Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Karlo Bartolec: Hvala navijačima koji su nam bili podrška

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65694
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.08.2021. 12:57 
Naslov:  Karlo Bartolec: Hvala navijačima koji su nam bili podrška
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Karlo Bartolec bio je jedan od najistaknutijih pojedinaca u pobjedi Osijeka protiv Rijeke. Asistent za pobjedonosni pogodak Ramona Miereza, ali i neumorni trkač po desnoj strani s koje je uputio pregršt ubačaja.

Od početka smo pokazali da smo bolja momčad, ušli smo u utakmicu onako kako smo se dogovorili u svlačionici. Čestitam momčadi, svaki je dao maksimum i zasluženo smo pobijedili. Hvala i navijačima što su koji su nam bili podrška, čestitam i njima na ovoj pobjedi. Kada se igraju derbiji potrebni su nam navijači, oni su naš 12. igrač i mislim da su i oni danas pobijedili utakmicu, rekao je Karlo Bartolec

Po nove bodove

Igra na bočnim pozicijama sada je forte Bijelo-plavih, s Bartolecom, Milošem, Bočkajem i Jurčevićem trener Nenad Bjelica ima širok izbor.

Sretan sam zbog asistencije, bila je to fantastična završnica Miereza. Nadam se da će se nastaviti moj doprinos u tom smjeru i da ćemo nastavljati osvajati tri boda. Na žalost, ispali smo iz konferencijske lige, ali igrali smo čvrsto i protiv Rijeke pokazali da smo dobra momčad, skupili glave i uzeli sva tri boda u derbiju. Sada se okrećemo Istri 1961 i idemo po nove prvenstvene bodove.



Tekst: NK Osijek
Foto Ivana mandić/Foto-arhiv031

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: