Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Na području Osječko-baranjske županije 11 novopozitivnih na koronavirus

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65431
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.08.2020. 9:17 
Naslov:  Na području Osječko-baranjske županije 11 novopozitivnih na koronavirus
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Na području Osječko-baranjske županije u zadnja 24 sata u laboratoriju Kliničkog bolničkog centra Osijek testirano je ukupno 235 uzoraka, a zaraženost koronavirusom utvrđena je 11 osoba. Po dvije novooboljele osobe su s područja Đakova, Čepina i Općine Ernestinovo, a po jedna iz Osijeka, Valpova, Našica te općina Satnica Đakovačka i Đurđenovac.

Mjera samoizolacije određena je za 30 kontakata novooboljelih, pa je trenutno u samoizolaciji ukupno 286 osoba.

U KBC-u Osijek trenutno je hospitalizirano 18 pacijenta od kojih su tri na respiratoru.

Inspektori i službenici civilne u noći 22./23. kolovoza proveli su dva nadzora na svadbenim svečanostima i jedan rada noćnog kluba, a za prekršenu mjeru ograničenog rada ugostiteljskih objekata izrekli su jedno usmeno upozorenje. - izvijestio je Stožer civilne zaštite OBŽ.





Foto: Ilustracija

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
akoide
Offline
Ukupno postova: 840
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.08.2020. 21:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moram priznati da sam očekivao da će prvi s cijepljenjem početi Kinezi, ali to će biti Rusi i to od idućeg tjedna i to na 40000 ljudi. Rusi su zasuti negativnim kritikama od strane zapadnih zemalja, ali mi se čini da su te kritike najvećim dijelom političke prirode. Rusi su također politički odigrali registrirajući cjepivo prije faze 3, no mišljenja sam da su imali dobre razloge za to, što potvrđuju i kineski izvori. U igri je ogroman ugled i ogroman novac, i sumnjam da bi se Rusi kockali tek tako.
Stoga je moja skromna preporuka da stanemo u red za kupnju ruskog cjepiva Sputnik V, dok je red još kratak.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: