Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Centar za mir, nenasilje i ljudska prava poziva na radionice

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Nandino
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5431
Lokacija: redakcija portala Osijek031.com
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.09.2007. 16:16 
Naslov:  Centar za mir, nenasilje i ljudska prava poziva na radionice
12.09.2007. 16:16
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Centar za mir, nenasilje i ljudska prava Osijek organizira niz radionica koje se bave odnosom pojedinca i društva, pojedinca i institucija, pravnim svladavanjem prošlosti, psihološkim aspektima krivice i odgovornosti, manipulacijom, masovnim medijima i govorom mržnje, osobnim iskustvom rata i sličnim temama iz oblasti suočavanja s prošlošću, kako bi uključili što veći broj mladih iz različitih sektora i profila u procese razvoja demokracije i jačanja civilnog društva te na taj način potaknuli njihov veći angažman i utjecaj na pozitivne promjene u društvu.

Radionice će se održavati u Osijeku, u prostorijama Centra za mir, nenasilje i ljudska prava, Županijska 7 s početkom u 17.00 sati i to u bloku (po dvije isti dan, svaka 1,5 sat s 30 min pauze). U nastavku možete vidjeti teme i termine radionica s imenima predavača:
1) 22. rujna 2007. - Četiri pojma krivice - Mirjana Vojvodić
2) 22. rujna 2007. - Princip odgovornosti - Katarina Kruhonja
3) 29. rujna 2007. - Ja i moji susjedi - Nikoleta Poljak
4) 29. rujna 2007. - Upravljanje sukobom - Nikoleta Poljak
5) 29. rujna 2007. - Psihologija mase - Monika Šimek
6) 29. rujna 2007. - Ja u vrijeme ratova – osobna iskustva - Amalija Krstanović
7) 6. listopada 2007. - Regionalni mehanizmi za utvđivanje istine i Tranzicijska pravda - Katarina Kruhonja i Vesna Teršelić
8.) 13. listopada 2007. - JA i MI - pojedinac i institucije - Milan Ivanović
9) 13. listopada 2007. - Nacije i nacionalizmi - Milan Ivanović
10) 20. listopada 2007. - Manipulacija, masovni mediji i govor mržnje - Drago Hedl
11) 27. listopada 2007. - Balkan i Europa – sukob ili zajedničke vrijednosti - Nikolina Svalina
12) 27. listopada 2007. - Put u budućnost – EU - Branka Kaselj

Radionice su namijenjene mladim ljudima, starosti do 30 godina, koji se bave ili se žele baviti javnim životom, kao što su: novinari, aktivisti NVO-a, političari i studenti. Od zainteresiranih sudionika se očekuje sudjelovanje na svim radionicama, s obzirom na povezanost tema, a ukoliko to neće biti moguće, na pripremljenim prijavnim obrascima treba navesti nazive radionica na kojima će biti prisutni. Troškove puta (javni prijevoz) snosit će organizator, za što će biti potrebno priložiti račun.

Ukoliko ste zainteresirani, trebate se do 12. rujna 2007. (srijeda) javiti, kako bi vas uvrstili u program.

Kontakt osoba i adresa gdje se možete javiti: Vesna Liermann - koordinatorica projekta
Centar za mir, nenasilje i ljudska prava, Županijska 7 – Osijek
web: www.centar-za-mir.hr
telefon: 031/ 206 886 ili 031/ 206 889
e-mail: [email protected]

_________________
Fight
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.09.2007. 22:36 
Naslov:  Re: Centar za mir, nenasilje i ljudska prava poziva na radio
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

HA HA Very Happy Very Happy Very Happy Treba prijaviti Bolesnika i AL Đaponea. Možda i Šiška kad se već ide.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: