Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Dvoransko Prvenstvo Hrvatske u višebojima: Petra Žulj zlatna, Lana Barišić srebrna

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 71825
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.03.2022. 11:17 
Naslov:  Dvoransko Prvenstvo Hrvatske u višebojima: Petra Žulj zlatna, Lana Barišić srebrna
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U subotu i nedjelju (5. i 6.3.2022. g.) u Zagrebu je održano Dvoransko prvenstvo Hrvatske u višebojima.

Članovi Atletskog kluba „Slavonija-Žito“ Osijek osvojili su ukupno dvije medalje: zlato i srebro.

Petra Žulj osvojila je zlato u četveroboju (2172 bodova) i postala nova prvakinja Hrvatske u kategoriji mlađih kadetkinja.

Za titulu viceprvakinje Hrvatske, u kategoriji limačica, pobrinula se Lana Barišić u troboju s osvojenih ukupno 1187 bodova.

Rocco Martinović nastupio je u sedmoboju i osvojio ukupno 2076 bodova. Treba napomenuti da je Rocco postavio svoj novi osobni rekord u skoku s motkom (4,55m) te se približio vrlo blizu ostvarivanja norme za odlazak na Europsko prvenstvo za mlađe juniore (4,64m) koje će se održati od 4.-7. srpnja 2022. u Jeruzalemu.


Tekst i foto: AK Slavonija-Žito

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: