Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



vjernost vs. prevara

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Ivan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 575
Lokacija: Retfala
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.08.2007. 15:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

opcenito najgluplja izlika ikad za bilo sta je: dan poslije pijanstva - "ma ne sjecam se niceg".
da da da.

_________________
"Jazz is the last refuge of the untalented. Jazz musicians enjoy themselves more than anyone listening to them does."
Tony Wilson, R.I.P.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wastedbass
Offline
Avatar

Ukupno postova: 273
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.08.2007. 15:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ivan je napisao/la (Pogledaj post): › opcenito najgluplja izlika ikad za bilo sta je: dan poslije pijanstva - "ma ne sjecam se niceg".
da da da.


da znam ali recimo da ja to mogu vjerovati prepustis se trenutku prije kad si pod alkoholom nego kad nisi eto samo zbog toga Evil or Very Mad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Korina
Offline
Avatar

Ukupno postova: 416
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.08.2007. 15:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma popustiš čemu????????? ako mi se netko ne sviđa kad sam trijezna, nema šanse da će mi se svidjeti kad sam pijana!!!!!!!!! zar u pijanstvu padaju kriteriji? i ako znaš da se ničega kao nećeš sjećati, zašto to onda uopće radiš??? alkohol nije izgovor..
zašto ljudi uvijek traže neki izgovor?? zašto jednostavno ne priznati grešku??! opet se svodi na iskrenost, koje u tom slučaju nema..
da se ljudi malo više kontroliraju, pola sranjaj na ovom svijetu ne bi bilo...

_________________
dobro, gdje je taj kulen? osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sheila
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1036
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.08.2007. 15:37 
Naslov:  Re: vjernost vs. prevara
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wastedbass je napisao/la: ›
Ivan je napisao/la (Pogledaj post): › opcenito najgluplja izlika ikad za bilo sta je: dan poslije pijanstva - "ma ne sjecam se niceg".
da da da.


da znam ali recimo da ja to mogu vjerovati prepustis se trenutku prije kad si pod alkoholom nego kad nisi eto samo zbog toga Evil or Very Mad



složila bih se,normalno da niko ne vjeruje kad netko kaže nesjećam se ničega jer onda pobogu ne bi znao/la da jee prevario/la...
dobro ugl... Wink kad nekog prevariš na kraju krajeva shvatiš da izlike nisu uopće bitne bitno je što osjećaš nakon prevare i koliko si se spreman/na promijeniti zbog toga...učinjeno je učinjeno....iskreno sam taj čin nakon što se učini prestaje biti u prvom planu,tek onda do izražaja dolazi čvrstoća veze,ljubav,razumijevanje,logika...bla bla..ovisi koliko koji par ima čega i koliko je u takvim situacijama spremnij malo više koristiti razum nego osjećaje...

uostalom alkohol smanjuje u tijelu određenu količinu testosterona,povećava razinu estrogena,dovodi do naglih promjena raspoloženja koje su najčešći uzrok svađa,prekidda i ostalih sranja koje se mogu iskoristiti uz to,smanjuje libido,dovodi do impotencije...
Pijenje alkohola utječe na gubitak koncentracije, donošenje (loših) odluka, usporavanje refleksa, teškoće s pamćenjem i iskrivljavanje percepcije...
Alkohol smanjuje strahove i neke "kočnice" u mozgu i tako definitivno utječe i na donošenje odluka, možeš lakše uspostavljati kontakt s ljudima oko sebe i opustiti se

tako da kad mi neko kaže bio sam pijan ok,razumijem....sad mi još samo mora uspijeti dokazati neke druge stvari na području osjećaja Rolling Eyes
normalno povrijeđenost ostaje ali čisto iz ljudskog egoizma,jer kako je neko mogao to nama napravit mi s tu osobu toliko volimo i toliko joj damo a nama neko to napravi..čisti egoizam kad oguliš sve sa strane..u tim trenucima zaboravljamo svoje pogrješke,svoje propuste i sve što je nama oprošteno...ne pokušavamo se staviti u poziciju te druge osobe...mislim zašto nekom ne bi moglo biti stvarno žao,i zašto neko ne bi mogao zaslužiti drugu priliku,normalno da će posljedica biti i da će se za povjerenje namučiti...ali to se zove ljubav ja mislim...
samooo toga ponestaje u današnje vrijeme,svi postaju liberalniji (gdje ne treba),razumniji (kad ne treba)..itd...itd...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Korina
Offline
Avatar

Ukupno postova: 416
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.08.2007. 15:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

onda blago svima vama kada vam partneri/ce idu van i konzumiraju alkohol..svaki put ste potencijalno prevareni..ionako se nitko ničega ne sjeća...svašta...

_________________
dobro, gdje je taj kulen? osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sheila
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1036
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.08.2007. 15:43 
Naslov:  Re: vjernost vs. prevara
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Korina je napisao/la: ›
ma popustiš čemu????????? ako mi se netko ne sviđa kad sam trijezna, nema šanse da će mi se svidjeti kad sam pijana!!!!!!!!! zar u pijanstvu padaju kriteriji? i ako znaš da se ničega kao nećeš sjećati, zašto to onda uopće radiš??? alkohol nije izgovor..
zašto ljudi uvijek traže neki izgovor?? zašto jednostavno ne priznati grešku??! opet se svodi na iskrenost, koje u tom slučaju nema..
da se ljudi malo više kontroliraju, pola sranjaj na ovom svijetu ne bi bilo...


nije istina očito se nisi nalazila u nekim situacijama...nikad ti se ne sviđa fizički samo jedna osoba..to je za početak ne moguće..razlika je u osjećajima....kriteriji ne padaju pada ti koncentracija i percepcija tih istih kriterija....uostalom niko ne zna da se neće ničeg sjećati..alkohol nije izgovor..to sam dolje i napisala samo malo umotano.....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sheila
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1036
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.08.2007. 15:46 
Naslov:  Re: vjernost vs. prevara
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Korina je napisao/la: ›
onda blago svima vama kada vam partneri/ce idu van i konzumiraju alkohol..svaki put ste potencijalno prevareni..ionako se nitko ničega ne sjeća...svašta...



polako polako Wink nećemo tako...nikko nije rekao da se niko ničega uvijek ne sjeća...nego je ono objašnjenje moje....čisto u slučaju da se ne sjeća Wink nećemo sad ni biti krajnje primitivni....to se odnosi na ovo blago vama nama kad nam partneri partnerice konzumiraju alkohol.... Rolling Eyes Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ivan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 575
Lokacija: Retfala
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.08.2007. 15:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sheila je napisao/la: ›
Korina je napisao/la: ›
onda blago svima vama kada vam partneri/ce idu van i konzumiraju alkohol..svaki put ste potencijalno prevareni..ionako se nitko ničega ne sjeća...svašta...



polako polako Wink nećemo tako...nikko nije rekao da se niko ničega uvijek ne sjeća...nego je ono objašnjenje moje....čisto u slučaju da se ne sjeća Wink nećemo sad ni biti krajnje primitivni....to se odnosi na ovo blago vama nama kad nam partneri partnerice konzumiraju alkohol.... Rolling Eyes Very Happy


mislim da je nocna mora svake zene bit sa prometnim policajcem, zamisli ti to... svako malo bi morala piriti...

_________________
"Jazz is the last refuge of the untalented. Jazz musicians enjoy themselves more than anyone listening to them does."
Tony Wilson, R.I.P.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sheila
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1036
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.08.2007. 15:58 
Naslov:  Re: vjernost vs. prevara
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ivan je napisao/la: ›
sheila je napisao/la: ›
Korina je napisao/la: ›
onda blago svima vama kada vam partneri/ce idu van i konzumiraju alkohol..svaki put ste potencijalno prevareni..ionako se nitko ničega ne sjeća...svašta...



polako polako Wink nećemo tako...nikko nije rekao da se niko ničega uvijek ne sjeća...nego je ono objašnjenje moje....čisto u slučaju da se ne sjeća Wink nećemo sad ni biti krajnje primitivni....to se odnosi na ovo blago vama nama kad nam partneri partnerice konzumiraju alkohol.... Rolling Eyes Very Happy


mislim da je nocna mora svake zene bit sa prometnim policajcem, zamisli ti to... svako malo bi morala piriti...


e bome i on bi pirio... osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wastedbass
Offline
Avatar

Ukupno postova: 273
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.08.2007. 16:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hehe koja rasprava heh ja sam samo rekao da alkohol moze utjecati na razinu kontrole nije izlika nikada za prevaru ali mislim da nema nista gore od cuti da te netko svjesno i sa zeljom prevario heheh Wink salim se prevara je prevara i nema tu sad alkohol droga , trenutak, pogled , dodir , nisam htio itd prevario si nosi se s tim heh

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.08.2007. 19:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wastedbass je napisao/la (Pogledaj post): › hehe koja rasprava heh ja sam samo rekao da alkohol moze utjecati na razinu kontrole nije izlika nikada za prevaru ali mislim da nema nista gore od cuti da te netko svjesno i sa zeljom prevario heheh Wink salim se prevara je prevara i nema tu sad alkohol droga , trenutak, pogled , dodir , nisam htio itd prevario si nosi se s tim heh
znam da se sa fatcatom nemogu uspoređivat jer sam s curom "tek" 3,5 godine. Napisao sam tek jer iako mi odrastamo, završavamo polako ali sigurno faksove, uživamo na morima, i u biti u svim životnim situacijama, imam osjećaj da je svaki dan sve više i više upoznajem. Mišljenja sam da do kraja života ne možeš ni samog sebe do kraja upoznati, a ovako ste zajedno, dvoje vas je, nadopunjavate jedno drugo, pomažete si i postajete jedno drugom glavni oslonci u životima. Jednostavno guramo jedno drugo naprijed. Normalno je da nije uvijek bajno, ali sve što te ne ubije ojača te, i dovoljno mi je uvijek da pomislim na razloge zbog kojih sam sa njom i sva ljutnja odmah nestaje. Što kaže fatcat dovoljno je sjetit se njenog lica kad se ujutro zajedno budite i taj trenutak automatski pobjeđuje sve ono manje lijepo. Iz navedenog mislim da je jasan moj stav o varanju Very Happy
p.s. kad se dogodi monotonija u vezi uvijek je jedno od rješenja eksperimentiranje u sex life-u Cool

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
malecka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1383
Lokacija: stol...i stolica..na tavanu desno pored dnevne sobe
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.08.2007. 20:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

svaka čast mladjo....
Mladjo je napisao/la: ›
znam da se sa fatcatom nemogu uspoređivat jer sam s curom "tek" 3,5 godine. Napisao sam tek jer iako mi odrastamo, završavamo polako ali sigurno faksove, uživamo na morima, i u biti u svim životnim situacijama, imam osjećaj da je svaki dan sve više i više upoznajem. Mišljenja sam da do kraja života ne možeš ni samog sebe do kraja upoznati, a ovako ste zajedno, dvoje vas je, nadopunjavate jedno drugo, pomažete si i postajete jedno drugom glavni oslonci u životima. Jednostavno guramo jedno drugo naprijed. Normalno je da nije uvijek bajno, ali sve što te ne ubije ojača te, i dovoljno mi je uvijek da pomislim na razloge zbog kojih sam sa njom i sva ljutnja odmah nestaje. Što kaže fatcat dovoljno je sjetit se njenog lica kad se ujutro zajedno budite i taj trenutak automatski pobjeđuje sve ono manje lijepo. Iz navedenog mislim da je jasan moj stav o varanju Very Happy
p.s. kad se dogodi monotonija u vezi uvijek je jedno od rješenja eksperimentiranje u sex life-u Cool

slažem se s tobom.... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

_________________
I felt every ounce of me screaming out,
But the sound was trapped deep in me osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.08.2007. 20:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Korina je napisao/la: ›
onda blago svima vama kada vam partneri/ce idu van i konzumiraju alkohol..svaki put ste potencijalno prevareni..ionako se nitko ničega ne sjeća...svašta...


Hehe, ja i cura smo se više puta ubili ko djubrad... I ničeg se nismo sjećali kad bi se budili na podu/u kadi/na kauču goli... Glavno da ni mene ni nju nije guza boljela!
Dobro da ne voli femdom i nema strap-on... Very Happy Laughing

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
:::Bruno:::
Offline
Avatar

Ukupno postova: 203
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.08.2007. 23:41 
Naslov:  Re: vjernost vs. prevara
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

prevariti nekoga je jako lagano... e sad.. to rade osobe koje su slabe.... ja mogu reči za sebe da sam se jako trudio da postanem osoba kakva sam danas... kao prvo meni se gadi to kad netko nekog vara, ja te osobe gledam sa prezirom .... imam stav da ako si s nekim - budi s tom osobom, a ako ti se jebe okolo prekini postoječu vezu jer ta veza je kurac ako imaš potrebe za drugima ... prevaru nebi mogao oprostiti jer bi pogazio sam sebe time... šta ću se ja truditi da budem bolja osoba ako su drugi prema meni odvratni!? nema smisla osim što ću ja biti "drugačiji" ali i budala... tako da ću u vezu ulagati koliko god mogu... trenutno sam u vezi oko 3 mj s curom koja ima iste stavove kao i ja i predobro nam je, jedno drugo upotpunjujemo i drago mi je da sam ju upoznao, jer ona mi nije samo "cura" nego mi je od početka i prijateljica, što je meni jaakoo važno! dosta ljudi nema takav stav da neče varati i oni su meni "prazni", meni je to odvratno i nedo bog da ja ikad postao takav, a i truditi ću se da nebude tako Cool

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
odbojkashica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 103
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.08.2007. 23:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

:::yElloW::: je napisao/la: ›
kao prvo meni se gadi to kad netko nekog vara, ja te osobe gledam sa prezirom .... imam stav da ako si s nekim - budi s tom osobom, a ako ti se jebe okolo prekini postoječu vezu jer ta veza je kurac ako imaš potrebe za drugima ... prevaru nebi mogao oprostiti jer bi pogazio sam sebe time... šta ću se ja truditi da budem bolja osoba ako su drugi prema meni odvratni!? nema smisla osim što ću ja biti "drugačiji" ali i budala... tako da ću u vezu ulagati koliko god mogu...


potpisujem

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: