Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Odlazi Đapić?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.08.2007. 7:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Od odbačenih HDZ-ovaca bolje se nije moglo ni očekivati- jednostavno uplašili su se jačanja HSP-a u gradu obzirom na pokrenute projekte i skontali da im je sad pravi trenutak za puč. Jedini donekle sposoban i pametan čovjek među njima je Lijić ostali nisu ni za k....

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
faktor-x
Offline
Ukupno postova: 447
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.08.2007. 8:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
faktor-x je napisao/la: ›
al nitko neće da kaže IME I PREZIME te osobe!Dakle?

ti si jamačno neki ad hoc provokaor, jerbo sam npr. ja više puta iznio ime i prezime, a ti kažeš da nitko ne govori ime i prezime!

da...znam...spomenio si nekog arona stanića, ali mi nisi nikad odgovorio tko je on i zašto bi odabrao njega.ja nažalost ne znam tko je taj čovjek, a vjerujem da dosta ljudi ne zna!

edit: pregledom na google nisam našo sliku tog čovjeka.sve što sam našo je da je iz Centra za poduzetništvo što je za svaku pohvalu, da je bio član Alumnia i takve sitne info.Ako netko zna nešto više o čovjeku nek napiše.U biti jel se on uopće bavi politikom?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.08.2007. 11:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

faktor-x je napisao/la (Pogledaj post): › DaniceV a koga ti predlažeš.Reci otvoreno bez skrivanja.



Prvo sam se odlogirala da vidim jel stvarno pitaš mene ili je opet zez sa you opcijom.

Dakle, upravo sam bila na kavi s osobom koja je na portalu prijavljena kao Hadzo (osobni podaci poznati redakciji) i popričali na "temu".

Mislim da je spreman obnašati tu zahtjevnu funkciju, pun je energije, privremeno boravi u Zagrebu (ali to je za naše gradonačelnike normalno), stranački je neopredijeljen, pije samo coca-colu iako ne propušta nijedan koncert Hladnog piva, zna se ponašati pred kamerama, govori odlično engleski i što je najvažnije, rođen je u znaku blizanaca.

Sad samo da on još malo razmisli i prihvati se kandidature. Do tada ne mogu objaviti ime i prezime.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.08.2007. 14:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da stvar nije uopće komplicirana.

S obzirom na postojeću situaciju na političkoj sceni Osijeka, čini se da su mogućnosti za gradonačelničko mjesto u bliskoj budućnosti slijedeće:
Šišljagić
Đapić
Matković
Borzan
Maksimović
Vrdoljak
Kramarić
Bešlić
Kovačević

Ako netko ima u vidu još pokoje ime neka slobodno napiše. Kako u politici treba biti realan, jasno je da je prilično nevjerojatno da netko deseti oformi listu i iznenadi na izborima. Ja sam sklon birati Vrdoljaka, jer o čovjeku ne znam puno. Nije dosad sudjelovao u vlasti, a ako na parlamentarnim izborima pobjedi Sdp-Hns, bit će to dodatni plus - u Osijeku niti jednom nije bila na vlasti opcija koja je na vlasti u državi - što je znakovito, kada pričamo o nekoj podređenosti i zanemarenosti regije.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jeff Murdock
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1502
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.08.2007. 15:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bio je Kramer za vrijeme šestorke.
A bio je jedno vrijeme i HDZ-ov gradonačelnik devedesetih.Karlo Karačić, ako se ne varam.

_________________
Zbirka poezije: Na rubu ljubavi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.08.2007. 15:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Karačić da, to sam zaboravio.

A Kramer je bio utjecajan u šestorci kao i mrav u krdu slonova, da se tako izrazim.

No svakako bi bilo dobro da se poklopi, uči nas primjer Rijeke, Zadra, Splita i Dubrovnika. Međutim, Osijek izgleda opet nema sreće. Lokalni izbori bit će možda i prije parlamentarnih, ako ne u isto vrijeme. Tako ćemo biti uskraćeni za mogućnost pragmatičnog biranja, naravno, govorim u ime onih koji nisu zatucani birači jedne jedine stranke.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jeff Murdock
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1502
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.08.2007. 15:55 
Naslov:  Re: Odlazi Đapić?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Je, našao sam ovdje (članak iz Slobodne Dalmacije). U kojemu je kraj možda i najzanimljiviji:

Kad bih se jednog dana utapao u Dravi i ako bi me zlatna ribica pitala koga bih između Glavaša i Kramarića volio vidjeti na obali, odgovorio bih - Glavaša, jer bih s njim odmah bio načistu hoće li mi baciti nekakvu granu ili neće, dok bi Kramarić vikao da će mi pomoći, da ide tražiti granu, a nisam siguran da bi mi je i dobacio - veli Goran Flauder.

_________________
Zbirka poezije: Na rubu ljubavi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.08.2007. 15:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cane je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mladjo je napisao/la: ›
faktor-x je napisao/la (Pogledaj post): › Ima li u Osijeku uopće osobe sposobne da ga vodi bez da gleda vlastiti interes?nekako sumnjam...
ima kramer on je meni odličan osijek031.com smile


Lega ti ili se drogiraš ili nisi živio u Osijeku za vrijeme Kramera! Po čemu je on odličan???
pa to je bila očita fora zato je nakraju osijek031.com smile

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.08.2007. 20:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Blofeld,

Vidim da si na prvom mjestu stavio Šišljagića, što nije nemoguće, ali - kad god vidim tog čovjeka da nešto izvaljuje na TV zapitam se što mu je to trebalo. Općepoznato da je kirurg, značio završio odgovarajući faks, dobio specijalizaciju što nije jednostavno plus slovi u gradu kao dobar kirurg. Drugim riječima, svaka minuta potrošena za politiku meni predstavlja gubitak za struku, u kojoj je konkretno mogao pomoći ljudima.

Na političkoj sceni Osijeka nije se, u principu, iskristalizirala nijedna osoba za koju bi se moglo reći da je prava i tko god bude, bit će nam otprilike jednako. S tim da, ukoliko je osoba s krajnje desnice, i dalje ćemo kotirati u ostatku svijeta kao malo retardirani.
Da, slažem se da koalicija SDP-HNS nije loša opcija.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.08.2007. 21:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Lista je poslagana slučajno. Šišljagić će teško postati gradonačelnik jer su mali izgledi da će netko koalirati s Hdssb-om.

Inače, ne znam niti jednog čovjek nigdje koji se iskristalizirao kao prava osoba za mjesto gradonačelnika. Pogotovo ne u Hrvatskoj (kada bi malo bolje analizirali sve gradonačelnike većih gradova Hrvatske, razočaranje je neminovno). Mislim da to ulazi u sferu mašte. Političari su refleksija društva, i treba birati najmanje zlo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Burence
Offline
Avatar

Ukupno postova: 143
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.08.2007. 22:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): ›
faktor-x je napisao/la (Pogledaj post): › DaniceV a koga ti predlažeš.Reci otvoreno bez skrivanja.


...što je najvažnije, rođen je u znaku blizanaca.


osijek031.com smileČINA! dobar, dobar.. osijek031.com smile trebalo bi tražiti od GONG-ovaca da pored svakog kandidata na izbornom listiću, stave i horoskopski znak! to je vrlo bitan faktor.. osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.08.2007. 0:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la: ›
cane je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mladjo je napisao/la: ›
faktor-x je napisao/la (Pogledaj post): › Ima li u Osijeku uopće osobe sposobne da ga vodi bez da gleda vlastiti interes?nekako sumnjam...
ima kramer on je meni odličan osijek031.com smile


Lega ti ili se drogiraš ili nisi živio u Osijeku za vrijeme Kramera! Po čemu je on odličan???
pa to je bila očita fora zato je nakraju osijek031.com smile


Uff, dobro je lega. Već sam se uplašio da si zastranio.

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.08.2007. 8:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kramaric "S Glavašem bih Osijeku vratio urbani imidž"

!!!!!!!!!

lolčina !!!

http://www.jutarnji.hr/dogadjaji_dana/clanak/art-2007,8,26,,87589.jl

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.08.2007. 8:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

toni je napisao/la: ›
Kramaric "S Glavašem bih Osijeku vratio urbani imidž"

!!!!!!!!!

lolčina !!!

http://www.jutarnji.hr/dogadjaji_dana/clanak/art-2007,8,26,,87589.jl


de nemoj me zajebavat?!!!

e jadni mi osječani!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jeff Murdock
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1502
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.08.2007. 8:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

toni je napisao/la (Pogledaj post): › Kramaric "S Glavašem bih Osijeku vratio urbani imidž"

!!!!!!!!!

lolčina !!!

http://www.jutarnji.hr/dogadjaji_dana/clanak/art-2007,8,26,,87589.jl

Ovo je vrhunac političke prostitucije!!! Vrhunska perverzija!
A možda je stvar u ovome (iz teksta sa linka):
"• Ali, upravo ste vi govorili da HDSSB-ova regionalna opcija ne može voditi proeuropsku, urbanu politiku, a sada ćete podržati njihovu opciju?

- Tako je doista i bilo. No, sada čujemo stavove i HDSSB-a da, primjerice, priča oko spomenika nije bila sretno rješenje i da smo mi iz oporbe bili u pravu. Situacija nije idealna. Imamo dvije opcije: ići na izbore i postati još marginalnija stranka ili pokušati tehničkom vladom stvoriti novi koncept i gurati urbane, moderne ideje."

_________________
Zbirka poezije: Na rubu ljubavi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: