Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Rondel bez bista i promocije stajao je 4,96 milijuna kuna

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.07.2007. 9:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›
8 je napisao/la (Pogledaj post): › Meni bi zanimalo kako se točno postaje zmajem?

Neka napiše netko, pa da se i nas par ozmaji.


obred inicijacije je prilicno kinky Smile

za te novce su mogli sagraditi lijepu zgradu na 4 kata sa 20tak stanova, i zbrinuti 20 obitelji.


E ovakvi komentari su mi najdraži! daleko bi dogurali da svu lovu iz gradskog proračuna damo na socijalu!

A da je koštalo punooooo... koštalo je!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.07.2007. 9:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kakva bljuvotina. Imaš pravo Mungoše, podsjeća to na masone. Čak mi se čini da je to udruga kvazi uglednika, koji nisu dovoljno intelektualno potkovani da bi ih primili u masone, a patološki im fali duha pa su željni nekakvog tajnovitog elitističkog druženja. Bolje rečeno, ej burajz, ja sam ti u zmajevima.

Što je slijedeće? Družba hrvatskog nezakonito stečenog kapitala? Društvo ratnih profitera? Društvo crkvenih velikodostojnika koji ne znaju gdje će s lovom? Društvo branitelja s lažnom ptsp dijagnozom? Društvo liječnika koji su se obogatili lažnim ptsp dijagnozama, pa i invalidskim mirovinama?

Svi u obranu hrvatske baštine, ma kakva bila!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.07.2007. 11:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Blofeld je napisao/la: ›
Kakva bljuvotina. Imaš pravo Mungoše, podsjeća to na masone. Čak mi se čini da je to udruga kvazi uglednika, koji nisu dovoljno intelektualno potkovani da bi ih primili u masone, a patološki im fali duha pa su željni nekakvog tajnovitog elitističkog druženja. Bolje rečeno, ej burajz, ja sam ti u zmajevima.


Eh, al' nisu oni masoni! Oni mrze masone, al' uvijek su htjeli biti u nekakvoj družbi. BTW, družba se zove "Braća hrvatskog zmaja" i, kao svako polutajno društvo, u stalno članstvo prima isključivo muškarce. Imaju i velikog meštra! Juhuuu!!!
A i Tuđman je bio počasni član. Vjerojatno zaslugom njegove teorije globalne judeo-masonske zavjere protiv hrvatstva i hrvatske.

Uglavnom: http://www.braca-hrvatskoga-zmaja.hr/

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
VESP
Offline
Ukupno postova: 285
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 12.07.2007. 17:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Koja glupost!Udruzivati se u neke zmajeve i sranja!Bilo bi bolje da nesto POJEBU!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.07.2007. 18:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Treba se infiltrirati u zmajeve. Možda je to samo paravan za divljačke orgije pod maskama. Uz obilnu konzumaciju alkohola, to je zabava kakvu upravo tražim.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: