Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



prvi put...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
kvakica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 339
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.08.2007. 8:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Imala sam 18 godina i bila mi je to prva ljubav. Bilo je ok. Boljelo je ko sam vrag prvih pet minuta, kasnije je bilo ok. I dan danas mi je drago što sam, za razliku od svojih legica, to napravila s prvom ljubavi i dugogodišnjim dečkom. Bilo je i meni i njemu prvi puta.


Zadnja promjena: kvakica; 10.08.2007. 9:02; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Kad jednom ljubavi dodje kraj, slabići kukaju, energični smjesta pronađu novu ljubav, a pametni su je vec odavno imali u rezervi.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
---s
Offline
Ukupno postova: 221
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.08.2007. 1:56 
Naslov:  Re: prvi put...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Razz


Zadnja promjena: ---s; 13.10.2008. 18:00; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ivan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 575
Lokacija: Retfala
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.08.2007. 10:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sister je napisao/la: ›
a ja sam se ponosila....htjela bi ponovo taj osjećaj čistoće..aah.....ali kad sam već nečista....želim se jaako zaprljati.. Twisted Evil


hm dobar koncept za neku reklamu za ariel... ti u zamracenoj prostoriji, iza tebe svijetlo tako da se vide samo konture tijela a lice ne, kao mistika ovo ono.. i recitiras... malo da se makne ciljna skupina potencijalnih kupaca sa zena na muskarce... pa da muski pocnu kupovati ariel
Very Happy

_________________
"Jazz is the last refuge of the untalented. Jazz musicians enjoy themselves more than anyone listening to them does."
Tony Wilson, R.I.P.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Isis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1211
Lokacija: In Fiction
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.08.2007. 13:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bili u vezi, ja 17, ona starija godinu dana i iskusnija, bilo jako dobro i opušteno, navečer nekoliko puta i za dobro jutro nekoliko puta...
Da, imao sam prilično sreće za prvi put. Very Happy
Nije ni čudo zašto uvije tražim stariju. Smile
Znaju šta hoće, ne mora ih se dadiljati, stoje čvršće na nogama...stara koka, dobra juha. Cool

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Drobimir
Offline
Avatar

Ukupno postova: 32
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.08.2007. 15:18 
Naslov:  Re: prvi put...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bila je proljetna večer i bili smo sami kod mene,ali sam se nešto "uzjebo" (vjerovatno krivi izraz) i potencija me iznevjerila.Neki kažu da im se to nije nikad desilo,a meni odmah prvi put...čovječe,koji bed.No kad smo se ujutro probudili,potpuno druga priča, bilo je organa po cijeloj sobi.Tako da je meni prvi put u stvari bio drugi put.A usput sam skonto da sam više jutarnji tip.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.08.2007. 19:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Imala sam 16. I ja sam bila zaljubljena u njega (bar sam to mislila) al on u mene nije. Tako sam ja mislila da smo i u vezi. Al nismo bili - to je on mislio. I tako se i to dogodilo. Bilo je bez veze.. Nije me bolilo ali nisam zapravo ništa ni osjećala. Nikakvo veliko uzbuđenje ili strast.. On je to jednostavno odradio a ja sam se osjećala jadno nakon toga. Još jadnija kad sam saznala da je frendovima sve ispričao i da mu je to bio zapravo jedini cilj.. No kako vrijeme prolazi, prođe i to.. Zapravo to ni ne računam za prvi put.. Za prvi put računam jednu večer godinu dana kasnije i onoga koji je te večeri učinio sve da me opusti i pokaže mi barem dio onoga u čemu danas uživam..

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.08.2007. 23:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

18 godina... iz nekakve znatiželje... tjedan dana prije tog ona čeprkala po mom novčaniku i našla gumicu te se slatko nasmijala... par dana nakon otkrića smo bili u WCu Galerije ali su nas omeli (5 sekundi treba za oblačenje, hehe)... uglavnom, taj dan je došao kad smo se kupali na kopici i malo smo se zanijeli u bazenu, ona žicala od legice ključeve stana ali stan je bio daleko pa smo ošli u dravu... hladnu dravu... ako ne računam ometanja ljudi koji su išli do broda, psa koji je došao do nas i njuškao, bakice koja je došla za psom otprilike je trajalo nekih sat vremena ali uspješno privedeno kraju... smiješno je bilo to što su nas par ljudi vidjeli i kad smo se vraćali do bazena onak su se lagano smiješili i pogledom nas šprdali, ko da nikad nisu vidjeli takvu akciju... žao mi je samo što nije bilo na boljem mjestu jer nas je skoro voda odnijela, a ja drhto cijelo vrijeme...

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.08.2007. 10:29 
Naslov:  Re: prvi put...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Drobimir je napisao/la (Pogledaj post): › bili smo sami kod mene,ali sam se nešto "uzjebo" (vjerovatno krivi izraz) i potencija me iznevjerila.Neki kažu da im se to nije nikad desilo,a meni odmah prvi put...čovječe,koji bed.


joooj to se i meni dogodilo prvi put...koja bedara.....a i njoj i meni je bilo prvi put da cemo se seksati Embarassed Embarassed Embarassed ......
al zato nakon prebrođene neugodne sutuacije hmmmmmm bilo je veselo Laughing
trudio sam se biti sto njezniji i mislim da sam uspio u tome...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Drobimir
Offline
Avatar

Ukupno postova: 32
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.08.2007. 10:55 
Naslov:  Re: prvi put...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PsychoSoldier je napisao/la (Pogledaj post): › joooj to se i meni dogodilo prvi put...koja bedara.....a i njoj i meni je bilo prvi put da cemo se seksati Embarassed Embarassed Embarassed ......
al zato nakon prebrođene neugodne sutuacije hmmmmmm bilo je veselo Laughing
trudio sam se biti sto njezniji i mislim da sam uspio u tome...

Pa da Mr.Calavera, srećom imamo mi i drugih sredstava osim falusa, iako priznajem da je ovaj ipak najefektniji.

_________________
Jednom sam tako šetao i naišao na sebe. Pitao sam se: "Da li znaš kuda ideš? "A ne, ti znaš." osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nosorog
Offline
Ukupno postova: 13
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.08.2007. 21:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

moje prvo sex iskustvo nije bilo jebanje nego masturbacija. stanovao sam kod bake a preko puta tog naseg stana zivela je devojka koja je od mene bila starija sedam godina. ja sam imao mislim 14. uvek je ona dolazila sedela ppored mene na krevetu, pricala o svemu i svacemi i polako me uvodila u stanjje da mislim o njoj. jedne veceri moja baka ode kod njenih roditelja a ona dodje kod mene i sedne pored mene na krevet ode zakljuca vrata i vrati se kao da zapali cigaretu da je njeni ne bi videli ako slucajno dodju. i tako vrlo brzo me namamila na temi imas simpatiju devojku da li sam zaljubljen a onda bez ijedne reci ugasila svetlo stavila moju ruku na svoju ribu, bilo je leto skinula mi pantalone i pocela da mi ga drka. u to vreme sam poceo i da masturbiram. ona je to radila tako dobro i sporo da je to trajalo jako dugo. mislim da joj je malo trebalo da ga stavi i u usta ali je odustala. svrsio sam na njenoj majici. ona je izasla, vratila se brzo i pitala. kako je bilo. ja joj rekao super ajde jos. a ona meni polako ne zuri. to se dodgodilo jos jednom mnogo bolje, ali mi nije dala da je kresnem mada je mogla. od tada sam poceo da jurim za suknjama. posle sam se odselio iz tog grada i nikada je nisam video.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.08.2007. 11:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nosorog je napisao/la: ›
moje prvo sex iskustvo nije bilo jebanje nego masturbacija. stanovao sam kod bake a preko puta tog naseg stana zivela je devojka koja je od mene bila starija sedam godina. ja sam imao mislim 14. uvek je ona dolazila sedela ppored mene na krevetu, pricala o svemu i svacemi i polako me uvodila u stanjje da mislim o njoj. jedne veceri moja baka ode kod njenih roditelja a ona dodje kod mene i sedne pored mene na krevet ode zakljuca vrata i vrati se kao da zapali cigaretu da je njeni ne bi videli ako slucajno dodju. i tako vrlo brzo me namamila na temi imas simpatiju devojku da li sam zaljubljen a onda bez ijedne reci ugasila svetlo stavila moju ruku na svoju ribu, bilo je leto skinula mi pantalone i pocela da mi ga drka. u to vreme sam poceo i da masturbiram. ona je to radila tako dobro i sporo da je to trajalo jako dugo. mislim da joj je malo trebalo da ga stavi i u usta ali je odustala. svrsio sam na njenoj majici. ona je izasla, vratila se brzo i pitala. kako je bilo. ja joj rekao super ajde jos. a ona meni polako ne zuri. to se dodgodilo jos jednom mnogo bolje, ali mi nije dala da je kresnem mada je mogla. od tada sam poceo da jurim za suknjama. posle sam se odselio iz tog grada i nikada je nisam video.


potraži ju... i tuži! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.08.2007. 11:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la (Pogledaj post): ›
nosorog je napisao/la: ›
moje prvo sex iskustvo nije bilo jebanje nego masturbacija. stanovao sam kod bake a preko puta tog naseg stana zivela je devojka koja je od mene bila starija sedam godina. ja sam imao mislim 14. uvek je ona dolazila sedela ppored mene na krevetu, pricala o svemu i svacemi i polako me uvodila u stanjje da mislim o njoj. jedne veceri moja baka ode kod njenih roditelja a ona dodje kod mene i sedne pored mene na krevet ode zakljuca vrata i vrati se kao da zapali cigaretu da je njeni ne bi videli ako slucajno dodju. i tako vrlo brzo me namamila na temi imas simpatiju devojku da li sam zaljubljen a onda bez ijedne reci ugasila svetlo stavila moju ruku na svoju ribu, bilo je leto skinula mi pantalone i pocela da mi ga drka. u to vreme sam poceo i da masturbiram. ona je to radila tako dobro i sporo da je to trajalo jako dugo. mislim da joj je malo trebalo da ga stavi i u usta ali je odustala. svrsio sam na njenoj majici. ona je izasla, vratila se brzo i pitala. kako je bilo. ja joj rekao super ajde jos. a ona meni polako ne zuri. to se dodgodilo jos jednom mnogo bolje, ali mi nije dala da je kresnem mada je mogla. od tada sam poceo da jurim za suknjama. posle sam se odselio iz tog grada i nikada je nisam video.


potraži ju... i tuži! Smile
nemože, imo je već 14 Very Happy

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.08.2007. 21:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sister je napisao/la: ›
kako vam je bilo prvo sexualno iskustvo?
hebanje Fight ili vođenje ljubavi osijek031.com smile ?

ništa od navedenog. bila je teška sprdačina osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.08.2007. 16:05 
Naslov:  Re: prvi put...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

iz jučerašnjeg Glasa:

prvi spolni odnos jednog njemačkog tinejdžerskog para bio je naglo prekinut zbog izbijanja požara u spavaćoj sobi, a mladić i djevojka u panici su goli istrčali na ulicu, piše njemački dnevnik bild. djevojka je htjela napraviti romantičan ugođaj u sobi u potkrovlju kuće s obzirom na prigodu i zapalila je svijeće. međutim, ugođaj je kratko trajao i sobu je zahvatio plamen, a mladi par morao je pobjeći. fotografije golog mladića i djevojke, oboje u dobi od 18 godina, izišle su u novinama, kao i fotografije izgorjelog potkrovlja kuće. šteta je procijenjena na 100 000 eura.
eto, i onda mi nešto kukamo osijek031.com smile

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.08.2007. 19:27 
Naslov:  Re: prvi put...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

volio bih da je moj prvi sex bio zapravo drugi. da reformuliram: prvi put s jednom ženskom je bilo jakoooo loše iskustvo, čak i meni kao muškom, ( Zijev) a drugo s drugom curom je bilo... neopisivo dobro...( osijek031.com smile )

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: