Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Galerija 031: Night bar Bastion - otvorenje

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.08.2007. 10:22 
Naslov:  Galerija 031: Night bar Bastion - otvorenje
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osijek je bogatiji za još jedan noćni bar. Bastion, mjesto mnogima poznato i kao dvorana za ulazak u nove godine, uređeno je ukusno i bez suvišnog inventara koji bi umanjio količinu prostora iskoristivog za izvijanje (alkoholom potaknute lelujavosti) trupala u ritmu tam-tam.

Bastion bi se najkraće mogao opisati kao prozračno mjesto ugodnog interijera s ne previše svjetla (intenzivna rasvjeta je poznata mana nekih osječkih noćnih klubova), s glazbene strane kao mjesto ugodnih plesnih zvukova poznate osječke studio54 mp3 kompilacije, a ugostiteljski kao mjesto s dva velika šanka (s nedovoljno konobara) i relativno ograničenom ponudom pića (naravno, bilo kojeg piva u boci od pola litre - nema).

O cijenama pića u Bastionu možda najbolje govori zgoda koju sam doživio za ogromnim šankom, iza kojeg su dva konobara posluživala dvoje gostiju skoro 10 minuta (krajnje subjektivna ocjena vremena), kad je jedna od gošći, držeći dvije bočice stranog piva u rukama, retorički priupitala jednog od konobara: "Ovo košta 34 kune?!".

Dio posjetitelja kao da je znao za ovakvu politiku cijena te se odlučio na visinske pripreme na parkiralištu ispred ulaza u Bastion gdje su im, prije nastupa odličnog požeškog benda We Come One, svoje žonglerske vještine prikazale Vatrene moove.

We Come One su otprašili svoju standardnu playlistu, za koju se može reći da je u eksploatacijskoj fazi kada je vrijeme za stvaranje novih djela. Najvjerniji fanovi grupe, odjeveni mahom u crne majice, pomiješani s posjetiteljima u svilenim večernjim toaletama, štiklicama, svijetlećim puderom i šminkom, dobili su svoj adrenalinski šut.

Bila je to večer zanimljive kakofonije zvukova, slika, boja i mirisa, ali i večer nejasne i nedefinirane vizije o sadržaju kojeg će Bastion pružati.

O noćnom baru Bastion već se razvezla zanimljiva rasprava na forumu portala Osijek031.com. Pridružite se raspravi (ukoliko nemate korisničko ime, registrirajte se - brzo, bezbolno i jednostavno)!

U intermezzu večerašnjeg provoda u ex Vegi (večernji program Pannonian challengea) posjetite, u sklopu treće Osječke ljetne noći, BastionFest i pogledajte, poslušajte i provedite se uz Belfast food.

Night bar Bastion, Tvrđa - otvorenje (2007.08.23.)




Autor: Leon
Foto: steam


Zadnja promjena: Leon; 24.08.2007. 14:23; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pankerica666
Offline
Ukupno postova: 66
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.08.2007. 12:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a nisi spomenio zabranu ulaza neprikladno odjevenima

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mladen.jr
Offline
Avatar

Ukupno postova: 332
Lokacija: Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.08.2007. 12:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pankerica666 je napisao/la: ›
a nisi spomenio zabranu ulaza neprikladno odjevenima

Hm, nisam ni ja za to znao, ali još mi se nikada nije dogodilo da sam "neprikladno odjeven" pa popušim ulaz. Pankerice, nema nitko ništa protiv pankerskog odjevanja (osim možda penzića i onih neelastičnih ljudi), ali kad ideš na tako neko ušminkano mjesto treba se obući tako da je svima prihvatljivo, mogla si očekivati da nećeš upast ako si se malo slobodnije obukla.

_________________
osijek031.com smile Mislim, dakle jesam! osijek031.com smile
osijek031.com smile "Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.08.2007. 12:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

odlican tekst, sve bitno receno!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pankerica666
Offline
Ukupno postova: 66
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.08.2007. 11:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hm
mladen.jr je napisao/la: ›
pankerica666 je napisao/la: ›
a nisi spomenio zabranu ulaza neprikladno odjevenima

Hm, nisam ni ja za to znao, ali još mi se nikada nije dogodilo da sam "neprikladno odjeven" pa popušim ulaz. Pankerice, nema nitko ništa protiv pankerskog odjevanja (osim možda penzića i onih neelastičnih ljudi), ali kad ideš na tako neko ušminkano mjesto treba se obući tako da je svima prihvatljivo, mogla si očekivati da nećeš upast ako si se malo slobodnije obukla.


hm ali ako se radi o METAL koncertu koji kurac onda ne puštaju METALCE unutra..i kolko ja znam we come one nisu htjeli počet dok svi ljudi ne uđu unutra Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pic
Offline
Avatar

Ukupno postova: 125
Lokacija: jug 2
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.08.2007. 12:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mene nisu pustili u kratkim hlačama,jednobojnim patikama i sasvim normalnoj majici.
majku im j...m

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mi2
Offline
Ukupno postova: 36
Lokacija: nekoliko lokacija nekretnine su profitabilne
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.10.2007. 12:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pankerica666 je napisao/la: ›
a nisi spomenio zabranu ulaza neprikladno odjevenima


vas nebi trebalo pustiti ni u javne wc-e
jer kad god uđete iza vas ostanu išarani zidovi
treba vas polit benzinom i zapalit
eto ti na !!!

_________________
nemojte se ljutiti na nas mi vam to radimo namjerno!!!!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---s
Offline
Ukupno postova: 221
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.10.2007. 17:46 
Naslov:  Re: Galerija 031: Night bar Bastion - otvorenje
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mi2 je napisao/la: ›
pankerica666 je napisao/la: ›
a nisi spomenio zabranu ulaza neprikladno odjevenima


vas nebi trebalo pustiti ni u javne wc-e
jer kad god uđete iza vas ostanu išarani zidovi
treba vas polit benzinom i zapalit
eto ti na !!!

a tko su TI ljudi koji to rade??????...a ti sigurno znaš tko je šarao po zidu...
katastrofa.... Evil or Very Mad
kako neki ljudi imaju predrasude...strašno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: