Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Hrvatski dragovoljac idući je gost Gradskog vrta

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Online
Avatar

Ukupno postova: 65442
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.10.2021. 13:57 
Naslov:  Hrvatski dragovoljac idući je gost Gradskog vrta
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hrvatski dragovoljac idući je gost Gradskog vrta, nogometaši Osijeka u 13. kolu HT Prve lige dočekuju momčad koja se sa Slaven Belupom nalazi na začelju prvoligaške karavane, ali koja je već pokazala da itekako zna zagorčati život momčadima s vrha. Nenad Bjelica i njegovi igrači itekako su svjesni toga i samo maksimalni angažman može biti putokaz za dobar rezultat.

Momčad je u dobrom stanju, dobro smo radili ovaj tjedan. Protiv Vukovara smo dali minutažu igračima koji imaju manji ritam utakmica, budući da nas očekuju tri ogleda u sedam dana i na neki način ćemo malo rasporediti minutažu. Atmosfera nakon pobjede u Koprivnici je dobra, odradili smo odličnu utakmicu tamu i zasluženo pobijedili, a vjerujem da smo spremni u subotu dati svoj maksimum i doći do nove vrijedne pobjede.

Slično kao u Kranjčevićevoj

Strateg Bijelo-plavih ne očekuje velike razlike u odnosu na utakmicu u Kranjčevićevoj ulici u kojoj je Osijek slavio 2:1 golovima Mancea i Nejašmića.

Očekujem da će utakmica biti slična toj u kojoj se Hrvatski dragovoljac kompaktno branio. Vjerujem da će i sada ići u tom smjeru, odnosno da ćemo imati posjed i kontinuirani napad, a da će se suparnik kompaktno braniti i tražiti priliku iz kontri i polukontri. Pojačali su se nekolicinom igrača, bitno su poboljšali rezultate, uhvatili su priključak s drugim momčadima, s novim trenerom djeluju kompaktno i čvrsto, a osim u utakmici s Dinamom svaki put su bili konkurentni. Trebat će biti jako strpljiv, nadam se maksimalnom učinku svojih igrača, a kada je tako onda je pobjeda slijed toga.

Bez Jugovića i Kleinheislera

Ni utakmica protiv Hrvatskog dragovoljca neće proći bez problema sa sastavom, Jugović je otpao, Kleinheisler je više nego upitan, dok se povratak Bartoleca očekuje za utakmice protiv Rudeša i Rijeke. Van stroja je i dalje Ivušić koji bi mogao propustiti i sve preostale utakmice do reprezentativne stanke.

Imamo kadar za nadoknaditi ih. U prethodnim utakmicama u veznom redu su igrali Fiolić i Hiroš, a imamo i Žapera, Pilja, Ndockyta… Na teren ćemo poslati respektabilnu momčad koja je spremna pobijediti Hrvatski dragovoljac.

Osvrnuo se Nenad Bjelica i na novinarsko pitanje o posljednjem gostovanju Hrvatskog dragovoljca u Gradskom vrtu. Utakmica je to na kojoj su Bijelo-plavi 2014. godine sačuvali prvoligaški status.

Čitao sam puno o tome i znam što se događalo iako nisam bio u Hrvatskoj. To je bilo neko drugo vrijeme u kojem su se navijači radovali opstanku u ligi. Sada živimo, rekao bih, najljepše trenutke Osijekove povijesti, konkurentni smo najboljim hrvatskim momčadima, vjerujem da će navijačima ovogodišnja utakmica s Hrvatskim dragovoljcem ostati u puno ljepšem sjećanju.

Odlična atmosfera

Iz igračkog kuta utakmicu je najavio Mato Miloš koji će u subotu zauzeti svoje mjesto na desnom boku.

Atmosfera u svlačionici je stvarno odlična, radili smo maksimalno pa jedva čekamo utakmicu da sve to prenesemo na travnjak. Maksimalno respektiramo suparnika, niti jedna utakmica nije lagana, ali ako glavama budemo unutra mislim da nam niti jedan suparnik neće biti problem. Vidjeli smo da je Hrvatski dragovoljac protiv kvalitetnih momčadi osvajao bodove, teško ih je probiti i pobijediti, ali mislim da ako mi budemo na razini sve ovisi o nama.


Tekst i foto: NK Osijek

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: