Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osječka kantautorica Aklea Neon osvojila je Nagradu Ambasador za izvođačicu godine

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65696
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.03.2021. 16:48 
Naslov:  Osječka kantautorica Aklea Neon osvojila je Nagradu Ambasador za izvođačicu godine
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Peta svečana dodjela Nagrade Ambasador elektroničke glazbe, koja je dodijeljena u 28 kategorija za najbolja ostvarenja u 2020. godini akterima hrvatske i regionalne elektroničke scene, održana je 19. ožujka 2021. u Centru Gervais u Opatiji.

Dodjela nagrade, koju organizira udruga Klubska kultura, okupila je u Opatiji predstavnike elektroničke glazbene scene iz čitave Hrvatske i regije, a Nagradu Ambasador elektroničke glazbe za izvođačicu godine osvojila je osječka kantautorica Aklea Neon koja se prije nekoliko godina pojavila na hrvatskoj glazbenoj sceni i svojim posebnim stilom pridobila pažnju publike i kritike.

Ipak sam bila u konkurenciji s velikim imenima scene i ja sam očekivala pljeskati nekom drugom, ali drago mi je da su ljudi na kraju pljeskali meni. To će sigurno biti inspiracija i drugim curama da se okruže elektronikom. Zadivljena sam organizacijom u ovim vremenima jer je teško nešto ovako organizirati, teško je uopće postići da ljudi elektroničku glazbu dožive kao nešto ozbiljno, a to je jedan ogroman val koji meni mijenja život u svakom pogledu.” rekla je Aklea Neon nakon preuzimanja nagrade.

Program je ostvaren u suradnji s: Ministarstvo kulture i medija RH, Primorsko-goranska županija, Grad Opatija, Turistička zajednica Grada Opatija, HDS-ZAMP, Jana, Festival Opatija, Liminal, Distune, Klubskascena.hr






Tekst: Nela Simić
Foto: Impala studio

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: