Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Odlazi Đapić?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.08.2007. 7:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

veckica22 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Rajnus je napisao/la: › E takvi mladi (studenti) fale hrvatskom drustvu, bistri i ostroumni...
hvala:)


http://en.wikipedia.org/wiki/Irony

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.08.2007. 11:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

veckica22 je napisao/la (Pogledaj post): › ovo sam sve copy-paste da vidite kakva je sve ovo samo zapravo spačka HDSSB-a!
Ljudi uključite mozak!

osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.08.2007. 11:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

veckica22 je napisao/la: ›
a budući da živim u ovom gradu nisam mogla vjerovat da sam pročitala to da čovjeku zamjerate to što je debel i za spomenik! a nist drugo ne spominjete!

da je napravio još 100 dobrih stvari, i napravi jedan toliko siledžijski i autokratski čin kakav je napravio postavljanjem tog spomenika (od stopiranja postavljanja prvoizabranog spomenika, preko mijenjanja zakona, do presmiješnog lobiranja), to bi mi bilo dovoljno da mi se ne sviđa i da ga ne želim, jer će mu opet neka fiks-ideja puknuti u glavu i napravit će sve da to realizira, bez obzira na javno mišljenje. a ne želim ni razmišljati što bi moglo biti sljedeće.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.08.2007. 11:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zavičajna večer Čaprazlijaca na središnjem trgu,kontam si.
Polako me muka hvata od tog tog šerifovanja po gradu...ne volim ljude koji za sebe misle da su u apsolutnom pravu i provode svoju volju bez kompromisa...
Sretno mu bilo i ne mora se truditi da uzima povratnu kartu ,bar što se mene tiče.

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.08.2007. 12:58 
Naslov:  Re: Odlazi Đapić?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hm, a višestruko otvaranje rondela Very Happy A što se dogodilo s 200000 kunića koji su plaćeni nekoj zagrebačkoj tvrtki za "brendiranje Osijeka"? 300000 kuna za stranački skup HSP-a prigodom dizanja spomenika Đapiću, 200000 kuna za samovoljno poništen natječaj za spomenik na glavnom osječkom trgu, 8 milijuna kuna za zemljište s blago rečeno neurednim papirima, da ne zaboravim "klupu" od milijun kuna kraj Petra Pana...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vlale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 392
Lokacija: os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.08.2007. 13:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dodje mi da odem u crkvu uplatiti misu Very Happy
samo da ode više jednom zauvijek

_________________
I've got plenty of common sense!
I just choose to ignore it.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.08.2007. 13:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

daleko od toga da on nije smrad, ali muka mi je od toga što se sada hdssb nastoji prikazati kao jedna divna, štedljiva, obazriva i poštena stranka. kao, bed je što đapić želi potrošiti više novaca na dvoranu, a oni manje. očito im se zamjerio već ranije, pa su do sada pripremali teren da ga pokopaju.
mislim, koliko je para otišlo na njihove "identificirati, uhititi, procesuirati... blabla" jumbo plakate, ili za najnovije letke koji su ovih dana bacani iz aviona "đapiću, u čiji džep ide razlika za cijenu dvorane?" ta je promidžba bila krajnje potrebna i neizmjerno jeftina. ma fuj.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Shadow Striker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 127
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.08.2007. 13:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma jebeš politiku, svi su oni lopovi, tako da bilo tko dođe neće nam bit dobro, suludo mi je lobirati za nekoga kad znam da taj isti gleda vlastiti interes.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.08.2007. 14:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›
daleko od toga da on nije smrad, ali muka mi je od toga što se sada hdssb nastoji prikazati kao jedna divna, štedljiva, obazriva i poštena stranka. kao, bed je što đapić želi potrošiti više novaca na dvoranu, a oni manje. očito im se zamjerio već ranije, pa su do sada pripremali teren da ga pokopaju.
mislim, koliko je para otišlo na njihove "identificirati, uhititi, procesuirati... blabla" jumbo plakate, ili za najnovije letke koji su ovih dana bacani iz aviona "đapiću, u čiji džep ide razlika za cijenu dvorane?" ta je promidžba bila krajnje potrebna i neizmjerno jeftina. ma fuj.


Da, zamjerio im se ranije (u zadnjih šest mjeseci maksimalno), a kap koja je prelila čašu jest to što su ostali po strani kada se dijelila lova za popularni projekt 850.

Inače, ako je netko uopće imao dobro mišeljenje o Đapiću i Šišljagiću, trebao je pogledati njihovo jučerašnje televizijsko sučeljavanje. Takva sramota za grad Osijek već dugo nije viđena, čak ni na ovim prostorima. Stoga ću se vratiti na davno napisanu misao - ako je ikad netko (budala) htio u Osijeku uložiti neku lovu, recimo strani investitori kao u Varaždinu, kad vidi našeg nam gradonačelnika, odustat će. Neće čak ni doći do faze traženja mita. Ugled grada toliko je trajno unakažen Đapićem i Glavašom, da se nećemo godinama oporaviti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.08.2007. 15:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Blofeld je napisao/la (Pogledaj post): ›
CatCloe je napisao/la: ›
daleko od toga da on nije smrad, ali muka mi je od toga što se sada hdssb nastoji prikazati kao jedna divna, štedljiva, obazriva i poštena stranka. kao, bed je što đapić želi potrošiti više novaca na dvoranu, a oni manje. očito im se zamjerio već ranije, pa su do sada pripremali teren da ga pokopaju.
mislim, koliko je para otišlo na njihove "identificirati, uhititi, procesuirati... blabla" jumbo plakate, ili za najnovije letke koji su ovih dana bacani iz aviona "đapiću, u čiji džep ide razlika za cijenu dvorane?" ta je promidžba bila krajnje potrebna i neizmjerno jeftina. ma fuj.


Da, zamjerio im se ranije (u zadnjih šest mjeseci maksimalno), a kap koja je prelila čašu jest to što su ostali po strani kada se dijelila lova za popularni projekt 850.

Inače, ako je netko uopće imao dobro mišeljenje o Đapiću i Šišljagiću, trebao je pogledati njihovo jučerašnje televizijsko sučeljavanje. Takva sramota za grad Osijek već dugo nije viđena, čak ni na ovim prostorima. Stoga ću se vratiti na davno napisanu misao - ako je ikad netko (budala) htio u Osijeku uložiti neku lovu, recimo strani investitori kao u Varaždinu, kad vidi našeg nam gradonačelnika, odustat će. Neće čak ni doći do faze traženja mita. Ugled grada toliko je trajno unakažen Đapićem i Glavašom, da se nećemo godinama oporaviti.
ovo jučer je bilo sramotno, malo im je falilo da uživo počnu iznositi prljavo rublje, pozivaju jedan drugog na kućni odgoj, blebeću gluposti i uopće ne odgovaraju na pitanja, kunu se obojica da rade na dobrobiti grada osijeka a boli njih mauna za osijek, dobro je cat rekla hdssb postaje nevina janjad koja se skrbi za grad. Twisted Evil treba proširiti onu najbolji golfer je crnac, najbolji reper bijelac, najviši košarkaš kinez, njemačka neće u rat a hdssb se brine za osijek.

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: