Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Koalicija Glavaša i Đapića se raspada

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
kohorta east
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.08.2007. 21:51 
Naslov:  Re: Koalicija Glavaša i Đapića se raspada
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PRAVAŠKA HIMNA

LIJEPO LI JE HRVAT BITI
MAJKO, HVALA TI
LJUBIT BOGA, BLIŽNJEG SVOGA
TU I UMRIJETI
SAD POGLEDAJ SA VISINE
OČE DOMOVINE
PRAVAŠKA TE KRILA NOSE
TIM SE PONOSE
A HOSOVCI POZDRAVLJAJU
SVOJU DOMOVINU
ZA DOM SPREMNI I SLOBODU
HRVATSKOME RODU
ŽIVI VJEČNO, ZEMLJO MOJA
NEMOJ STREPITI
PRAVAŠ ĆE TE UVIJEK ZNATI
ČASNO BRANITI

(Marko Perković Thompson, član HSP)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kohorta east
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.08.2007. 21:53 
Naslov:  Re: Koalicija Glavaša i Đapića se raspada
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DAJTE NOVE IZBORE...

PA LJUDI HDSSB-a NEĆE BITI NIGDJE...

TOGA SU SVJESNI I TOGA SE BOJE...

<de-evilized>

JEL BRANIMIR JOŠ UVIJEK GLADAN?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.08.2007. 1:05 
Naslov:  Re: Koalicija Glavaša i Đapića se raspada
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jel te Đapone plaća po broju otvorenih nickova?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 22.08.2007. 1:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kohorta east je napisao/la: ›
PRAVAŠKA HIMNA

LIJEPO LI JE HRVAT BITI
MAJKO, HVALA TI
LJUBIT BOGA, BLIŽNJEG SVOGA
TU I UMRIJETI
SAD POGLEDAJ SA VISINE
OČE DOMOVINE
PRAVAŠKA TE KRILA NOSE
TIM SE PONOSE
A HOSOVCI POZDRAVLJAJU
SVOJU DOMOVINU
ZA DOM SPREMNI I SLOBODU
HRVATSKOME RODU
ŽIVI VJEČNO, ZEMLJO MOJA
NEMOJ STREPITI
PRAVAŠ ĆE TE UVIJEK ZNATI
ČASNO BRANITI

(Marko Perković Thompson, član HSP)



osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.08.2007. 9:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ajde razumio bih da je netko simpatizer HDSSB-a, ali stvarno mi nije jasno kako itko može podržavati HSP, taman da zanemarimo kakav im je čovjek predsjednik. Pa to čak više nije ni desna stranka, što nije ni čudno, s obzirom da su 4 glavna čovjeka prebjezi iz HDZ-a i HSLS-a (Đapić, Tadić, Rožić, Granić). No dobro, svaka roba ima svoga kupca, rekao je jedan moj prijatelj švercer.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
noob
Offline
Avatar

Ukupno postova: 182
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.08.2007. 10:41 
Naslov:  Re: Koalicija Glavaša i Đapića se raspada
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kohorta east je napisao/la (Pogledaj post): › HSP samo naprijed!

Grad je pokrenut konačno u pravom smjeru! Dao Bog da padne koalicija spremni smo za izbore!

A ti Karlo Šatvaru, balavac nedorečeni! Vidim da postoji pomutnja u Kohortinim redovima! Jadan Žižo kome je prepustio Kohortu.

HDSSB? Pa ljudi ni ne znaju šta to znači...

Glavaš bandit največi i njihovi podanici koji mu ljube dupe na parlamentarnim izborima neće dobiti nijednog zastupnika.

HSP DO KONAČNE POBJEDE!


kohorta da da Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.08.2007. 12:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Podrška Kohorti. Bi li Đapić bio iritiran i ljut da Tadić preferira SDP, Rožić HNS, Tomašićka HDZ.

Što se tiče dvorane, to stvarno nema smisla. 700, 800 milijuna kuna!? Navodno je prije samog izrađivanja projektne dokumentacije Đapić potpisao tajnost dokumenata. Malo čudno, zar ne?

_________________
Moj Osijek...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.08.2007. 15:26 
Naslov:  Re: Koalicija Glavaša i Đapića se raspada
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovo je super. Nakon dvorane nam niti ne trebaju izbori ili Đapić misli da je sve napravio u gradu što je trebalo. Kad se naime pogleda Proračun grada Osijeka vidi se da za nove investicije u Gradu treba godišnje oko 50 mil kuna. Ako se od toga odbije 40 godišnje za financiranje dvorane stvarno nam ne trebaju izbori. Što da rade oni koji đođu na vlast ako im je Đapić potrošio sredstva za investicije unaprijed za slijedećih 25 godina (s valutnom klauzulom).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.08.2007. 15:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A jeste svjesni da, vi koji pljujete po Đaponeu i ostalim, će te pljuvati i po bilo kome sljedecem koji dojde na vlast ?

Djapic se uhvati vel'kog projekta i ide u realizaciju, pa ga pljujete jer nam to ne treba. Uhvati se malog projekta, nevalja opet jerbo to ne igra neku vel'ku ulogu u gradu..

A jesmo u qrcu drustvo..

IMHO, u zadnjih par godina se stvarno vide pomaci na bolje u gradu, i mislim da ce dobit moj glas (ako odem na izbore) Smile

ps. da, platili su mi liljone da ovo napisem Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.08.2007. 16:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

toni je napisao/la: ›
A jeste svjesni da, vi koji pljujete po Đaponeu i ostalim, će te pljuvati i po bilo kome sljedecem koji dojde na vlast ?

Djapic se uhvati vel'kog projekta i ide u realizaciju, pa ga pljujete jer nam to ne treba. Uhvati se malog projekta, nevalja opet jerbo to ne igra neku vel'ku ulogu u gradu..

A jesmo u qrcu drustvo..

IMHO, u zadnjih par godina se stvarno vide pomaci na bolje u gradu, i mislim da ce dobit moj glas (ako odem na izbore) Smile

ps. da, platili su mi liljone da ovo napisem Wink


Još najbolje da se ne vide nikakvi pomaci. Pa ljudi moji, radi se o 400-500 milijuna kuna godišnje, našeg novca. Pomaci su se vidjeli i kod Kramarića (trg, bazeni, bla, bla), pa nije dobio pet glasova na izborima.

Dvorana je po ovom jpp-u bezumno skupa, i može trajno zaustaviti ionako spor razvoj grada. A ove svađe mladeži HSP-a i HDSSB-a imaju smisla koliko i ova vlast sama. U nadi da će a slijedeće izbore izaći više od 30% birača, podržavam raspad koalicije...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
faktor-x
Offline
Ukupno postova: 447
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.08.2007. 16:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nitko ne osporava da nam dvorana treba, ali treba li nam na ovakakav način i za te pare? Pa s 800 miliona kuna neće koštat dvorana u Zagrebu sa 15 tisuća mjesta i čudom popratnih sadržaja!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.08.2007. 16:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

faktor-x je napisao/la: ›
Nitko ne osporava da nam dvorana treba, ali treba li nam na ovakakav način i za te pare? Pa s 800 miliona kuna neće koštat dvorana u Zagrebu sa 15 tisuća mjesta i čudom popratnih sadržaja!


Moram priznati, hoće. Jer se isto gradi po sumnjivom jpp-u (najam će godišnje biti znatno veći od osječkog, ali uzevši u obzir proračune gradova, puno manje opterećenje). Međutim, oko zg dvorane gradit će se, kao što si rekao, čudo popratnih sadržaja. Stoga je taj model puno bliži osječkom jpp-u za autobusni kolodvor, oko kojeg će se isto svašta graditi. Evo reda radi, netočno je da svi samo pljuju ovu vlast, ja sam više puta napisao da jpp za kolodvor možda na kraju neće biti loš, ali da će Osijek-Koteks uzeti dobru lovicu, hoće.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.08.2007. 8:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Blofeld je napisao/la: ›
Evo reda radi, netočno je da svi samo pljuju ovu vlast, ja sam više puta napisao da jpp za kolodvor možda na kraju neće biti loš, ali da će Osijek-Koteks uzeti dobru lovicu, hoće.


Imas pravo, i ja sam negdje cuo da je gradjevina unosan posao.. pogotovo za 'velike' igrace koji 'znaju ljude, koji znaju ljude' Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
canyon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 49
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.08.2007. 10:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zašto su svi poludili za tim JPP? očito zato što imaju koristi od toga. Kako je moguće da dvorana od 4000 mjesta košta 800 milijuna kuna, takva dvorana ne postoji nigdje na svijetu, nigdje! Kako je Zadar uspio napraviti dvoranu sa 7000 mjesta koja jebeno izgleda za 90 milijuna kuna. Jel debela spodoba svjesna šta znači svaki mjesec izdvajati preko milijun kuna i tako 25 godina, pa cijeli grad bi nam blistao da svaki mjesec potrošimo taj novac na nešto drugo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.08.2007. 11:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zato sto je to 'na otplatu'. Dojde taj 'štadijum' il whatever, izgradi dvoranu, naplacuje najmninu gradu 25 godina.

Sto mislis, koliko te izadje stan na 25 godina, na kredu ?

zato je to skuuuuupo.. ali, ako ocemo to hebeno prvenstvo, ondak moramo izgradit dvoranu, a kako nemamo keš lovu, okrecemo se drugim izvorima financiranja.. koji su, kako vidimo, ne bas obazrivi na nase siromastvo...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: