Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zatvara se Opatijska, otvara Reihl-Kirova

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.08.2007. 21:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vidim da čitaš samo ono što ti paše. Da, na divaltovoj je posađeno drveće ali su šahtovi iznad razine ceste. Kad furaš Bic lako padneš.
Možda kad netko pogine shvatit češ što sam mislio. Isto je s kružnim tokom na Đakovštini. Kad su radili prugu do Mačkamame bio je raskopan, pa su ga nanovo raskopali par mjeseci kasnije kad su mijenjali magistralni cjevovod i neki ventil. Evo sada svakom kažem: Kad mijenjate asfalt promijenite i ventile. Neka kopaju ali popizdim kad moj novac (ja plaćam porez. Za druge neznam) neka budala baca tako da u dva mjeseca kopa, asfaltira, kopa, asfaltira, kopa.....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.08.2007. 22:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

VESP je napisao/la: ›
Sada ce zasaditi drvored kako spada pa cu onda vidjeti sta ce tko imati za reci!!!

pored proširene ceste, nove biciklističke staze živo me zanima gdje misle uglavit još i drvored.
ljudima u kuće?ili na krovove,još bolje.

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.08.2007. 22:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mvarga je napisao/la (Pogledaj post): › Vidim da čitaš samo ono što ti paše. Da, na divaltovoj je posađeno drveće ali su šahtovi iznad razine ceste. Kad furaš Bic lako padneš.
.


Cemu voziti po cesti pored biciklisticke staze? Rolling Eyes

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
VESP
Offline
Ukupno postova: 285
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 06.08.2007. 23:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

morgan je napisao/la: ›
VESP je napisao/la: ›
Sada ce zasaditi drvored kako spada pa cu onda vidjeti sta ce tko imati za reci!!!

pored proširene ceste, nove biciklističke staze živo me zanima gdje misle uglavit još i drvored.
ljudima u kuće?ili na krovove,još bolje.
DAAA!!! U kuce!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
VESP
Offline
Ukupno postova: 285
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 06.08.2007. 23:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mvarga je napisao/la: ›
Vidim da čitaš samo ono što ti paše. Da, na divaltovoj je posađeno drveće ali su šahtovi iznad razine ceste. Kad furaš Bic lako padneš.
Možda kad netko pogine shvatit češ što sam mislio. Isto je s kružnim tokom na Đakovštini. Kad su radili prugu do Mačkamame bio je raskopan, pa su ga nanovo raskopali par mjeseci kasnije kad su mijenjali magistralni cjevovod i neki ventil. Evo sada svakom kažem: Kad mijenjate asfalt promijenite i ventile. Neka kopaju ali popizdim kad moj novac (ja plaćam porez. Za druge neznam) neka budala baca tako da u dva mjeseca kopa, asfaltira, kopa, asfaltira, kopa.....
Lega,ako neko tumaci kako mu pase to si onda ti!Ja vidim da tebe treba postaviti na neko odgovorno mjesto da nam pokazes kako se to radi!A mogli bi i Blofelda instalirat negdje!Bili bi tim,kao Djapic i Glavas!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
VESP
Offline
Ukupno postova: 285
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 06.08.2007. 23:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="Rajnus"]
mvarga je napisao/la (Pogledaj post): › Vidim da čitaš samo ono što ti paše. Da, na divaltovoj je posađeno drveće ali su šahtovi iznad razine ceste. Kad furaš Bic lako padneš.
.


Mi pricamo o drvecu ,a on o sahtovima!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: