Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



emo

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.09.2007. 23:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aethur je napisao/la (Pogledaj post): ›
Evil Poodingh je napisao/la: ›
NETOČNO...

Ajmo sada ozbiljno...

Ja emo shvačam malo drugačije. Za mene je emo osoba koja je emotivna, koja pušta suze kako u tužnim tako i sretnim trenucima, koju dosta emotivno pogađaju neke stvari i koja je dosta sentimentalna i jako štuje sentimentalne vrijednosti.
Dalje, te osobe se lako zaljubljuju i jako vole svoje prijatelje i bližnje, te vrlo često bivaju iskorišteni jer često loše procjenjuju ljude, tj postaju im dragi čim im pruže malo dobrote prema njima.

Eto toliko...

Ako je ovaj moj opis točan, onda sam ja velikim dijelom emo Smile

po ovome je onda najbolje biti gad prema svima...


nažalost više puta je dokazano da takvi najbolje prolaze u životu Sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Tuba
Offline
Avatar

Ukupno postova: 245
Lokacija: u shumarku skrivenom...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.09.2007. 23:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): ›
aethur je napisao/la (Pogledaj post): ›
Evil Poodingh je napisao/la: ›
NETOČNO...

Ajmo sada ozbiljno...

Ja emo shvačam malo drugačije. Za mene je emo osoba koja je emotivna, koja pušta suze kako u tužnim tako i sretnim trenucima, koju dosta emotivno pogađaju neke stvari i koja je dosta sentimentalna i jako štuje sentimentalne vrijednosti.
Dalje, te osobe se lako zaljubljuju i jako vole svoje prijatelje i bližnje, te vrlo često bivaju iskorišteni jer često loše procjenjuju ljude, tj postaju im dragi čim im pruže malo dobrote prema njima.

Eto toliko...

Ako je ovaj moj opis točan, onda sam ja velikim dijelom emo Smile

po ovome je onda najbolje biti gad prema svima...


nažalost više puta je dokazano da takvi najbolje prolaze u životu Sad


da,to bi zaprao trebo bit emo..al danashnji emachi nisu nish blizu tom,neg pozeri,ju vid me kul sam mama mi dal da si izbushim usta. je da malo sad nish ne vidim od kose,kak che tek bit za 20 godina..piih

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.09.2007. 0:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i to što kažeš tuba. Čovjek više ne moze biti ni emo da mu netko ne kroji spiku : "Kakav si ti Emo(tivac) kada nemas oziljke od rezanja i kada nisi nasminkan. Jel slusa Fallout Boy i Panic At The Disco? NEEE! Isuse boze pa ti si pozer, kladim se da ni ne places ritualno dva puta svaki dan. TI JEBENO NISI ČRU....MAMAAAAAAAAAAAAAAA

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: