Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Novi park za rekreaciju na lijevoj obali

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
malecka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1383
Lokacija: stol...i stolica..na tavanu desno pored dnevne sobe
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.08.2007. 13:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sve su to lijepa obećanja...al kako smo se već svi navikli na to, obećanja koja se rijetko kad ostvare--- staza za brzo hodanje'?? ajme...

_________________
I felt every ounce of me screaming out,
But the sound was trapped deep in me osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.08.2007. 21:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma jooooooooj Sad nadam se da je samo izborna spika.... tamo sam prilično često i baš volim što je tako kako je.
za šetnju, trčanje i vožnju bicikla je savršeno... poneko drvo i trava, šta ćeš bolje... ne volim kad moraju baš sve "kultivirati", osijek je poseban i jedinstven baš zato što 200 m od najužeg centra ima trim-stazu, šumarak i to zelenilo.... ne želim da ga mijenjaju, ne želiiiiiim Crying or Very sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
duje
Offline
Avatar

Ukupno postova: 348
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.08.2007. 15:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

catcloe mislim da si krivo shvatila, nitko ne bi dirao u trim stazu vec u onaj nabacani pijesak na putu ka ZOO. welcome back, nadam se da si se odmorila na godisnjem

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.08.2007. 9:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

duje je napisao/la: ›
catcloe mislim da si krivo shvatila, nitko ne bi dirao u trim stazu vec u onaj nabacani pijesak na putu ka ZOO. welcome back, nadam se da si se odmorila na godisnjem

ma znam, znam. mislila sam na oba ta mjesta. volim ih i često sam tamo i volim ih baš takve kakvi jesu. samo to.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
diva
Offline
Avatar

Ukupno postova: 623
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.08.2007. 8:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

brzo hodanje-ma tko to radi. Možda je to za Đapića da konačno počne mršaviti, samo neće biti mjesta za šetače iz suprotnog smjera.
Dakle veću glupost nisam čula vezano za osknavljenje prirode koja u ovom obliku pruža svima koji žele svaki oblik rekreacije ako hoće osim dovoljno biciklističkih staza. Evo opomenuli me jer vozim trotoarom. A gdje da idem?
Bože, brzo hodanje, pa to radim samo u zloj sreći potrebe za WC-om.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: