Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



NK Osijek otkupio ugovor Ramona Miereza

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Online
Avatar

Ukupno postova: 65672
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.05.2021. 12:19 
Naslov:  NK Osijek otkupio ugovor Ramona Miereza
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ramon Mierez i službeno ostaje Bijelo-plavi! NK Osijek je izvijestio Alaves da će aktivirati opciju o otkupu Mierezovog ugovora što je bio preduvjet da ranije dogovorena suradnja do 2024. godine postane pravovaljana. Mierez je u četvrtak napunio 24 godine i postao igrač za kojeg je plaćena najveća odšteta u klupskoj povijesti. Ne slučajno, jer Mierez je ovakvo ulaganje opravdao svojim doprinosom na travnjaku.

- Zahvalio bih se prvenstveno vlasnicima koji su donijeli odluku da se otkupi Ramona Miereza. On nas je svojim igrama, golovima i ponašanjem natjerao da otkupimo njegov ugovor i da bude naš član iduće tri godine. Sretni smo zbog svega što je ostvario, on je momčadski igrač koji daje cijelog sebe u svakom treningu i na svakoj utakmici i apsolutno zaslužuje ovo što mu se događa – rekao je Nenad Bjelica koji je istaknuo da već sada postoje mnogi upiti za Miereza.

- O upitima za Miereza u ovom trenutku ne razmišljamo. Ramon se u Osijeku jako dobro osjeća, prije dva, tri dana kroz razgovor sam mu rekao našu odluku da otkupimo njegov ugovor i zadržimo ga što je duže moguće. U slučaju da dođe neka nemoralna ponuda za njega i za nas onda će klub o tome odlučiti što će se dalje događati. Ali to mora biti ponuda na razini njegovih igara i golova koje je postigao ove sezone – poručio je Bjelica.

Zadovoljstvo što je postao igrač Osijeka iskazao je i sam Mierez.
- Moram reći da sam sretan što je Osijek otkupio moj ugovor. Ovdje sam odlično prihvaćen, svi paze na mene, a najviše od svega mi znači što smo moja obitelj i ja sretni u Osijeku. Svakom igraču je najvažnije da se dobro osjeća u klubu u kojem igra i da se obitelj dobro osjeća u gradu u kojem živi. Meni je ovdje lijepo, mislim da sam se dobro uklopio u klub i ono što predstavlja, a drago mi je što na tome mogu uzvratiti golovima – rekao je Mierez koji će u preostala dva kola braniti vodeće mjesto na prvenstvenoj ljestvici strijelaca.

- Biti najbolji strijelac za mene bio bi lijep doseg i velika satisfakcija. To je rezultat svakodnevnog rada koji ti omogućava da na utakmici budeš na sto posto. Želja mi je na svakoj utakmici pomagati suigračima i čini me sretnim što sam zajedno s njima napravio mnoge dobre stvari za Osijek – poručio je Mierez.





Tekst i foto: NK Osijek

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: