Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[VIDEO] Osječki band "Vinyl 33" objavio spot za svoj drugi singl "Mijenjaš moje boje"

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 66070
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.03.2022. 20:15 
Naslov:  [VIDEO] Osječki band "Vinyl 33" objavio spot za svoj drugi singl "Mijenjaš moje boje&
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vinyl 33, novi osječki autorski pop/rock band ovih je dana izbacio spot za svoj drugi singl.

Članovi Vinyla 33 su glazbenici i prijatelji, koji su i prije ovog projekta svirali i bili članovi poznatih osječkih autorskih bandova (Leteći Odred, Crni Petar, Bluestrip, Crepes Suzette itd...)

Nakon dvije godine rada na svojim pjesmama, band potpisuje ugovor s izdavačkom kućom Croatia Records za snimanje albuma.

Album najavljuju prvim singlom i videom pjesme "Lijepa i lažljiva moja" snimljenim u "Atelier 54 Recording Studio" u Osijeku, pod producentskom palicom Stjepana Rudinskog Rude u 9. mj. 2021.



Drugi single "Mijenjaš moje boje" izdaju u 3.mj. 2021.

Spotove singlova je režirao Mario Šulina - Produkcija Nova (Đakovo).
Autor tekstova je Ivan Milić Ćilim
Autori glazbe su Ivan Milić Ćilim i Marin Ćurković za "Lijepu i lažljivu", te Ivan Milić Ćilim za "Mijenjaš moje boje"

Aranžman: Vinyl 33 i Stjepan Rudinski Ruda

Prateće vokale na singlu "Lijepa i lažljiva moja" otpjevali su poznati osječki pjevači Nera Mamić i Davor Solanović, te Nera Mamić za " Mijenjaš moje boje".

Članovi Vinyla 33 su:
Ivan Milić Ćilim - bas gitara
Marin Ćurković - vokal
Dragan Stojković Dado - bubnjevi
Krešimir Crnković Bibi - gitara
Domagoj Čošić - klavijature

Već u prvim danima od izdanja, pjesme i spotovi postaju popraćeni i zapaženi od velikog broja slušatelja na YT kanalu, te se vrte na radijskim i televizijskim postajama.

"Lijepa i lažljiva moja" te "Mijenjaš moje boje"emotivne su ljubavne pjesme u kojima će se mnogi prepoznati.

Band trenutno snima svoj treći singl koji će se pojaviti u prvoj polovici ove godine.




Foto: Mario Šulina

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: