Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Dokkica: Proslava Međunarodnog dana očeva [2020.]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65440
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.06.2020. 19:18 
Naslov:  Dokkica: Proslava Međunarodnog dana očeva [2020.]
19.06.2020. 18:00
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dječji kreativni centar DOKKICA, u petak, 19. lipnja 2020., od 18.00 do 20.30 sati organizira proslavu Međunarodnog dana očeva. Na repertoaru su zanimljiva predavanja, izložba dječjih radova, kviz za tate, zabavne igre te dodjela nagrada najkreativnijim autorima kreativnog natječaja "Moj tata i ja". Kao posebno glazbeno iznenađenje članovi tamburaškog sastava "Garavi" odlučili su za ovu priliku održati koncert uz svoje mlađe članove obitelji i dječji glazbeni bend Dokkice. Od tata s prošlogodišnjih plakata, uključenih u kampanju „I tata je važan“, u proslavi će aktivno sudjelovati trojica i to Marin Seleš, Mario Miloloža i Marijan Jovičić.

Program:

18.00 - 18.45 Zelena igraonica - zabavne igre na travi
18.00 - 18.20 Predavanje "Moj tata i ja - pozitivan utjecaj oca u odgoju djeteta" by Andrea Žulj, psihologinja
18.25 - 18.45 Predavanje "Moja tata u školi - pozitivan utjecaj oca u obrazovanju djeteta" by Janja Lučić, učiteljica
18.50 - 19.20 Kviz za tate by Marin Seleš
19.25 - 19.45 Zabavne igre za tate, mame i djecu
19.50 - 20.00 Dodjela nagrada autorima Natječaja "Moja tata i ja"
20.00 - 20.30 Mini tamburaški koncert - special edition "Garavi i djeca"

Ovaj događaj organizira se u sklopu projekta „I tata je važan“ koji DOKKICA provodi uz financijsku podšku Ministarstva za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku. Sponzori kreativnog natječaja "Moj tata i ja" su Školska knjiga, Dječje kazalište Branka Mihaljevića u Osijeku, Kino Urania, Muzej likovnih umjetnosti, Gold by Waldinger, Karaka, Pivnica Merlon i Frizerski salon "Mirror". Lokacija događaja je Ulica Otokara Keršovanija 4. Dobrodošli su svi, poručuju iz Dokkice uz podsjetnik kako će za vrijeme održavanja predavanja, Dokkica osigurati podršku roditeljima te za djecu organizirati zabavne igre kako bi roditelji mogli nesmetano pratiti predavanja.




Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: