Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kino Urania [6.-12.5.2021.] [program]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65431
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.05.2021. 16:06 
Naslov:  Kino Urania [6.-12.5.2021.] [program]
Od 06.05.2021. 16:00 do 12.05.2021. 15:59 (uključivo)
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bogate projekcije Kinematografa u Kinu Urania čekaju na vas, a što je u ponudi pogledajte u tekstu niže...

Cijena ulaznica za redovite repertoarne iznose 30 kn, dok uz predočenje studentske ili umirovljeničke iskaznice karte možete kupiti po cijeni od 25 kn. Ulaznica za grupe od 10 i više osoba iznose 17 kn po osobi. Za obiteljski dan srijeda i dječje vikend matineje ulaznice iznose 25 kn za sve gledatelje. Na ulaznice nema nikakvih dodataka neovisno o trajanju filma, načinu kupnje ili rezervacije ulaznice i sl.

Ulaznice možete rezervirati klikom info[at]kinematografi-osijek[dot]hr

Skriveno: 
Dragi gledatelji, kišne šume Amazone su jedno od najvrjednijih prirodnih bogatstava svijeta i proizvode petinu kisika koji udišemo. No, svi znamo kako su te šume ugrožene, kao i njihovo autohtono stanovništvo te brojne životinjske i biljne vrste, zbog pohlepne i prekomjerne sječe stabala, ilegalnog iskopavanja, devastirajućih požara i drugih čimbenika. Ainbo- Dobri duh Amazone sinkronizirana je edukativna i ekološka priča puna ljubavi, ispričana iz srca autohtonih ljudi koji su živjeli u amazonskoj prašumi, i njihovoj borbi za zaštitu svoga doma. Ainbo je djevojčica koja se rodila i odrasla u najdubljoj džungli Amazone u selu Colonia. Jednog dana otkrije da je njezina zemlja ugrožena te kreće na put za njezinim spasom, tražeći pomoć od najmoćnije Majke Duha Amazone, Kornjače "Motelo Mama".

Uz crtić Ainbo, premijerno ovaj tjedan možete pogledati i krimi komediju Hollywoodska prevara o dvoje filmskih producenata koji duguju novac mafiji, priliku za spas pronalaze u ostarjeloj filmskoj zvijezdi, čijom bi se smrću na filmskom setu domogli novca od osiguranja, triler prema knjiškom predlošku Oni koji mi žele smrt, s Angelinom Jolie u glavnoj ulozi, o dječaku koji svjedočeći brutalnom ubojstvu postaje jedna od meta i novu francusku dramu redatelja Francoisa Ozona Ljeto 85. u Kino klubu, o sanjivom prijateljstvu na obali Normandije.

Ne propustite pogledati ni najnoviju akciju Guya Ritchieja Dani gnjeva s Jasonom Stathamom u glavnoj ulozi, socijalnu dramu Zemlja nomada koja prikazuje život modernih nomada s izvrsnom Frances McDormand u glavnoj ulozi, dansku crnohumornu dramu Još jedna runda koji propitkuje teoriju da mali postotak alkohola u krvi smanjuje probleme i povećava kreativnost, obiteljsku priču o divnom prijateljstvu desetogodišnje Cecile i ponija Poly i ja te švedski dokumentarac Izbačeni koji odgovara na pitanje zašto si ljudi više ne mogu priuštiti život u velikim gradovima (Kino klub).

S ponosom najavljujemo novo, četvrto po redu, izdanje Festivala poljskih filmova Visla, koji će se u kinu Urania održati od 13.-17. svibnja. Ove godine nas očekuju projekcije 5 probranih suvremenih poljskih naslova u glavnoj dvorani kina te blok kratkometražnih filmova Studija Munk u Kino klubu.

Napominjemo da se svi programi provode uz poštivanje Preporuka Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo za sprječavanje zaraze bolešću COVID-19 tijekom održavanja profesionalnih umjetničkih izvedbi, kulturnih programa i manifestacija: svi prostori se redovno dezinficiraju, smanjen je kapacitet dostupnih sjedala u dvorani, svaki gledatelj bi trebao dezinficirati ruke, zabranjena je konzumacija hrane i pića za vrijeme projekcije, a maske su obavezne u svim prostorijama kina. Hvala na razumijevanju!

Proslavite rođendan u Uraniji i provjerite zašto svi kažu da su kod nas najbolje zabave. Posebne pogodnosti i povoljnije cijene možete iskoristiti uz studentsku, umirovljeničku i NK Osijek iskaznicu te na dječjim matinejama i obiteljskim srijedama (cijena ulaznice 25 kn), uz grupne popuste (cijena ulaznice 20 kn za grupe od minimalno 10 osoba) i poklon vouchere (10 ulaznica za 200 kn).


Četvrtak, 6. svibnja 2021.
17:45 Ainbo: Dobri duh Amazone - Ainbo: Spirit of the Amazon (84 min) PREMIJERA SINK
18:00 Kino klub: Izbačeni - Push (92 min)
19:15 And the Oscar Goes To: Zemlja nomada - Nomadland (107 min)
20:00 Kino klub: Ljeto '85. - Été 85 (90 min) PREMIJERA
21:15 Oni koji mi žele smrt - Those Who Wish Me Dead (100 min) PREMIJERA

Petak, 7. svibnja 2021.
09:30 Resonance Cinema: Back to School: Ainbo: Dobri duh Amazone - Ainbo: Spirit of the Amazon (84 min) SINK
17:45 Poly i ja - Poly (102 min)
18:00 Kino klub: Ljeto '85. - Été 85 (90 min) PREMIJERA
19:30 And the Oscar Goes To: Još jedna runda - Druk / Another Round (117 min)
20:00 Kino klub: Izbačeni - Push (92 min)
21:30 Dani gnjeva - Wrath of Man (118 min)

Subota, 8. svibnja 2021.
11:00 Dječja matineja: Ainbo: Dobri duh Amazone - Ainbo: Spirit of the Amazon (84 min) PREMIJERA SINK
17:30 Hollywoodska prevara - Comeback Trail (104 min) PREMIJERA
18:00 Kino klub: Izbačeni - Push (92 min)
19:30 And the Oscar Goes To: Zemlja nomada - Nomadland (107 min)
20:00 Kino klub: Ljeto '85. - Été 85 (90 min) PREMIJERA
21:30 Dani gnjeva - Wrath of Man (118 min)

Nedjelja, 9. svibnja 2021.
11:00 Dječja matineja: Ainbo: Dobri duh Amazone - Ainbo: Spirit of the Amazon (84 min) PREMIJERA SINK
17:30 Poly i ja - Poly (102 min)
18:00 Kino klub: Ljeto '85. - Été 85 (90 min) PREMIJERA
19:15 Dani gnjeva - Wrath of Man (118 min)
20:00 Kino klub: Izbačeni - Push (92 min)
21:15 Oni koji mi žele smrt - Those Who Wish Me Dead (100 min) PREMIJERA

Ponedjeljak, 10. svibnja 2021.
17:30 And the Oscar Goes To: Još jedna runda - Druk / Another Round (117 min)
18:00 Kino klub: Izbačeni - Push (92 min)
19:30 Oni koji mi žele smrt - Those Who Wish Me Dead (100 min) PREMIJERA
20:00 Kino klub: Ljeto '85. - Été 85 (90 min) PREMIJERA
21:15 Hollywoodska prevara - Comeback Trail (104 min) PREMIJERA

Utorak, 11. svibnja 2021.
17:30 And the Oscar Goes To: Zemlja nomada - Nomadland (107 min)
18:00 Kino klub: Ljeto '85. - Été 85 (90 min) PREMIJERA
19:30 Hollywoodska prevara - Comeback Trail (104 min) PREMIJERA
20:00 Kino klub: Izbačeni - Push (92 min)
21:15 Oni koji mi žele smrt - Those Who Wish Me Dead (100 min) PREMIJERA

Srijeda, 12. svibnja 2021.
17:45 Ainbo: Dobri duh Amazone - Ainbo: Spirit of the Amazon (84 min) PREMIJERA SINK
18:00 Kino klub: Izbačeni - Push (92 min)
19:15 Hollywoodska prevara - Comeback Trail (104 min) PREMIJERA
20:00 Kino klub: Ljeto '85. - Été 85 (90 min) PREMIJERA
21:15 Dani gnjeva - Wrath of Man (118 min)






Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: