Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Online predavanje "Mladi i EU: Što tu ima za mene?"

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65740
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.03.2021. 17:14 
Naslov:  Online predavanje "Mladi i EU: Što tu ima za mene?"
30.03.2021. 14:00
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Želiš upoznati nove ljude, steći nove vještine i iskustva te doživjeti nove kulture? Ako je odgovor na ovo pitanje potvrdan pridruži nam se na predavanju Mladi i EU: Što tu ima za mene?

U utorak 30. ožujka 2021. od 14:00 do 15:30 sati družit će se putem Zoom aplikacije.

Na predavanju ćeš saznati više o prilikama za mobilnost koje ti pružaju programi Erasmus+ i Europske snage solidarnosti.

Također ćeš "iz prve ruke" čuti iskustva dvoje mladih volontera iz Španjolske koji su se odvažili na godinu dana doći volontirati u Osijek.

Dodatno, Europe Direct Osijek će predstaviti korisne portale i izvore informiranja o mobilnosti i prilikama za mlade koje pruža Europska unija.

U sklopu predavanja bit će dovoljno vremena za odgovore na tvoja pitanja.

Ukoliko i ti želiš sudjelovati prijavi se putem online prijavnice do ponedjeljaka 29. ožujka u 12 sati. Na svoj e-mail dobit ćeš poveznicu za pristup Zoom predavanju.

Ovu aktivnost organizira PRONI Centar za socijalno podučavanje iz Osijeka kao multiplikator EURODESK-a.




Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: