Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ustaše: jučer u Zagrebu, sutra u New Yorku, Londonu, Tokiju

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.07.2007. 7:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marrai je napisao/la (Pogledaj post): › -Sve bi' dao da je vidim,ponosnu i lijepu k'o u snovima....- ma jebite se svi!!!!!!!


Ajd nam zapjevaj Jasenovac i Gradisku staru....

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
neja
Offline
Avatar

Ukupno postova: 619
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.07.2007. 8:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni je pun klinac toga da se samo Hrvate proziva...i to radi par budala koje su navukle crninu, a pojma nemaju o ničemu...
Jako je zgodno po potrebi svijetu predstavljati ustašoidnu naciju...da bi se svoje sakrilo..
Bila ja na nekom predavanju, amerikanac govori o demokraciji...kad je meni puko film,dignem ruku i postavim pitanje: kako imaju obraza govoriti o demokraciji kada je nastala na genocidu indijanaca... i koja je demokracija bila u vijetnamu, te zašto su njihovi vojnici oslobođeni od jurisdikcije međunarodnog suda pravde + koliko novaca košta oslobođenje -frajer zamuko ko riba. Ista je situacija i sa ocevima europske demokracije Francuzima..i tu je bilo čišćenje kakvo se ni u filmovima ne prikazuje..giljotine, kolci i sve ostale nije stajalo skoro 4 godine...
ne znam koliko vam je poznato etničko čišćenje skandinavskih zemalja nakon 45...ili si primio novo državljanstvo ili si se iselio u majčicu zemlju u roku 2 dana ili ih je mrak progutao...o sibirskim logorima ne treba trošiti ni riječi...
poanta ovog svega - apsolutno ne opravdavam zločin, niti ustaštvo, niti politiku tog tipa
ali niti volim niti mi se sviđa tzv.vađenje starih govana, koje su europejci i tzv.demokrati potrpali pod tepih...i čvrsto stoje danas na tepihu da njihova govna ne procure...

_________________
osijek031.com smile NEJA osijek031.com smile
My dear the Heart which you behold,
Will break when you the same unfold ,
Even so my heart with lovesick pain,
Sure wounded is and breaks in twain.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.07.2007. 9:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja ne zivim niti u skandinaviji, niti u americi, vec u Hrvatskoj. Stupidno i debilno je svoja govna opravdavati tudjima. Drugi su imali svoj Jasenovac pa zasto ne bi imali i mi!?

Mogu shvatiti naciste kojima je Hitler dao vecu, "bolju" i snazniju drzavu, ali nikako ne mogu shvatiti Hrvate koji velicaju Pavelica koji je dao Dalmaciju Talijanima. Cak stovise regija oko Zadra je najzadrtija, a prva je letila iz Hrvatske.

Zalosno je sto ti klinci zapravo pojma nemaju sto zagovaraju...

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ajwar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 769
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.07.2007. 9:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rajnus je napisao/la (Pogledaj post): ›
Zalosno je sto ti klinci zapravo pojma nemaju sto zagovaraju...

ovo je apsolutno točno osijek031.com smile

mrzim sve te rasprave o ustašama, domobranima, partizanima... uvijek to neko vračanje na davnu prošlost, dokad?? samo me to zanima?
nesmijem ni reći da sam ponosan što sam Hrvat, odma sam ustaša, to mi je totalno u kurcu!! a kad se nosi majica sa američkom zasavom to je suuupeer, joj kak dobra majica Shocked ma... nit sam ustaša, nit domobran, ni padobran al mogu reći da volim svoju zemlju i svoj Osijekosijek031.com smile il sam ipak sad ustaša?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marrai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1127
Lokacija: Os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.07.2007. 9:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ajd nam zapjevaj Jasenovac i Gradisku staru....
[/quote]

apsurdan tekst,a i loše pjevam

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.07.2007. 10:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

neja je napisao/la (Pogledaj post): ›
ali niti volim niti mi se sviđa tzv.vađenje starih govana, koje su europejci i tzv.demokrati potrpali pod tepih...i čvrsto stoje danas na tepihu da njihova govna ne procure...


Vidiš, trik je u tome svemu što si ti napisala da su oni koji su se izvukli, imali od toga koristi.
Mi nismo imali koristi. Niti možemo imati.

Za sve bi bilo puno korisnije da znamo jasno i glasno što želimo, a ne tu i tamo se durimo kad nešto nećemo.

Kad bi sutra neka država na cestu pustila kriminalce, bi li itko bio za da isto učinimo kod nas?

@ajwar - naravno da je u redu biti ponosan, pa svatko je na neki način ponosan i nosi ogroman dio identiteta društva iz kojeg potječe, živi i slično.

Ali uvijek ću se složiti i s Zuroffom i Pupovcem, jer ne može se RH i Domovinski rat tako očito povezivati s NDH. Kužiš'? Crno nikad nije bila naša boja. Oni šalovi od reprezentacije su uvijek bili crveni, bijeli... A prije nekoliko godina pojavili se CRNI šalovi s "OPET ĆE SE GUSTA MAGLA SPUSTITI" aludirajući na "SPUSTILA SE GUSTA MAGLA" ustašku budnicu.

Eto, ponosi se sportskim uspjesima, kulturnim znamenitostima, velikim ljudima, ljepotom prirode, živi za slobodu i jednakost, nemoj piti i voziti, dobro uči da budeš kvalitetan pojedinac, vrijedno radi - Tako ćeš biti dobar Hrvat.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.07.2007. 10:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marrai je napisao/la (Pogledaj post): › Ajd nam zapjevaj Jasenovac i Gradisku staru....


apsurdan tekst,a i loše pjevam[/quote]

Za Thompsona i veliki dio njegovih pristasa ocito nije apsuradan.

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.07.2007. 10:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Metalucifer je napisao/la: ›
14/88 Laughing


Nemam riječi... Mislim, stavi smajlija iza toga koliko god želiš, al' da sam admin - instant ban!

Za ostale:
http://en.wikipedia.org/wiki/Fourteen_Words

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.07.2007. 10:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kad smo kod domoljubnih pjesama. Po meni najdomoljubnija pjesma koja nikog ne vrijedja niti dira osim u srce ljudi koji uistinu vole Hrvatsku, za razliku od ksenofobicnih umjetnikacija se ljubav zasniva na mrznji svega nehrvatskog.




Zadnja promjena: Rajnus; 03.07.2007. 10:32; ukupno mijenjano 3 put/a.

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.07.2007. 10:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam je gledao u svitanje dana,
U tihin nocima od zvijezdanog sna,
Rumenim sutonima ona me ljubi,
Zelenim poljima i beskrajem dna,
Ja sam je gledao kroz kapljice kiše,
Ona je svijetlo što me vodi kroz noc,
Olujnim valovima ona me njiše,
Ona je ljubav koja nemože proc,
Ja bi ugledao sunce kad bi ugledao nju,
Ja bi imao ljepotu da je pored mene tu,
Ja sam znao da cu svoju ljubav pokloniti njoj,
Mojoj lijepoj zemlji Hrvatskoj.

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.07.2007. 12:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rajnus je napisao/la (Pogledaj post): › Ja ne zivim niti u skandinaviji, niti u americi, vec u Hrvatskoj. Stupidno i debilno je svoja govna opravdavati tudjima. Drugi su imali svoj Jasenovac pa zasto ne bi imali i mi!?

Mogu shvatiti naciste kojima je Hitler dao vecu, "bolju" i snazniju drzavu, ali nikako ne mogu shvatiti Hrvate koji velicaju Pavelica koji je dao Dalmaciju Talijanima. Cak stovise regija oko Zadra je najzadrtija, a prva je letila iz Hrvatske.

Zalosno je sto ti klinci zapravo pojma nemaju sto zagovaraju...

Mi ga od onda nismo imali, a neki su ne tako davno imali svoje Jasenovce po cijelom Iraku, a kad je izašlo u javnost prebacili su ih na "sigurno". Zanimljivo da su Ameri kao veliki protivnici nacizma nastavili nakon 2. svj etskog rata koristiti naci metode, čak su ih i nadjebali.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.07.2007. 12:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mi ga od onda nismo imali, a neki su ne tako davno imali svoje Jasenovce po cijelom Iraku,


Da, kako da ne. Osim što se malo što može usporediti s tvornicama smrti, ne znam zašto relativiziraš i mijenjaš kotekst?

Je li to liko teško prznati sebi da je ustaški poredak zločinački, da je ga je instalirala šaka jadnika uz pomoć okupatorskih kapaciteta i da postoje mnoge struje i danas koje u stanju hodati po grobovima, veličati progone, masovna ubojstva, umjesto slobode i demokracije?

Jebe mi se i za Irak i za Ameriku, ali ovo je moje dvorište.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.07.2007. 13:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mi ga od onda nismo imali, a neki su ne tako davno imali svoje Jasenovce po cijelom Iraku, a kad je izašlo u javnost prebacili su ih na "sigurno". Zanimljivo da su Ameri kao veliki protivnici nacizma nastavili nakon 2. svj etskog rata koristiti naci metode, čak su ih i nadjebali.


Ja ne bih isao toliko daleko da usporedjujem nacizam sa Amerikom. Ipak se u Americi ne salju u koncentracijske logore neamericki narodi. Zaboli me za Ameriku i njihovo izpoaceno drustvo i sustav vrijednosti. Ja zelim da moja drzava bude moderna i na ljudskim i demokratskim nacelima. Preduvijet za to jest stabilna regija. Propagiranjem fasizma to sigurno necemo postici. Serem se ja na ljubav prema domovini koja se zasniva na mrznji prema drugima... Iz mrznje nije nikada nista dobro proizaslo...

_________________
samo Osijek!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.07.2007. 13:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bogami su i Ameri u 2. sv. ratu osnivali logore za svoje građane, tj. za Japance i sve one koji su im se izgledom učinili kao Japanci(jebiga,rekoše ameri, svi su oni "kosooki", dakle neprijatelji Amerike)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.07.2007. 13:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la (Pogledaj post): ›
lufus je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mi ga od onda nismo imali, a neki su ne tako davno imali svoje Jasenovce po cijelom Iraku,


Da, kako da ne. Osim što se malo što može usporediti s tvornicama smrti, ne znam zašto relativiziraš i mijenjaš kotekst?

Je li to liko teško prznati sebi da je ustaški poredak zločinački, da je ga je instalirala šaka jadnika uz pomoć okupatorskih kapaciteta i da postoje mnoge struje i danas koje u stanju hodati po grobovima, veličati progone, masovna ubojstva, umjesto slobode i demokracije?

Jebe mi se i za Irak i za Ameriku, ali ovo je moje dvorište.

Istina, Ameri recimo nisu u Vijetnamu imali tvornice smrti, oni si nisu davali truda okupljati civile u konc logore već su im uletavali u sela, pržili ih napalmom, narančastim agensom i tko zna kakvim otrovima. Pričam o SAD-u, trenutno najjačoj zemlji na svijetu, a ne o nekoj banana republici. SAD je dosad puno puta imao utjecaj na razna događanja u Hrvatskoj tako da ove priče "ovo je moje dvorište" objesite mačku o rep. Ja vjerujem da će u Hrvatskoj konačno biti zabranjeno ustaško znakovlje i slične gluposti, a vi i dalje robujte avetima prošlosti, po meni ste isti kao ekipa u crnim odorama. Raspalite sad, meni je dosta.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: