Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Q-club Osijek

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 03.02.2010. 14:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hmm ... znam i ja par ljudi koji tako svaki vikend zaglave u Q ili u patici ... ne zato sto oni vole cajke, nego cisto iz znatizelje, da vide sta ima ... pa dok sve to obidju, bude vec i zora

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.02.2010. 14:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

always ready je napisao/la: ›
dok smo tu stajali ide neka ženska svojih 30 i nešto godina i stane ispred mog dečka i malo ga promotri i navali na njega čovječe..... ja i on u nevjerici...kad sam ju zgrabila (malo falilo da ju polomim)... koja droljetina.

De fuj! Odvratno! Kako ljudi nemaju imalo srama i stida?! Zato i ne podnosim te narodnjačke klubove koji su inače puni dr*lja i ovakvih glupača kao što možemo vidjeti iz primjera @always ready, uz to što ne volim narodnjake.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.02.2010. 15:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nicoll je napisao/la (Pogledaj post): › mora da ti neki zgodan dečko..shvati to onda kao kompliment Smile
a to je Q..ali neka potrebna su takva mjesta, kad se odlučim "mal opustiti" tj.brukati, odem u q, i još ispadnem normala među svima njima..
tufna je daleko bolje mjesto za izludirat se plus što te neće niko poprijeko gledat. meni stvarno nije jasno kako se neko može zabavljat, ludirat ili šta već uz te cajke. i nemojte mi molim vas pravdat se u stilu "navratili smo", "prođirali smo", "zanima nas kako je unutra". priznajte da vam je glazbeni ukus ravan nuli i kraj priče. i što bi dylan rekao; o ukusima se itekako da raspravljat...

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.02.2010. 16:26 
Naslov:  Re: Q-club Osijek
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la: ›
tufna je daleko bolje mjesto za izludirat se plus što te neće niko poprijeko gledat.

Potpisujem... osijek031.com smile

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Skakavac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 206
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 03.02.2010. 16:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Daajte pa nije sve i svatko striktni stereotip

u q su sve drolje i sponzoruše a punkeri se ne peru i smrde

glupost

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.02.2010. 17:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Skakavac je napisao/la: ›
Daajte pa nije sve i svatko striktni stereotip

u q su sve drolje i sponzoruše a punkeri se ne peru i smrde

glupost

Ja govorim iz iskustva, tako da nema šanse da ikada više tamo odem! U Tufni mi je puno bolje, ljudi su nekako normalniji, i opušteniji, možeš se isplesati uz super mjuzu i tako... Smile

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Skakavac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 206
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 03.02.2010. 17:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma slažem se ja da bolje u tufni,još bolje u topu meni

Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): › i nemojte mi molim vas pravdat se u stilu "navratili smo", "prođirali smo", "zanima nas kako je unutra". priznajte da vam je glazbeni ukus ravan nuli i kraj priče


al isto tako znam bar 20 ljudi s odličnim i raznolikim glazbenim ukusom,čak su večina njih glazbenici, koji se znaju tu i tamo zaletit u q gdje se iskreveljimo i zna bit baš super...sve pršti energijom i svi se zabavimo

a ovo sto je mladjo napisao je ravno izjavi jednog selje s brda koji kaze da alternativci smrde

zasto bit ogranicen,pa to je sve mjuza...sta je mjuza lose napravila ikad,kakva god da je

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.02.2010. 18:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mjuza nista, nikad, nikome...
Radi se samo o ljudima (ako cemo generalizirati) koji posjecuju takva mjesta.

Neki samo nek` se sjete razdoblja od 2002. - 2005. Kakav je to šabanluk bio na partijima. Svi izbijeni, agresivni, kao glume neko ultimativno zlo i utjeruju strah u kosti. Jeah

Takvi su se konji samo preselili vrata do. Znaci u Q i slicna mjesta. Covjek se mjenja, pa tako i njegovi ukusi. Sto u glazbi, sto opcenito. No, uvijek sam prezirao pomodne ljude. Vole sve sto vole mladi i sto je trenutno in. Nedao Bog da malo promozgaju i potraze nesto drugacije.

Vezano uz Tufnu,
I nije neka velika mudrost. Vecina ekipe dodje prije dvanaest i do ponoci su vec drveni pa im svejedno sto tamo iz zvucnika tuce. Da je glazba u redu, daleko od toga, nije. Wink Zapravo je kriminalna i sto god ikoji Dj pokusao progurati i prezentirati, ako to 3/4 ljudi nije culo 67897387 puta u zivotu, automatski ne valja. Da se razumijemo ne trubim o elektronici. Moze biti bilo sto. Rock, pop, dance... sto god, samo da to vec 100 puta nisam cuo. Hvala! Very Happy DA je ekipa vesela, jest i to se i meni svidja. Iako birtija nema dva ista vijka, a kamoli dva ista komada inventara, ima dušu. Lajkam Smile

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.02.2010. 19:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Skakavac je napisao/la (Pogledaj post): › ma slažem se ja da bolje u tufni,još bolje u topu meni

Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): › i nemojte mi molim vas pravdat se u stilu "navratili smo", "prođirali smo", "zanima nas kako je unutra". priznajte da vam je glazbeni ukus ravan nuli i kraj priče


al isto tako znam bar 20 ljudi s odličnim i raznolikim glazbenim ukusom,čak su večina njih glazbenici, koji se znaju tu i tamo zaletit u q gdje se iskreveljimo i zna bit baš super...sve pršti energijom i svi se zabavimo

a ovo sto je mladjo napisao je ravno izjavi jednog selje s brda koji kaze da alternativci smrde

zasto bit ogranicen,pa to je sve mjuza...sta je mjuza lose napravila ikad,kakva god da je
ne radi se tu o nikakvoj ograničenosti. ne pljujem niti jednu vrstu glazbe, isto tako nemam ništa protiv subkulturnih skupina. po cajkama pljujem jer cajke jednostavno nisu glazba. cajke nisu kulturni izričaj. cajke čak nisu ni pozitivno kanaliziranje viška energije. cajke su obično smeće koje služi za izazivanje najprimitivnijih nagona u ljudima. to je jedan veliki korak unatrag u kulturnom smislu koji ljude vraća u vrijeme kad su se udarali toljagom po glavi i komunicirali sa uga uga. da se razumijemo, nek svatko radi što hoće, neki od mojih prijatelja izlaze na te cajke i kad ih pitam zašto idu tamo obično odgovor glasi: "jer ima hrpa pičaka". eto toliko o tome

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Skakavac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 206
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 03.02.2010. 19:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Wink ok

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 03.02.2010. 22:00 
Naslov:  Re: Q-club Osijek
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja idem beckers-tufna-q..i uglavnom na sva 3 mjesta vidim iste ljude Wink
koliko samo profila promjenimo kroz noć čovječe, prvo sam intelektualac pa malo budem opaljeni roker koji širi pozitivu i onda završim kao čoban.
baš kul Very Happy
a mlađo tvoj zadnji post je definitivno za "vjerovali ili ne" Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Skakavac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 206
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 03.02.2010. 22:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

avantgarde je napisao/la (Pogledaj post): › Vezano uz Tufnu,
I nije neka velika mudrost. Vecina ekipe dodje prije dvanaest i do ponoci su vec drveni pa im svejedno sto tamo iz zvucnika tuce. Da je glazba u redu, daleko od toga, nije. Wink Zapravo je kriminalna i sto god ikoji Dj pokusao progurati i prezentirati, ako to 3/4 ljudi nije culo 67897387 puta u zivotu, automatski ne valja. Da se razumijemo ne trubim o elektronici. Moze biti bilo sto. Rock, pop, dance... sto god, samo da to vec 100 puta nisam cuo. Hvala! Very Happy DA je ekipa vesela, jest i to se i meni svidja. Iako birtija nema dva ista vijka, a kamoli dva ista komada inventara, ima dušu. Lajkam Smile


sabanluk Laughing

nego,pa cudno mi je cut tj procitat da mladi ljudi izlaze van u potrazi za novim zvukovima...nije da ne valja nesto novo cuti ali definitivno nije quest veceri nekom tko se ne bavi glazbom,dakle velikoj vecini

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nicoll
Offline
Avatar

Ukupno postova: 236
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.02.2010. 8:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

joj mladjo, mogao bi i ti do kjua malo po neko p____, hoću reći posexaj se, neki si mi napet...

to što ja izađem u Q ne znači da si lupam čaše o glavu, bacam sise i guzice okolo i da mi je kvocijent inteligencije na razini sobne temperature...već škicam te zgodne momke koji dolaze zbog tih p____....

kako ste vi ljudi isključivi za razmišljanja drukčija od vaših...ko da vam je 70 god a ne 20...

_________________
Ona njemu:
"Bilo bi lijepo da si malo uzbuđen."
On njoj:
"Bilo bi uzbudljivo da si malo lijepa." osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 04.02.2010. 9:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la (Pogledaj post): › hmm ... znam i ja par ljudi koji tako svaki vikend zaglave u Q ili u patici ... ne zato sto oni vole cajke, nego cisto iz znatizelje, da vide sta ima ... pa dok sve to obidju, bude vec i zora


A čuj i ja sam znatiželjan da vidim kako je bilo Kurtu Cobainu kad si ispalio metak u glavu. Al nećem iz čiste znatiželje isprobat i ja... Embarassed Embarassed

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.02.2010. 10:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Skakavac je napisao/la (Pogledaj post): ›
avantgarde je napisao/la (Pogledaj post): › Vezano uz Tufnu,
I nije neka velika mudrost. Vecina ekipe dodje prije dvanaest i do ponoci su vec drveni pa im svejedno sto tamo iz zvucnika tuce. Da je glazba u redu, daleko od toga, nije. Wink Zapravo je kriminalna i sto god ikoji Dj pokusao progurati i prezentirati, ako to 3/4 ljudi nije culo 67897387 puta u zivotu, automatski ne valja. Da se razumijemo ne trubim o elektronici. Moze biti bilo sto. Rock, pop, dance... sto god, samo da to vec 100 puta nisam cuo. Hvala! Very Happy DA je ekipa vesela, jest i to se i meni svidja. Iako birtija nema dva ista vijka, a kamoli dva ista komada inventara, ima dušu. Lajkam Smile


sabanluk Laughing

nego,pa cudno mi je cut tj procitat da mladi ljudi izlaze van u potrazi za novim zvukovima...nije da ne valja nesto novo cuti ali definitivno nije quest veceri nekom tko se ne bavi glazbom,dakle velikoj vecini


Naravno da ti je cudno kad zivimo u takvom podneblju gdje je novo veci tabu od silovanja casne sestre. Wink Iz tog razloga vecina tih istih posjetitelja slini po jutjubu na koje kakve filmice koje kakvih zabava u zapadnom svijetu, a sami sebi nedopustaju da im se to isto dogodi u Osijeku.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: