Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Gradskim ocima Jadran draži od inozemstva!?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.08.2007. 16:00 
Naslov:  Gradskim ocima Jadran draži od inozemstva!?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ove ćemo godine ustrojiti dežurstva, neće se ni u jednom trenutku dogoditi da u Gradskoj upravi ne bude jedan iz trolista gradonačelnik i dva dogradonačelnika, pa da mediji opet pišu kako kuhar Čarli upravlja Gradom - tim je riječima neposredno prije početka sezone godišnjih odmora novinarima zborio gradonačelnik Anto Đapić. Danas, kad je pakleni srpanj iza nas, a kolovoz broji svoje prve dane, čini se kako se ta najava i ostvaruje.

Gradonačelnik je trenutačno na godišnjem odmoru, Osječani javljaju kako je viđen na “svomeViru. Vir mu, međutim, nije jedina ovoljetna destinacija, no kamo ga je sve put naveo (bio je tijekom vikenda nakratko i u Osijeku) ni njegovi najbliži osječki suradnici, primjerice dogradonačelnik Gordan Matković, nisu znali (ili željeli otkriti). Posve je, međutim, izvjesno da u ovo vruće (političko) ljeto izborne godine predsjednik HSP-a nije mogao potpuno ugasiti telefone i otkazati sve sastanke. U međuvremenu, na Jadranu mu se pridružio i Matković koji se već vratio na posao u Kuhačevoj 9.

- Bio sam tjedan dana blizu Šibenika, supruga je sve organizirala, a zatim sam predstavljao grad Osijek na Sinjskoj alki, nakon čega sam se vratio kući, kaže Matković.

Iako je Matković ostao na godišnjem dan-dva duže nego što je planirao, nije bilo potrebe za brigu - ključeve grada ipak nije držao Čarli. U Osijeku će, naime, cijelo ljeto dežurati dogradonačelnik, dr. Vladimir Šišljagić.

- Planirao sam na dva dana odvesti djecu na more, pa se kasnije vratiti po njih, no morao sam i to odgoditi zbog brojnih obveza. Ne mogu uskladiti ni dva-tri slobodna dana s redovitim obvezama stoga od godišnjeg odmora zasad nema ništa. Hoće li to tako biti i do rujna vidjet ćemo, kaže Šišljagić.

Osim njega, tijekom posljednjih nekoliko dana u Poglavarstvu se moglo dobiti još samo nekoliko osoba. Među njima i člana Poglavarstva Tonu Papića. Iako zbog brojnih “tekućih” tema o godišnjem odmoru nije bilo mnogo riječi, doznajemo kako mu je destinacija Orebić. Papić je na odmoru od ovog tjedna. Kaštela, Crikvenica te hodočašće za Veliku Gospu na Trsat ovoljetni je plan Željka Lijića, dok je Mirjana Smoje i ove godine ostala vjerna otočiću Prviću. Ines Teskera svoj je godišnji odmor već iskoristila te je ovih dana, uz Šišljagića, jedina članica Poglavarstva u Kuhačevoj.

Direktor Vodovoda Ljubomir Novoselić od srijede (1. kolovoza) je na godišnjem odmoru. Destinacija u kojoj će ostvariti desetodnevni san svakog istinskog ljubitelja ribolova, kakav Novoselić i jest, jest malo mjesto Poljana na otoku Ugljanu.

- Posljednje četiri godine kumovi i ja u Poljani bilježimo vrijedne ribolovne uspjehe. Spavamo i jedemo u privatnom smještaju, a opsesivno se bavimo ribolovom. Tehnikama 'panulanja' i umjetnim mamcima lovimo nešto manje poznatije vrste riba, dok orade i brancine najčešće “lovimo” na tržnici. Ipak, mogu slobodno reći kako je ribolovni fond oko Poljana, otkako nas trojica tamo ljetujemo, postao ozbiljno ugrožen - kroz šalu je svoj plan ljetovanja opisao Novoselić.

Direktor GPP-a Darko Marković nalazi se sa suprugom i dvojicom sinova u Omišu. Kako sam priznaje, bilo bi mu dovoljno i nekoliko dana, ali djeca vole kupanje pa će i njegov odmor trajati najmanje deset dana.

- Deset ćemo dana biti u privatnom smještaju u prekrasnom Omišu. Ljubitelj sam sunca i mora, a ribolova nešto manje. Držim se hladovine dok se ostatak moje obitelji nešto više izlaže suncu - kaže Marković.

Miroslav Doležal, direktor Unikoma, ove godine neće na ljetovanje. Previše je, kaže, posla, potrebno se dobro pripremiti za jesen. Zanimljivo, iako sam tvrtku neće napuštati, inzistirao je da se svi ostali zaposlenici odmore. Na “pravi” godišnji odmor, doznajemo, neće ni njegov nasljednik u Ukopu Adrijan Farkaš koji kaže: “Možda uhvatim koji slobodan vikend”.

Župan alergiju liječio svježim kupreškim zrakom

Župan Krešimir Bubalo svakog ljeta vodi veliku borbu protiv neugodne ambrozije na koju je alergičan. Njemu je iz medicinskih razloga preporučljivo skloniti se iz Osijeka bar na nekoliko dana. Na odmoru je tjedan dana, a mi smo ga zatekli kako uživa u čistom planinskom zraku herceg-bosanskog Kupresa. “Upravo objedujem kupreški sir i pršut, sad ću s obitelji na misu u Crkvu Sv. Obitelji. Inače, ljetovat ću u okolici Splita, a najviše ću se zadržati na Korčuli. Odmor, međutim, neće predugo trajati - na Veliku Gospu bit ću u Aljmašu, a u Osijek ću doći i koji dan prije”, kaže župan te dodaje kako će i u Županiji u svakom trenutku biti ili on ili jedan od dožupana.

Autor: Mario Mihaljević/Danijel Đurović/Glas-Slavonije.hr

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.08.2007. 10:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa ne moraju se ni vraćati. Tone i Šiško će sve držati pod kontrolom.
Ionaka poslovica kaže da niti sto pametnih ne može ispraviti gluposti koje napravi jedna budala. Nekmoli dvije.
A i oni što ih nema nisu pretjerano pametni.

_________________
Što sam to uočio?

1. Na vlasti je opet HDZ
2. Na portalu se vrti OSTV
3. Sve je poskupilo ali nitko iz vlasti to ne priznaje
4. Zemlja je okrugla, al' na svakom ćošku neka glupost
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Allende
Offline
Avatar

Ukupno postova: 536
Lokacija: London
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.08.2007. 12:51 
Naslov:  Re: Gradskim ocima Jadran draži od inozemstva!?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kako su slatki...bas u izbornoj godini im je hrvatsko primorje draze od stranog...a svih ostalih godina ljetuju po Dubai-u, Izraelu i slicnim "nepozeljnim" i "nepopularnim" destinacijama....

_________________
Najljepse su price na jastuku ispricane i za kafanskim stolom zaboravljene
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
diva
Offline
Avatar

Ukupno postova: 623
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.08.2007. 13:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kud će dalje kada imaju svoje kućice i apartmančiće , a i ako gazda ili metropola zove ima da su za max. 3-4 sata u zbroju. Nema sada mrdanja

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
davorccc
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1400
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 10.08.2007. 13:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako imaš pravo na godišnji odmor, onda ga iskoristiš. I koga briga gdje ideš.

_________________
Sranje osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.08.2007. 14:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

davorccc je napisao/la: ›
Ako imaš pravo na godišnji odmor, onda ga iskoristiš. I koga briga gdje ideš.

To vrijedi za Homo normalicusa koji nije javna osoba. Kad si javna osoba i kerovi te smiju zapišavati kao bandere na javnoj površini. To je cijena koju plaćaš.

_________________
Što sam to uočio?

1. Na vlasti je opet HDZ
2. Na portalu se vrti OSTV
3. Sve je poskupilo ali nitko iz vlasti to ne priznaje
4. Zemlja je okrugla, al' na svakom ćošku neka glupost
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_Jimmy_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1375
Lokacija: Legagrad
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 10.08.2007. 14:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a gradskim majkama ?

_________________
Lock 'n' Load Baby Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.08.2007. 14:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

_Jimmy_ je napisao/la: ›
a gradskim majkama ?

Ma i njima samo što u ortodoksno-konzervativno-seljačkom društvu ne može se valjda žena baviti politikom. Ali ako se bavi isto joj bude.

_________________
Što sam to uočio?

1. Na vlasti je opet HDZ
2. Na portalu se vrti OSTV
3. Sve je poskupilo ali nitko iz vlasti to ne priznaje
4. Zemlja je okrugla, al' na svakom ćošku neka glupost
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jocika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 203
Lokacija: Ljubljana
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.08.2007. 19:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Baš sam mislio u političare... al neću, draži mi je odmor osijek031.com smile pa mozak na pašu... osijek031.com smile a možda bi i kuhar Čarli bio najbolja opcija, i tako preko ljeta niš ne radi ljenćino osijek031.com smile pa nek se sad prihvati posla... osijek031.com smile

_________________
Evo ti ga na osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marko tot
Offline
Avatar

Ukupno postova: 54
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 10.08.2007. 23:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma ja ovog ljeta bio se izgubio pa se najedamputa ne znam ni ja sam stvorio u slovenij al koliko je ona velika uspio sam čak naći izlaz za 7 dana i sad mi je jako žao jer sam se tamo privikao na luksuz a sada više ne mogu naći tu pitomu sloveniju.mislio sam svratiti ovoga ljeta još i na naš jadran al nema se više ni tolara pa tak da piši kući propalo ipak ostajem u našem nepokorenu gradu čekati školu uz hladne banbidose i pokoje karlovačko!!!

_________________
Dr. vet. med. Marko Tot Ratata... evo ti!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jocika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 203
Lokacija: Ljubljana
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.08.2007. 23:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marko tot je napisao/la: ›
ma ja ovog ljeta bio se izgubio pa se najedamputa ne znam ni ja sam stvorio u slovenij al koliko je ona velika uspio sam čak naći izlaz za 7 dana i sad mi je jako žao jer sam se tamo privikao na luksuz a sada više ne mogu naći tu pitomu sloveniju.mislio sam svratiti ovoga ljeta još i na naš jadran al nema se više ni tolara pa tak da piši kući propalo ipak ostajem u našem nepokorenu gradu čekati školu uz hladne banbidose i pokoje karlovačko!!!
Mali, vidi koliko ti je godina, a ti bi po bandidosu i karlovačkom osijek031.com smile ...nemoj da te kažem tati, bit će po ušima osijek031.com smilea onda zid plača osijek031.com smile

Naše gradske glave bar su tu patriotski, oni (nije 100%) piju osiječko osijek031.com smile a ovako sa strane chivas, jer oni zavrijede najbolje (bar si oni misle)...

_________________
Evo ti ga na osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: