Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Centar osobne moći: Radionica "Kakao ceremonija i ples novih početaka"

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65427
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.08.2022. 18:20 
Naslov:  Centar osobne moći: Radionica "Kakao ceremonija i ples novih početaka"
19.08.2022. 19:00
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Radionica "Kakao ceremonija i ples novih početaka" održat će se u petak, 19. kolovoza 2022. s početkom u 19:00 sati u Centru osobne moći, Ul Josipa Leovića 11.

Pristupanje ceremonijama mnoge stare kulture prakticiraju već stoljećima i ja sam prisustvovala dok sam živjela Baliju. Zašto to rade? Zato što usklađivanje našeg tijela i emocija u skladu sa prirodnim ciklusima pomaže razumijevanju sebe i shvaćanju svrhe i životnih puteva koji nam se otvaraju, dok smo podržani moćnim prirodnim energijama i energijom grupe.

AKO JOŠ NISTE PLESALI SAMNOM EVO VIDEIĆ DA VIDITE KAKO TO IZGLEDA



19. 08. astrološka karta ukazuje na intenzivne energije koje traže ispoljavanje: energija kreativnosti Neptun u sekstilu sa Mjesecom, transformacije Pluton u trigonu sa Mjesecom i Mjesec aktivira kvadrat Marsa, sjevernog čvora u Biku , Saturna u Vodenjaku i Sunca u Lavu. Taj kvadrat nas prati čitav kolovoz i silovito traži od nas da se pokrenemo u stvaranju života koji želimo.

Što nam više ne služi, hajmo otpustiti zajedno i postaviti namjere za novo. Vrijeme je energetskih proboja, ili ćemo plivati na tom valu ili će nas život natjerati na promjene!!

Voditi ću vas kroz kombinaciju različitih tehnika plesa, nešto poput 5 ritmova, Biodanza, 21 moments of stillness, contact dance i otvoriti ćemo energetski prostor za povezivanje sa namjerama iz srca uz ceremoniju ispijanja kakao napitka iz Brazila. Na kraju ceremonije ćemo procesirati dojmove u coaching krugu.

Trajanje 2, 5 sata.


Živimo u vremenu brzog duhovnog rasta, pokretanja velikih projekata, razotkrivanja životne snage iznutra koji nas zove da ostvarimo svoj najveći potencijal. Dođite na intuitivni ples, da vas ceremonijalni kakao i ja podržimo u vašim unutrašnjim procesima otkrivanja novih životnih staza, kroz moć rituala otvaranja srca.

Srce je naš centralni organ iz 5te dimenzije, ono predosjeća budućnost, zlatne srčane niti su povezane sa stvoriteljem, ono je centar manifestacije volje svemira. Često nam je zatvoreno, skriveno, zbog ljubavnih brodoloma, straha da nas ljudi vide takvim kakvi jesmo, a naše srce je naša velika moć.

U radionici plesa i kakao ceremoniji otvoriti ćemo prostor za ples duše te otpuštanje emocija, misli i odnosa koje nam ne služe i postaviti namjeru otkriti naše neispričane snove direktno iz srca.

Ovaj ceremonijalni kakao stigao je iz Brazila, on je moćna prirodna medicina koja nas vodi u energiju srca, širi našu srčanu čakru i omogućuje da iz srčane vibracije regeneriramo cijelo tijelo i zlatne strune naših odnosa sa drugima.

Q&A - PITANJA I ODGOVORI

1. Trebam li imati predznanja u plesu? Ne, samo želju da se prepustiš iskustvu.
2. Trebam li što ponijeti? Ne, samo udobnu odjeću i obuću, bose noge

TKO JE VODITELJICA?
Iva Tarle, je life coach, i autor, knjige Nauči voljeti sebe, vlasnica Iva Tarle Coaching i Studio T u Zagrebu.
Iva je bivša diplomatkinja koja je prije 9 godina dala otkaz i preselila na Bali, Indoneziju da otkrije svoje vrijednosti i svrhu. Ivina strast je pomagati ljudima da istražuju vlastite emocije kroz ples i usklade se s unutrašnjim vodstvom, kako bi izgradili život koji priželjkuju na svim razinama.
Iva je NLP Master, inicirana je tehnikama Theta i Reiki, te Mindfulness treningom sa University of Leuven. Iva je također strastveni student evolutivne astrologije i radi čitanja svrhe.

CIJENA : 120 HRK

REZERVIRAJ SVOJE MJESTO NA RADIONICI
Mjesto se rezervira uplatom na račun
Padmasambhava, Obrt za poslovne usluge, vl. Iva Tarle, Draškovićeva 44, Zagreb
IBAN HR 9425000091101506894
pošalji email s potvrdom uplate na [email protected]

DOJMOVI S PRETHODNIH RADIONICA
„Teško je uopće riječima opisati čaroliju koja se događala kroz sve radionice. Počevši od plesa gdje smo upoznavale sebe, svoje dubinsko ja, svoj pokret, tijelo, ono od čega samo načinjeni, od čega je naše tijelo sačinjeno. Potpuno prepuštanje životu, otpuštanje svega dubinskog nepotrebnog. Naučiš prihvatiti sebe i druge, učim reći ne, učim reći hvala, učim reći voli, uistinu volim.

Ono što se oformilo tih par tjedana druženja je pleme, pleme žena kojima nekako svi mi žudimo. Biti dio plemena, pomagati jedni drugima, imati svoju ulogu, njegovati tu ulogu, njegovati cijelo pleme. To je ono što sam ja najviše osjetila sve više kako smo išle iz radionice u radionicu.” M.K.

„Pohađala sam radonice Inicijacija art terapijom Ive Tarle. I nisam zažalila. Laganim i nježnim pristupom, Iva Tarle uvela nas je u svijet umjetnosti kroz intuitivni ples, pjevanje, slikanje, pisanje i astrologiju. Teško mi je reći što mi je bilo najbolje, jer sam u svakom našem susretu istinski uživala učeći tehnike , opuštajući se i družeći se sa divnom grupom žena. Možda me je najviše dirnula contact improvizacija, jer sam shvatila koliko mi paše dodir i intuitivno pjevanje koje stvarno otvara dušu i liječi slomljena srca. Jutarnje pisanje već neko vrijeme i sama provodim, pa su me vježbe pisanja samo podsjetila da sam na dobro putu. Veselila sam se svakoj informaciji o kulturi Balija, jer želim tamo otputovati, a Iva Tarle nam je puno pričala o Baliju budući da je i sama tamo godinama živjela. Te nedjelje koje sam provela na radionicama Ive Tarle ostati će mi u lijepom sjećanju kako zbog vješte voditeljice radionica, tako i zbog drage grupe žena koje sam tamo i upoznala. Svakom bi preporučila Inicijaciju art terapijom Ive Tarle, jer se može puno naučiti, lijepo zabaviti i još ljepše opustiti.„ T.M.

„Tvoja radionica mi je došla kao manifestacija moje želje za više radosti u životu i zahvalna sam na svim predivnim dušama koje sam upoznala.

Za mene osobno je to bilo predivno iskustvo i ogromna sreća koju sam dobila kroz naša druženja. Naviku koju sam usvojila je da vježbajući svako jutro usput malo i plešem i uživajući si podignem vibraciju i raspoloženje. Imam osjećaj da sam sa sebe skinula još jedan "sloj" govoreći istinu u grupi i postala puno lakša, slobodnija i neopterećenija....a samim time i drugačija nego prije....

Najbolje mi je bilo plesanje, dijeljenje spoznaja u krugu i zezanje....pustila si nas da budemo ono što jesmo i hvala ti na tome....

Znam da nas takvi susreti čine jačima (jer smo podrška jedni drugima), svjesnijima, sretnijima i ljubavnijima...i trebalo bi ih biti više....” H.J.


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: