Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Caffe bar Trica: Koncert za Olivera "Oliver i lege"

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65698
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.12.2021. 18:14 
Naslov:  Caffe bar Trica: Koncert za Olivera "Oliver i lege"
07.12.2021. 20:00
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječki glazbenici održat će koncert pod nazivom Oliver i lege u utorak, 07. prosinca 2021. s početkom u 20:00h u caffe baru Trica.

Galeb i ja, Romanca, Vjeruj u ljubav, Stine, Magdalena, Ključ života, Kad mi dođeš ti, Tko sam ja da ti sudim, Trag u beskraju, Picaferaj...samo su neke od brojnih pjesama Olivera Dragojevića koje će izvesti band posebno okupljen za ovu priliku, a čine ga: Drago Laban (gitara), Marjan Bonus (bas gitara), Domagoj Jukić (klavijature i saksofon), Ivica Murat (gitara i flauta), Damir Galeković - Taban (bubnjevi) i Slaven Batorek (klavijature). Pjesmom će im se pridružiti Igor Delač, Hrvoje Filipović, Zdenko Gverijeri, Zdravko Peko, Goran Bošković i Sebastian Siler.

"Svi smo ga voljeli, njegov duh i njegove pjesme. Osobito mi je zadovoljstvo sudjelovati u ovom fantastičnim glazbenom događaju, Oliveru Dragojeviću u čast, na njegov rođendan", rekao je Drago Laban.

Ostalo je još svega desetak slobodnih mjesta koja se još mogu rezervirati, naglašava voditelj kultnog osječkog kafića Trica, Miro Kljajić te dodaje kako su pripremili posebnu ponudu pića za ovu lijepu glazbenu večer. Preostala mjesta mogu se rezervirati sms-om na 0993237782.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: