" zašto ne reći jednom pa nek se zna za sva vremena, i ne treba ponavljati, ako sam reko da te volim pa voliću te do groba nemoram ti trubit o tome svaki dan, cijeli dan, od izreke pa nadalje to ću ti pokazivat, svaki dan cijeli dan ako treba Very Happy
KAK JE OVO ODLIČNA REČENICA!!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
malecka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1383
Lokacija: stol...i stolica..na tavanu desno pored dnevne sobe
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.09.2007. 10:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
"ti si mog života glavna uloga" zašto ne reći jednom pa nek se zna za sva vremena, i ne treba ponavljati, ako sam reko da te volim pa voliću te do groba nemoram ti trubit o tome svaki dan, cijeli dan, od izreke pa nadalje to ću ti pokazivat, svaki dan cijeli dan ako treba Very Happy

kako je ovo zakon.... Embarassed Embarassed osijek031.com smile

_________________
I felt every ounce of me screaming out,
But the sound was trapped deep in me osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.09.2007. 15:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

insomnia je napisao/la: ›
:::Bruno::: je napisao/la: ›
upravo to.. netreba uopče reči to!... pokazati da, ali ne i reči... Wink

znači ,ti si za NE REĆI UOPĆE.. zašto?

MacaPapucharica je napisao/la: ›
pokazati...ali i reci...

a ti za POKAZATI, ALI I REĆI.. zašto?


Gle sad...jednako kao sto smo razliciti kao osobe, tako i na razlicite nacine (ne)pokazujemo da nam je stalo.A obicno je nacin na koji mi pokazujemo odsjecaje i nacin na koji zelimo da nam se isti pokazu.E sad, nekome "pokazati da mu/joj je stalo" znaci oprati ti auto, nekome tetositi te kad si bolestan, nekome kupovati ti poklone, nekome sve navedeno, a netko uopce ne pokazuje...A na nama je sad da znamo prepoznati koliku tezinu neki znak paznje kod nekoga nosi...I onda moze doci do kojekakvih nesporazuma...(Iako do istih moze doci i kad govoris, jel:)

Ja sam definitivno za to da se pokazuje, ali, kao sto sam rekla u jednom postu, moze se dogoditi da ne kazes, a poslije ti bude zao.

Kad je zadnja recenica koju si uputio nekome koga volis bila "Cujemo se kasnije", a onda se dogodi nesreca i on "kasnije" vise nije medju zivima...Onda ti nekako bude zao sto ta zadnja recenica nije bila "Volim te"...Sad
Bez obzira sto je on znao da ga volim...

Eto, zato cvrsto stojim iza "Pokazati, ali i reci"

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.09.2007. 16:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MacaPapucharica je napisao/la: ›
Ja sam definitivno za to da se pokazuje, ali, kao sto sam rekla u jednom postu, moze se dogoditi da ne kazes, a poslije ti bude zao.

Kad je zadnja recenica koju si uputio nekome koga volis bila "Cujemo se kasnije", a onda se dogodi nesreca i on "kasnije" vise nije medju zivima...Onda ti nekako bude zao sto ta zadnja recenica nije bila "Volim te"...Sad
Bez obzira sto je on znao da ga volim...

ovo me sad podsjeća na ono u filmovima, tipa kad netko umre, jedna osoba kaže-ah, da sam mu barem rekla da ga volim dok je bio živ, a druga kaže- ma znao je on to.. heh, ali možda on to nije znao, tj. sasvim sigurno nije - JER MU NITKO NIJE REKAO!!!
odlično, Maco, odlična konstatacija!

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: