Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kako istrijebiti narodnjake u Osijeku???

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
lejla
Offline
Avatar

Ukupno postova: 69
Lokacija: osk
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.07.2007. 22:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): ›
Kostur je napisao/la: ›
Treba zabraniti KLASICNU glazbu. U skole uvesti Cecu, Gocu i takve neke cajke a iz knjiga izbaciti Beethovena, Mozarta i ostale "apstraktne" likove.

Da vidis kako bi klinci za 2 godine dilali "Na lijepom plavom Dunavu" u MP3-u po hodnicima. Q-Club bi morao dovesti cijeli orkestar HRT-a i Bečke dječake Smile

Ono sto je "zabranjeno voce" je uvijek interesantnije.

hahaha dobra fora... krenule tebe ideje večeras Smile

odlično,ima logike...svaka čast Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
flatline
Offline
Avatar

Ukupno postova: 139
Lokacija: dno Drave ispod željezničkog mosta
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.08.2007. 9:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

automatskim oružjem, velikog kalibra ...postavljenim na rafalnu paljbu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.08.2007. 10:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Malo-malo se pojavi tema vezana uz narodnjake i nekakve borbe/osvete/destrukciju.

Hm, mozda je moja perspektiva blagoslovljena, ali ja cajku nisam cuo eonima, niti je taj polusvijet imao bilo kakvog doticaja s mojim. Najblizim susretom harmonikaske vrste moze se smatrati kakav coban koji otpanji cajku i otvori sve prozore u svom golfu ili kadettu. Dobro, i to sto otvorim sve moguce oci po tijelu dok prolazim pored onih kreatura niskoprofilnih cela u Tvrdji, na putu od Big Bena to Tufne i vice versa.

Ako se netko vec zeli boriti protiv cajki, najbolja metoda borbe je edukacija. Opca edukacija, prvo sebe, pa onda i ljudi oko sebe.

Cajke su posljedica odredjenog lifestyle-a, nacina razmisljanja i sustava vrijednosti. Prije par godina je to bilo manifestirano kao "Radiceva", danas su to cajke, sutra ce biti nesto trece.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bekemen
Offline
Ukupno postova: 24
Lokacija: U komšiluku...
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.08.2007. 11:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ako se netko vec zeli boriti protiv cajki, najbolja metoda borbe je edukacija. Opca edukacija, prvo sebe, pa onda i ljudi oko sebe.


Leteci mungos mudro zbori, a evo i dokaza: http://antiturbofolk.blog.hr/

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.08.2007. 11:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
Cajke su posljedica odredjenog lifestyle-a, nacina razmisljanja i sustava vrijednosti. Prije par godina je to bilo manifestirano kao "Radiceva", danas su to cajke, sutra ce biti nesto trece.


Moglo bi se nazvati točnom definicijom. Hrpa djece ide na cajke jer društvo ide tamo, što će reći da se na neki način ne žele izdvojiti iz "većine". Činjenica je da je život lakši tako, ali treba imati želudac.
Tako je bilo i s Radićevom, gdje su svi morali biti viđeni.

Edukacija jeste neko rješenje, ali je pitanje tko bi proveo edukaciju i rekao što je dobro a što loše jer opet svi moraju imati pravo izbora.

Ignoriram cajke. Kao da ne postoje. Što više pričamo o njima, dajemo im veću važnost. A zašto?

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
malecka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1383
Lokacija: stol...i stolica..na tavanu desno pored dnevne sobe
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.08.2007. 11:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="DanicaV"]
Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ignoriram cajke. Kao da ne postoje. Što više pričamo o njima, dajemo im veću važnost. A zašto?


slažem se...ali nije ih baš lako ignorirati kad bilo gdje da se okrenem stalno to zavijaaaa::::: ja ih ne slušam..nit ću počet s tim.. ko voli nek izvoli sve dok mene ne kolju s tim je sve 5---... Wink Rolling Eyes

_________________
I felt every ounce of me screaming out,
But the sound was trapped deep in me osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
davorccc
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1400
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 01.08.2007. 12:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam za cajke!
Nek se društvo veseli.

_________________
Sranje osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.08.2007. 12:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I ja sam za cajke!

Nek se svi kreteni s kojima ne želim imat posla skupljaju na jednom mjestu, manje će ih bit tamo di ja izlazim! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ivan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 575
Lokacija: Retfala
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.08.2007. 12:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ljudi briga vas sto ostali ljudi nemaju ukusa u glazbi. nek se zabavljaju pa sta. ionako u gradu nema bas nesto kvalitetnih lokala pa nek si ih uzmu sve, pa ce se stvoriti nezadovoljna masa a s time i trziste za neki malo kvalitetniji altronativniji lokal jel.

_________________
"Jazz is the last refuge of the untalented. Jazz musicians enjoy themselves more than anyone listening to them does."
Tony Wilson, R.I.P.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.08.2007. 12:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zgodno zvuči, ali kretena ima neovisno o glazbenom ukusu ili neukusu. Od njih se nećeš tako obraniti...... Rolling Eyes

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.08.2007. 12:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›

Ako se netko vec zeli boriti protiv cajki, najbolja metoda borbe je edukacija. Opca edukacija, prvo sebe, pa onda i ljudi oko sebe.


Upravo tako, slažem se i sa kolegom bekemenom. Treba početi od sebe, pa onda na druge ljude prijeći. Primjerice: autosugestijom si utuviti u glavu kako su cajke zlo svih zloova na ovome sviejtu, kako one nemaju nikakvu umjetničku vrijednost i slično. Nakon što sam spoznaš navedeno, onda svim prijateljima namjerno danonoćno puštaš (recimo preko mobitela) sve najbolje hitove folka od tako 1929. do 1934. Nakon toga slijedi faza ispitivanja osobe koju želimo odreći od folka uz neizostavno škripanje balonima ili pokazivanje male djece u Somaliji kako gladuju dok im Ceca pjeva na repeat. Učini ovu turu dok se osoba ne izliječi.
Ili jednostavno odustati od borbe i postati poput svih robova mode koja trenutačno vlada, dakle ako ćelavac u mercedesu sluša cajke (u biti nemora biti ćelavac, može imati i malo kose i izgledati poput običnog tipa...) budimo poput njega. možda se i mi tada ošišamo na ćelavo. (mercedes je dodatna oprema).

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.08.2007. 13:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A moguće rješenje je i izbjegavanje mjesta gdje ne sviraju cajke. Iako se čini da je takvih mjesta malo, ima ih još, samo se treba maknuti malo dalje od Tvrđe.

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bekemen
Offline
Ukupno postova: 24
Lokacija: U komšiluku...
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.08.2007. 13:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

treba otić u šumu meditirat...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.08.2007. 13:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo ovako.. obožavam rock, odrasla sam uz dire straitse i dylana. rezala vene na bon jovija i alice coopera. obožavam i zvuke mekog punka - hladno pivo ili gužva u 16ercu.
hip hop isto volim jako, najviše zbog zaraznog ritma, jer sam se godinama bavila plesom, a ples mi je jedna od dražih stvari u životu.
do prije nekog vremena nisam mogla podnijeti čak ni tamburicu, a kamo li cajke...
ali posljednjih godina se nešto promijenilo i više nemam baš ništa protiv jednog ili drugog. ne u smislu da ih želim slušati u autu ili kod kuće, ali da jednom tjedno mogu zaći u koktel ili q, mogu. i bude mi dobro.
e sad... zašto je to tako, još uvijek ne znam. mislim da ima veze s tim što su to neka od rijetkih mjesta u gradu na kojima svi plešu a nitko ne pozira, gdje je totalni raspašoj i gdje - zamisli - te nitko ni zbog čega ne osuđuje.
neko vrijeme sam se brinula za svoj ukus, pa čak i zdrav razum, kad sam shvatila da mi se to sviđa, a onda sam pričala s likom iz tattve, čovjekom koji se kuži u glazbu i svira nešto što s cajkama nema baš nikakve veze. on mi je rekao nešto slično onome što sam i sama pomislila - dobra zajebancija, dobro kreveljenje, ples, dernek i sevdah... eto.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.08.2007. 13:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i postići astralnu projekciju...
otputovati na mjesta gdje čovječanstvo još nije stupilo...
Tamo, gdje nema narodnjaka... i gdje djeca iz Somalije imaju što jesti...

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: