Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



pedofilčina ili kako god...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.09.2007. 12:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

faktor-x je napisao/la: ›
Planira se podizanje optužnice!


Protiv Nove TV ili?

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
neja
Offline
Avatar

Ukupno postova: 619
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.09.2007. 12:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prošetajte malo po dječjim igralištima, poznato je da na našim plažama ima nekih tipova "sumnjiva ponašanja". I onda ti pusti dijete da se igra pa "dođi da ti čiko nešto da"

Sjećam se jedne zgode, prepričavala se po naselju, kad su se tate skupile i jednog "čiku" koji je dijelio bombone klincima - jednostavno malo preplašili he, he - čiko se nije pojavio više nikada

Jeff Murdock je napisao/la: ›
Nemam riječi kojima bih opisao pedofile.
A i način na koji bi ih kažnjavao nije primjeren da ga opisujem na forumu.
Recimo samo da se dr. Mengele ne bi posramio.


e sa ovim se i ja slažem

_________________
osijek031.com smile NEJA osijek031.com smile
My dear the Heart which you behold,
Will break when you the same unfold ,
Even so my heart with lovesick pain,
Sure wounded is and breaks in twain.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
faktor-x
Offline
Ukupno postova: 447
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.09.2007. 13:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): ›
faktor-x je napisao/la: ›
Planira se podizanje optužnice!


Protiv Nove TV ili?

protiv likova koji su se javljali na profil!

http://dnevnik.hr/naslovnica/vijesti/hrvatska/20070911_25244_69928.php
"Policija je u petak navečer došla u prostorije Nove TV. Zatražili su informacije o dvojici muškaraca koji su slali poruke djevojčicama u kojima su detaljno opisivali što bi radili, a naposljetku došli u stan u koji ih je imaginarna djevojčica pozvala."

Koliko znam posjedovanje razgoličenih slika sa maloljetnicima je kažnjivo tako da se nadam da će makar za to optužiti!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.09.2007. 13:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

neja je napisao/la: ›
Prošetajte malo po dječjim igralištima, poznato je da na našim plažama ima nekih tipova "sumnjiva ponašanja". I onda ti pusti dijete da se igra pa "dođi da ti čiko nešto da"


Slično kao što smo ekipa i ja iz šale govorili da ćemo nalupati svakog lika starijeg od 30 god sa fotićem na plaži. A čovjek došao slikati svoje dijete. Trogodišnja se curica kupa gola (što je skroz normalan prizor), a tata je slika. Za uspomenu.
Što sad? Treba ubit boga u njemu? Zvat policiju?
Point is, malo se pretjeruje sa svim time; naravno da su nam potrebni bolji zakoni za borbu protiv pedofilije, ali čemu toliki publicitet? Većina građana bilo koje zemlje ionako su idioti, a novinari to znaju. Ali o čemu bi pisali u budućnosti u crnim kronikama, jelte?

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.09.2007. 13:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eto, ja cesto setam s foticem i moram priznat da me zbog, svigh tih prica o pedofilima i nasrtajima na svakog tko u blizini djece ima fotic, zna biti strah...

Ne treba zaboravit da je mnogo nevinih fotografa dobilo batina samo zato sto su izgledali sumnjivo...

Opet, tko zna kako cu ja, danas sutra, reagirat ako u parku vidim nekog prdonju s tele objektivom usmjerenim prama mom djetetu...
Mislim da je to jako zajebano i da treba biti vrlo oprezan...
Treba pazit, ali pokusati se ne prenaglit i ne raditi gluposti...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.09.2007. 11:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo epilog o dotičnom s početka priče.. članak

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: