Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Dokkica: Online predstava "Kako je Vlatko upoznao Božić"

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65698
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.12.2020. 10:14 
Naslov:  Dokkica: Online predstava "Kako je Vlatko upoznao Božić"
19.12.2020. 18:00
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dokkica ponovno donosi u vaše domove predstavu "Kako je Vlatko upoznao Božić" putem platforme Vimeo.

Kako biste dobili pristup predstavi 19. prosinca 2020., u 18 sati, potrebno je ispuniti online prijavnicu i uplatiti simboličnih 15 kuna na račun Dokkice.

Prijavnica:


Predstava na humorističan i emotivan način poučava o vrijednostima Božića – prijateljstvu, dobroti i zajedništvu... Likovi u predstavi su papagaj Pero, medvjed Vlatko i Vilenjak, a utjelovili su ih studenti osječke Akademije za umjetnost i kulturu: Filip Sever iz Zagreba, Nina Vidan iz Splita i Nikola Radoš iz Čepina.

Scenarij: Ana Škaro i Nikola Radoš
Režija: Filip Sever, Nikola Radoš i Nina Vidan
Kostimi: Kristina Tokić
Glazba: Marijan Jovičić
Kamera: Mario Miloloža

Online premijeru je pogledalo 167 obitelji s oko 200 djece. Ovo su neki od komentara:
- "Hvala na divnoj predstavi. Našoj djevojčici se toliko svidjela da smo joj pustili još jednom nakon što je završila. Najdraže joj je bilo plesati i pjevati s Vlatkom i Perom."

- "Predstava je bila odlična. Djeca su toliko oduševljena da su tražili opet i opet i željeli su sami napisati glumcima i ekipi koliko im je bilo dobro. Meni kao roditelju se svidjelo sve, glumci, scenografija, priča.. oduševio me način snimanja jer sam zapravo očekivala statičnu kameru i scenu ispred. Odlično odlično odlično! Rado bi pogledali još neku izvedbu ekipe iz Dokkice! "

- "Još predstava molimo, 3godišnjak je uživao."

- "Moje je dijete gledalo skoro 30 min predstavu, što je najviše do sada da je uspio održati koncentraciju na nešto što gleda preko tv-a."

- "Čestitke na ideji, bilo bi dobro više ovakvih predstava u ovo čudno vrijeme u kojem živimo."



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: