Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



solariji

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.08.2007. 9:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Buduci da mi je koza gradjena od najfinijeg svilenog tkanja, zlocesto Sunce sklono je nasilnom narusavanju tog sklada nevine renesansne bjeline.

Kako bi smanjio crvenilo prepecene kozice i umanjio zasljepljujuci efekt na upijajuce poglede s plaze, prosle godine odlucih preventivno potamniti i pipremiti se za sezonu picigina.

Isao par puta po nesto minuta u stojeci solarij. Zmireci iza onih sarenih naocala za ronjenje i cekajuci da slasna frizerka odskrine vrata pecnice i onako zmirecem mi namulja sise u lice, zamisljah da sam na rubu litice, dok mi laganini maestral titra po mudima.

Misao mi jedino prekidao osjecaj da onaj vonj sto osjetim nije vonj mojih znojnih tabana, toliko dobro se (pre)poznajem.

Osjeti li se u tim stajacim solarijima i inace taj neki cudan miris?

Sto se tice tena, uvijek mi je simpaticno kad nekoj 'prepecenoj koki' skinem oklop, a ono - bajadera! I onda fino primjetis razliku izmedju sprzenih cvimbi na ledjima i netaknute lojne oaze podno ledja. Zapravo, jedina prednost solarija i sunca je terapeutski ucinak na cvimbinjose i izbjeljujuci ucinak na guzno paperje.

Cak i naturisticama ostane neosuncanog dijela (guzni obrazi i sl.), tako da je pomalo smijesno-simpaticno promatrati njihov trud da izgledaju onako kako zapravo ne izgledaju.

P.S. Nakon proslogodisnje probe, odlucio sam njegovati moju renesansnu put, zastupati stajaliste da je bjelilo super i zakon te ne izazivati mogucnost stvaranja koejkakvih zlocudnih pizdarija na mom najvecem organu (kozi, perverznjaci, kozi).

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
game
Offline
Avatar

Ukupno postova: 474
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.08.2007. 13:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: › na mom najvecem organu (kozi, perverznjaci, kozi).
a nismo ni mislili da imaš neki veći organ...:p

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gin*tonic
Offline
Avatar

Ukupno postova: 11
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.07.2008. 11:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e ovako, ja obožavam biti tamna,a s obzirom da mi to majka priroda nije omogućila, onda se ja sama brinem za to. Zadnjih 5 godina idem u solarij s kojim sam jako zadovoljna,nikada nisam pocrvenila niti dobila neko kožno oboljenje i da napomenem da mi solarij pomaže i pri smanjivanju bolova kod mjesečnice. Počinje ići na solarij negdje u 2. mjesecu otprilike 2 puta tjedno po 15 minuta i koristim kreme za solarij koje mi održavaju kožu vlažnom i glatkom, u 6. mjesece kad već imam jako lijepu boju kupim si i tablete za tamnjenje s puno B vitamina i onda na more i na moru iskreno pretjerujem na suncu što je jako loše i trudim se kontrolirati barem zadnje 2 godine i onda opet ništa do 2. mjeseca nagodinu. I za one neupućene, nikada nemam zagoreni,pregoreni,ofucani izgled kože jer ne pretjerujem. Toplo savjetujem svima da odlaze u solarije,ali one provjerene jer izbor lampi te redovno održavanje istih i stručnost osoblja koji su tamo da vas savjetuju i održavaju higijenu su najbitniji faktori u cijeloj priči....pozz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.07.2008. 13:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eh da,zabluda broj 1.- nitko ne izgleda zagoreno,pregoreno, ofucano i izborano odmah jer koža u mladosti 95% štete od sunca popravi sama,ali problem nastaje kod pretjeranog izlaganja bez zaštite jer koža skuplja unutarnja oštećenja koja su vidljiva oko 30-e godine.Svaka je bora rezultat nevidljivog formativnog procesa koji je trajao desetak godina,i zato bolje spriječiti nego liječiti(što bi narod rekao),stoga, faktor 15 tijekom godine,30 pa i više kada smo na plaži...jedino takav oprez može poštedjeti obožavateljice preplanulosti skupih sastanaka s laserom kada požele ukloniti pigmentacijske mrlje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.07.2008. 16:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

p.s. Vgin*tonic@ da li si znala da su tablete za samotamnjenje jako štetne Smile

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.07.2008. 17:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la (Pogledaj post): › p.s. Vgin*tonic@ da li si znala da su tablete za samotamnjenje jako štetne Smile



Čitala sam baš nedavno o tome,kod nas ih prodaju pod biljni proizvod
kao za poticanje proizvodnje melanina, dok su u Sad-u zabranjene.

Ma nema ništa bolje od domaće mrkve iz vrta Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.07.2008. 17:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nažalost sad nemam članak, ali ako ga uspijem iskopati priljepim ga... uglavnom te tablete su jako štetne i čak zabranjene

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mzzi
Offline
Ukupno postova: 284
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.07.2008. 0:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i da napomenem da mi solarij pomaže i pri smanjivanju bolova kod mjesečnice.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gin*tonic
Offline
Avatar

Ukupno postova: 11
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.07.2008. 9:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gle, ja sam pisala svoje iskustvo po pitanju solarija, a ti piši svoje i sve 5...
Ne kontam čemu vrijeđanje?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mzzi
Offline
Ukupno postova: 284
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.07.2008. 12:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa ne, samo ti meni objasni i potkrijepi svoje iskustvo. Šta to točno solarij napravi da ti prestanu bolovi? Takvu glupost još nikada nisam čula.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gin*tonic
Offline
Avatar

Ukupno postova: 11
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.07.2008. 9:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

možda zbog topline,nemam pojma,ali znam da sam presretna što više ne moram se grčiti od bolova i piti po 2-3 voltarena, motati deke oko leđa i tako to.....znam samo da pomogne

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gospodar majmuna
Offline
Avatar

Ukupno postova: 194
Lokacija: svugdje samo ne tamo gdje treba
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.07.2008. 19:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

inače sam 2 nijanse bijeliji od krede...ali se ne trudim previše ispraviti to, ako nekoga zasljepljuje kad se skinem...nek se smije ili neka ne gleda

_________________
Jesus loves you!...Everyone else thinks you´re an asshole!

http://obnevidjelicuvar.blog.hr
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.07.2008. 10:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nikada nisam otišla, niti ikada mislim!

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.07.2008. 13:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nisam nikad bio obzirom da za par dana na suncu pocrnim kao džipsi... samo mi ide na živac onaj kontrast jetijevski bijele bulje i ostatka brončano preplanule kože.

Blago vama s kućama i vrtovima... ili barem privatnim terasama gdje možete cijenjenu kantu izložiti UV vazdušenju.

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Lugar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 607
Lokacija: Hladovina
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 20.07.2008. 19:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Al super su mi one plave drolje što u pol zime odu u kvarc mašinu na tjedan dana i izađu zagorene. I još kad namažu usne nekim bijelim ružom pa to sve fino blešti. Predivno nešto Smile

_________________
Kevin Costner nije nista posebno!
80% novca sam potrošio na žene i piće, ostalo sam spisko!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: