Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ponuda za volontiranje u Njemačkoj na godinu dana

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Nandino
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5431
Lokacija: redakcija portala Osijek031.com
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.07.2007. 17:16 
Naslov:  Ponuda za volontiranje u Njemačkoj na godinu dana
13.08.2007. 17:15
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dječji vrtić "Ida Vogeler-Seele", za djecu s hedikepom, iz Nordhausena, u Njemačkoj, raspisao je natječaj za primanje jednog EVS volontera na period od godine dana. Početak službe je 1. rujna 2007., a rok za primanje aplikacija zainteresiranih je ponedjeljak 13. kolovoza 2007. Osoba koja se želi uključiti u ovaj projekt treba voljeti djecu, imati barem osnovno znanje iz pedagogije (nije uvjet), imati strpljenja i razumjevanja za djecu s hendikepom te imati želju za ozbiljan rad s njima. Rad u vrtiću zahtjeva motiviranost, iskrenost, kreativnost, otvorenost za nove ideje, timski rad i sposobnost stvaranja povjerenja i komunikacije s hendikepiranom djecom.

Poželjan je interes volontera za glazbom i/ili športom. Također, potrebno je barem osnovno poznavanje njemačkog jezika, zbog komunikacije sa djecom i osobljem vrtića.

Više informacija o samom projektu te aplikacijski formular možete pronaći na ovdje.

Također, kako nas obavještava Damjan Radić, dopredsjednik osječkog Youth Centre for non-formal education (CnC), došlo je do promjene njihove web adrese, tako da nova glasi www.cnc.hr

_________________
Fight
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ed Wood
Offline
Avatar

Ukupno postova: 144
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.08.2007. 9:58 
Naslov:  Re: Ponuda za volontiranje u Njemačkoj na godinu dana
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Homer Simpson: Marge, volontiranje je za levate. Jel ti znaš da ti volonteri ne dobiju ništa plaćeno, da rade za džabe? Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
malecka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1383
Lokacija: stol...i stolica..na tavanu desno pored dnevne sobe
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.08.2007. 11:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja bi išla an to ali imam par problema u 8 i 9 mjesecu koje moram sredit..tako da niš od toga... jebiga

_________________
I felt every ounce of me screaming out,
But the sound was trapped deep in me osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.08.2007. 14:42 
Naslov:  Re: Ponuda za volontiranje u Njemačkoj na godinu dana
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tko želi bespla čuvati tuđu djecu može to i u OS. I to djecu bez posebnih potreba.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: