Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Glavaš

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.11.2006. 19:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pollux je napisao/la: ›
Naravno svatko je imao mogućnost izbora...


otkud to znaš?
iz Osijeka muškarci nisu mogli izaći bez potpisa osobe koja sada štrajka glađu.
isto tako, oni koji su i mogli otići, ne znači da bi zatekli svoju kuću čitavu ili stan nezauzet od branitelja koji nije imao pametnijeg posla nego si zauzeti tuđi stan umjesto da brani grad.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.11.2006. 20:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ...oprosti, postoji nešto što je držalo nas takve jadne koji smo se tresli, baš tamo...i tada...i ponosna sam na to da nisam izbjegla...a sad - druga strana medalje je da li bi to opet napravila...


sad, poslije svega, ponosan sam na ljude koji su bili uz mene.

opet? da, svakako. samo bih cijev oružja okrenuo i na drugu stranu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.11.2006. 21:08 
Naslov:  Re: Glavaš
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gazda777 je napisao/la (Pogledaj post): › izgubili ste nit.
p.s. Fehir nije ubio nikoga. budalu su jednostavno izmanipulirali.


Sve žalopojke i izravno i neizravno zastupanje Glavonje, nisu ništa u usporedbi s ovakvom konstrukcijom. Ne valjaju svjedoci, ne valja sud, ne valja država, ništa ne valja, samo Branimir valja. Ništa nije crno ili bijelo, ali neke se stvari moraju znati.

Evo, Fehir je priznao djelo zbog kojeg će i sam najebati. Rekao je da mu je Glavaš zapovjedio. Znam da je to teško dokazivo, ali zar ti stvarno misliš da su baš svi toliko glupi da ne vide da tu nečega mračnog ima?

I zar stvarno tvrdiš da je moguće oprati nekome mozak da kaže da je nekoga ubio, iako zapravo nije?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.11.2006. 21:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la: ›
I zar stvarno tvrdiš da je moguće oprati nekome mozak da kaže da je nekoga ubio, iako zapravo nije?

ne kažem da se to i ovdje dogodilo, ali za tako nešto ne treba nikakvo pranje mozga, samo dobro usmjerena prijetnja...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.11.2006. 23:06 
Naslov:  Re: Glavaš
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la (Pogledaj post): ›
gazda777 je napisao/la (Pogledaj post): › izgubili ste nit.
p.s. Fehir nije ubio nikoga. budalu su jednostavno izmanipulirali.


Sve žalopojke i izravno i neizravno zastupanje Glavonje, nisu ništa u usporedbi s ovakvom konstrukcijom. Ne valjaju svjedoci, ne valja sud, ne valja država, ništa ne valja, samo Branimir valja. Ništa nije crno ili bijelo, ali neke se stvari moraju znati.

Evo, Fehir je priznao djelo zbog kojeg će i sam najebati. Rekao je da mu je Glavaš zapovjedio. Znam da je to teško dokazivo, ali zar ti stvarno misliš da su baš svi toliko glupi da ne vide da tu nečega mračnog ima?

I zar stvarno tvrdiš da je moguće oprati nekome mozak da kaže da je nekoga ubio, iako zapravo nije?

zbog čega bi najebao ako to nije učinio?
evo, i ja ću potpisati da sam izvršio atentat na kenedya...što bi bile posljedice?

sad sam zaista u dilemi...da li si zaista toliko glup, ili si zaista toliko podložan medijskom utjecaju???

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.11.2006. 7:12 
Naslov:  Re: Glavaš
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gazda777 je napisao/la (Pogledaj post): ›
zaista toliko glup


Pored toliko vas pametnih i sveznajućih, ja stvarno ne znam što sam. U Osijeku nisam od jučer, pa s razlogom ostavljam mjesta debeloj sumnji.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---
Offline
Ukupno postova: 2910
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.11.2006. 10:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i mislio sam da ne znaš.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
canyon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 49
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.11.2006. 12:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja mislim da je on zaslužan za sve dobro u Osijeku. Tako su rekli na slavonskoj televiziji pa onda to tako i je. Oni nikad ne lažu. Sve drugo je udbaško-masonsko-komunističko-srpsko-izdajnička propaganda. Ajde pozdrav, idem sad gledat reprizu vijesti od sinoć što sam snimio.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.11.2006. 15:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la: ›
gazda777 je napisao/la (Pogledaj post): ›
zaista toliko glup


Pored toliko vas pametnih i sveznajućih, ja stvarno ne znam što sam. U Osijeku nisam od jučer, pa s razlogom ostavljam mjesta debeloj sumnji.


...najgore je kad ni čovjek ne zna ni sam što je...recimo ja znam - ja sam rođena Osječanka, koja trenutno živi u Zg, ali dušom i srcem sam u Osk...i ne dam nikome da omalovažava, vrijeđa ili pljuje po Osku, kao ni po onima koji su BILI U OSIJEKU KAD JE TREBALO...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.11.2006. 15:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Crni, crveni a i žuti dušmani su svuda oko nas !

Podavi tu stoku sitnog zuba Anakondo Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.11.2006. 15:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...predaleko mi je Brčko...Smile...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.11.2006. 16:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

toni je napisao/la: ›
Crni, crveni a i žuti dušmani su svuda oko nas !

Podavi tu stoku sitnog zuba Anakondo Wink


anakonda je napisao/la: ›
...predaleko mi je Brčko...Smile...

_________________
...pametniji popušta...


Ne može pametan popustiti koliko budala može zategnuti.
Vrijeđanje me nikada nije pogađalo, pogotovo kad je to jedina metoda koju jadnici imaju na raspolaganju.

Drž' se ti Zagreba, a okani se Osijeka i pogotovo Brčkog.
U Zagrebu ćeš bar biti u prvom redu kad Branimiru budu čitali "presudu u ime RH."

I ja sam rođeni Osječanin, ali sam srcem već dugo Luksemburžanin.
Ti si svoj lokalpatriotizam isprostituirala za šaku malenih krznenih životinjica iz reda zvijeri. Glupa si već ispala, ali od licemjerja se možeš spasiti ako obustaviš sraćku.

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.11.2006. 16:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jeli bre, što's se ti tolko uzjebo zbog tog čika Glavaša ? Što te tolko brine što će il što neće biti s njime ?

Svakog stigne Božja pravda kad tada (osim akako se ispovjediš prije) Wink

De oladi malo..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.11.2006. 16:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la: ›
toni je napisao/la: ›
Crni, crveni a i žuti dušmani su svuda oko nas !

Podavi tu stoku sitnog zuba Anakondo Wink


anakonda je napisao/la: ›
...predaleko mi je Brčko...Smile...

_________________
...pametniji popušta...


Ne može pametan popustiti koliko budala može zategnuti.
Vrijeđanje me nikada nije pogađalo, pogotovo kad je to jedina metoda koju jadnici imaju na raspolaganju.

Drž' se ti Zagreba, a okani se Osijeka i pogotovo Brčkog.
U Zagrebu ćeš bar biti u prvom redu kad Branimiru budu čitali "presudu u ime RH."

I ja sam rođeni Osječanin, ali sam srcem već dugo Luksemburžanin.
Ti si svoj lokalpatriotizam isprostituirala za šaku malenih krznenih životinjica iz reda zvijeri. Glupa si već ispala, ali od licemjerja se možeš spasiti ako obustaviš sraćku.


...pošto vidim da si ti zategnuo, drago mi je bar da priznaš da si budala...
...vrijeđanje i ja smatram najnižom granom ljudskog dostojanstva, ali i nemogućnosti da odgovori na drugi način. Ja tebe na ovom forumu nikada nisam uvrijedila, a što si ti shvatio kao uvredu, neka i ostane projekcija samo u tvojoj glavi...
...Branimir će presuditi sebi sam, što je vidljivo već i pticama na grani...a ne želim biti u prvim redovima kad se to bude dogodilo, jer nisam bila u prvim redovima ni kad je bio živ i zdrav...
...a najviše sam popizdila na tvoj dobronamjerni savjet da se okanem Osijeka...ja nisam kao ti, da se okanem SVOG grada...a ta šaka krznenih životinja nije razlog što sam u Zagrebu, prema tome - ne sudi o onome što ne znaš...a i boli te quac što ja radim u ZG...
...ti se si isprostuirao za šaku franaka, čini mi se...i to još odavno, negdje '91. ili '92...
...a moja glupavost je samo moja i ostavi se nje...drž se ti sireva i čokolade, a nas ostavi na miru....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.11.2006. 16:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ...Branimir će presuditi sebi sam, što je vidljivo već i pticama na grani...


Puno lažeš, od onoga da se ne vrijeđaš, pa dalje... Za kraj mogu samo reći da je Glavaš pri zdravoj pameti odlučio sam sebe prikovati u nebo hrvatskih mučenika... Ipak, u nas se nitko nije ubio glađu, pa neće ni Glavonja.

Posljednje ubojstvo koje je počinio bilo je političko samoubojstvo, a prije nego krepe, dobit će "bocu" od koje će bit rastrčan tri dana. U demokratskim zemljama ne može se štrajkača glađu prisilno hraniti, ali ne može se ni on ubiti.

Eto, sretno u Zagrebu, pomiluj nam Branimira.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: