Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



DOKKICA: Otvorene prijave za besplatno predavanje za roditelje "Roditeljstvo i ja"

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Online
Avatar

Ukupno postova: 65440
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.05.2022. 10:38 
Naslov:  DOKKICA: Otvorene prijave za besplatno predavanje za roditelje "Roditeljstvo i ja"
25.05.2022. 17:00
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Na našem posljednjem predavanju za roditelje u drugoj programskoj godini programa „Alternativni centar podrške za djecu i roditelje” objedinit ćemo sve do sada obrađene teme i razgovarati o nekim od najčešćih izazova s kojima se roditelji susreću. Veliku važnost ćemo pridati razumijevanju utjecaja ranih životnih iskustava na naše današnje uloge i koliko je odgoj naših roditelja utjecao i utječe na naše vlastite roditeljske postupke.

Na predavanju pod nazivom „Roditeljstvo i ja” stavit ćemo se u ulogu djetetovog mentora i prisjetiti se kako briga o sebi i vlastitim emocijama može pomoći prilikom odgoja djeteta.

Predavanje će se održati u srijedu, 25. svibnja 2022., u 17:00 sati u prostorijama Dječjeg kreativnog centra DOKKICA, a broj sudionika je ograničen. Mole zainteresirane roditelje da svoje sudjelovanje najave ispunjavanjem obrasca za prijavu:


Za sve ostale informacije možete ih kontaktirati putem e-adrese: [email protected] ili na mob. 099/ 748 2532.

Predavanja za roditelje aktivnosti su trogodišnjeg programa „Alternativni centar podrške za djecu i roditelje” koji DOKKICA provodi uz podršku Ministarstva rada, mirovinskoga sustava, obitelji i socijalne politike u Osijeku i Donjem Miholjcu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: